Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

sodien sapratu ka tomer 520D iet psc ka ar saviem gandriz 200zs.
parasto 320 ar vanosu izkapaja ka mazino!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Par kādu 520D iet runa? Ja par jauno,(E60) tad viņam ir tikai 160hp. Ja par E39 tad tur ir mazāk, kādi 140 +/-. Nekas jau nav tas 2.0 ar vanosu. Tie paši 140hp un grieze ir mazāk atšķirībā no dīzeļa. Dīzeļiem tas ir pluss, ka viņiem vienmer bus lielāka grieze.
Edit : + tas 520 bija turbo dīzelis, jautājumu manšķiet vairāk nav.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

E60,un cik sapratu no saimnieka[neskaidra stavokli vinsh bija] ka uzchipots,un shaja momenta rodas jautajums vai dizelus chipo?

E60 automats bija un taisne lidz simtinjam uzvilka labak neka 320[e36 - manuals] un treshais ir daudz reiz vieglaks neka tas piektaijs!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Čipot var visu, ko vien var nočipot. Kam vien ir elektriski vadāma iesmidzināšana.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

Nesen mani pavizinaja ar 135i.
Iet vienkarshi zveera...
+Vizuaali smuks....
Secinu, ka sheit UK ir baigi daudz Audi...
man kaiminjiem ir R8...
Tas jau izstas vnk bombiski.
KKad uzbildeeshu...
Image
GET REKT
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Goliaats[SR] »

Doma pa vasaru pirk Opel Omega,pa 250 latiem,priekš laika nosišanas. :D
Tehniskā ir! Motors:2,5 dīzelis.
Nepatīk vienīgi tas,ka dīzelis,paši saprotat,kāpēc,bet nu mašīna iet zvērā. ;)
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Motors no BMW, kas tur ko nepatikt? Vienigi rusa butu problema, un dizelis tiesi labak. :(
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

jogij,ir opeli kurus cinko!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Goliaats[SR] »

Veng.

Vienkārši visas mašīnas,kuras man bijušas bija bedzīnnieki un ir vienkārši pierasts,ka bendzīnniekam vajag nedaudz kāju pielikt pie pedāļa un aiziet,kā nelabais ar visiem trumpjiem rokās.Kad man iedeva to dīzeli notestēt,tad bija gāze jāpadod daudz vairāk,lai iesāktu braukšanu,bet tas ir vienīgais kas man viņā nepatīk,pārējais viss ir ok.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

Edzins[KKK] wrote:Doma pa vasaru pirk Opel Omega,pa 250 latiem,priekš laika nosišanas. :D
Tehniskā ir! Motors:2,5 dīzelis.
Nepatīk vienīgi tas,ka dīzelis,paši saprotat,kāpēc,bet nu mašīna iet zvērā. ;)
Ja tas ir 2,5 turbodīzelis, tad tas ir labs, neko teikt. Brālēnam ir, saulītes forši tinās uz asfalta. ;P Riepas arī smuki pazūd un smaržo. Tā jau omega ir plaša, jā. Autiņš kā tāds ir baigi foršs.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Bendziniekam, lai uzsāktu braukt vajag piedot gāzi, bet dīzelim(labam) to nevajag. Nedaudz kustoties vari slēgt nākamos ātrumus un viņš tikai palielinās ātrumu. Ja runā par uzrāvienu, tad piem 2.5tds piedodot gāzi 1 sekundē mazāk parauj nekā bendzīns, bet pēc tam aiziet garām visiem bendziniekiem.
Ar bmw 2.5tds vispār nespiežot gāzi var ievilkt auto. Viņš nemanot iet uz priekšu pat tad, kad velkamo mašīnu startē (ieliekot robā un atlaižot sajūgu).
Image
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Goliaats[SR] »

[quote="[NWA]Dumper"]Bendziniekam, lai uzsāktu braukt vajag piedot gāzi, bet dīzelim(labam) to nevajag.

Nu nez ar to mašīnu nevarēju pārāk ātri iesāk,to secinu salīdzinot ar citām.
Piemēram šodien notestēju Opel Astra. :D
Motors:1,7 dīzelis. Nu gandrīz gāze jāpadod,pedāli spiežot līdz grīdai.
Secināju,ka pa vasaru tomēr pirkšu bendzīnnieku. :D
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

es klausos un hujeju :DD es vienreiz braucu ar audi C4 2.5tdi un vinsh bija galigi nokauts,un pat vinam ieliekot pirmaja,vnk atlaizot sajugu tas ripoja pats uz priekshu,un ta lidz treshajam atrumam,gandriz ka kruiz kontrole,bet tu te lej ka jaspiezh gaze grida lai izkustetos,nevienu tadu dizeli neesu redzejis,ja nu vienigi miskastes masina [varbut ar tadu tiesi tu brauc]

kapec tad csdd eksamenu liek ar bmw dizeljniekiem? jo ar viniem ir viegli braukt,pat nespiezot gazi! tapec nelej par dizeliem kko! ta ari pasaki ka braukt nemak [ja nu vienigi ar automatu VARBUT maki]
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Goliaats[SR] »

Tekutakichiku[1337] wrote:es klausos un hujeju :DD es vienreiz braucu ar audi C4 2.5tdi un vinsh bija galigi nokauts,un pat vinam ieliekot pirmaja,vnk atlaizot sajugu tas ripoja pats uz priekshu,un ta lidz treshajam atrumam,gandriz ka kruiz kontrole,bet tu te lej ka jaspiezh gaze grida lai izkustetos,nevienu tadu dizeli neesu redzejis,ja nu vienigi miskastes masina [varbut ar tadu tiesi tu brauc]

kapec tad csdd eksamenu liek ar bmw dizeljniekiem? jo ar viniem ir viegli braukt,pat nespiezot gazi! tapec nelej par dizeliem kko! ta ari pasaki ka braukt nemak [ja nu vienigi ar automatu VARBUT maki]
Ko spamo? Tak pats braucu un zinu ko saku.Izlasot tavu rakstīto,pat nemāku atbildēt. Ja jau tā,tad man priekš tevis ir jautājums vai esi braucis ar Opel Astra? Es izbraucu un par to gāzes padevi nemeloju,bija jādod gandrīz pedālis līdz grīdai,lai iesāktu,nēesmu nekāds speciālists šajā jomā,bet saku ko zinu.Pašam ir bijušas 2 mašīnas,tā nav,ka nemāku braukt.

Un,jā! Bez tiem tekstiem iekavās jau tavs posts nav iedomājams.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

esmu braucis ar Astru,veco 92 gada - dizeli,un vinjai skate nebija 8 gadus,un motors toch bija normals [par parejo nerunasim]

tev laikam lai "iesaktu" braukt vajag ka filmas ka nokurinas riepas,kauc un milzigs dumu makonis,jo savadak es tevi nesaprotu ka pec tevis stastita vajag dot pilna lai saktu braukt!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Post Reply