StProZ[888]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
OPs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 16 Jan 2011, 02:40
Location: Latvija

StProZ[888]

Post by OPs »

1.Tavs īstais vārds.Markuss
2.Tavs pašreizējais vecums.14
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)Bija kkadi veci komūni tas bija sen kad adminstrēju.Pārsavrā esmu adminstrējis iekš cs`a 2gadus projektus neminēšu jo šis ir samp !
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
1.viewtopic.php?t=10008
2.viewtopic.php?t=10020
5.Kāds mums būs labums no tevis?Palīdzēšu tikt vaļā no likum pārkāpējiem !
6.Cik bieži spēlē SA-MP.Visu dienu ja skaita afk tikai pēc 23:00 no pirmdienas-ceturdienai paPiektdienas-sesdienas 24h on norīta 8ieslēdzu un 23 izslēdzu parasti bet bez afk kādas 3-5h esmu on
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.itkā no janvarā kkada bet kādu laiku biju pārtraucis spēlēt samp
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Neaceros varbūt kāds ir bijis
9.Kā uzzināji par BoxG community?No drauga Jeffer bet kādu laiku jav viņš nesspēlē
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Sveiki mani sauc Markuss man ir 14 gadi.brivajā laikā patīk spēlēt florbolu nodarbojos ar to 2vai3 gadus ;)piedzimu es liepājā un dzivoju liepajas rajonā samp spēlēju jau 2gadus vai varāk par jums uzināju no jeffer. pastāstīšu pa 2iem negadījumiem 1.Pagaiš ziem spēlēju hokēju un tāds palielāks nāca man preti un ar savas nūjas lāpstņu trāpija pa degunu parlaimi nebija salauzts bet ir rēta un tāda paliks pa to laiku mani nosauca pa Avatar ;)jo bija leikoplaksts kas aisedza leikoplakstus kas savilka viņus kopā 2.Spēlējam kkadu spēli ķipa vampīri vai kkas tāds mēs skrējam ap skolu un bija jaķer es biju uzskāpis uz 2 stāvu vienā vietā un mani taisījas ķerts es lecu leja un bija tāda slīpa apmale un es toč uz to uzskritu un samežģīju kāju.

Ar cieņu StProZ[888]
Last edited by OPs on 15 May 2011, 23:21, edited 1 time in total.
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: StProZ[888]

Post by INDIGO »

Anti,nav uzticības,neesi īpaši manās acīs izcēlies ,lai varētu tev uzticēties,izskatās ,ka tu piesakies tikai tādēļ,lai varētu izrādīties.
Image
OPs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 16 Jan 2011, 02:40
Location: Latvija

Re: StProZ[888]

Post by OPs »

INDIGO[777] wrote:Anti,nav uzticības,neesi īpaši manās acīs izcēlies ,lai varētu tev uzticēties,izskatās ,ka tu piesakies tikai tādēļ,lai varētu izrādīties.

Piedod izrāditos ja būtu dabujis 1 reizi acc
lab saprotu ka šis nav cs

bet tomēr cs`ā es adminstrēju 2 gadus vel joprojām stāv 2 comunos acc bet partraucu cs`u spēlēt un ja gribētu izrādities tad iejietu cs`ā un caur csay vislaik kko lieliitos tu esi nepareizas domas par mani ;)
Image
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: StProZ[888]

Post by Salmins[Vendetta] »

Neuzticos, liecies pa zaļu, kā arī nekādas sūdzības serverī neesmu no tevis saņēmis. Pret.
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: StProZ[888]

Post by Abrams[T] »

Pret. Vienkārši nav uzticības, neesi sevi ''pierādījis''.

PS. Piektdiena - raksta tā.
OPs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 16 Jan 2011, 02:40
Location: Latvija

Re: StProZ[888]

Post by OPs »

Salmins[BoxG] wrote:Neuzticos, liecies pa zaļu, kā arī nekādas sūdzības serverī neesmu no tevis saņēmis. Pret.
Nēsmu arī neko caur report īpašu rakstījis ir bijušas kādi 4 reporti !
Pret. Vienkārši nav uzticības, neesi sevi ''pierādījis''.
Zinu ka nēsmu domāju tiktu pa servera adminu pierādītu sevi tikai no labās puses :)
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: StProZ[888]

Post by bobiksv6k[1337] »

No sākuma to pierādīšanu, tad adminu. Lai pierādītu sevi no labās puses, nevajag kkādu admina statusu. Tas vien parāda to, kāds tu esi un āmen.
Anti.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Chuby[777]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 573
Joined: 08 Nov 2009, 12:48
Location: sūkā

Re: StProZ[888]

Post by Chuby[777] »

Anti iemesli minēti augstāk.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: StProZ[888]

Post by heisyournewgod »

nē.
Locked