Administrators SH4IZE

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

Post Reply
User avatar
[DTK]y.b.hero
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 28 Jun 2011, 19:52
Location: Krāslava, Daugavpils

Administrators SH4IZE

Post by [DTK]y.b.hero »

1) Precīzs administratora niks - SH4IZE
2) Visi mīnusi, kurus esiet viņā saskatijuši. - Administratora visatļautība, administratoram vajadzētu palīdzēt spēlētājiem, nevis nogalināt visus ar tanku un rādīt to cik varens viņš ir.
3) Kāds neliels pierādījums ar kādu administratora pārkāpumu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

4) Kādēļ jūs tieši sūdzaties par šo administratoru. - Izmanto admina tiesības, pēc manām domām, nepiemēroti, proti, ar tanku vizinājās un šaudīja visus apkārt esošos bez iemesla, lai apmierinātu savas vajadzības kādu nogalināt, tam taču eksistē /dm.
5) Ko, jūsuprāt, vajadzētu iesākt ar šo administratoru.- Es domāju ka šo administratoru vajadzētu sodīt ar pakāpes atņemšanu vai pazemināšanu, jo šī ir pakāpes izmantošana savā labā.
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Administrators SH4IZE

Post by Funeraleee »

Yo , čau ! Tev ir galīgi ciet aizgājis , čau ! Admini ir tādi parasti spēlētāji kā pārējie serverī esošie , yo . Šāvu tāpēc , ka iepriekš jūs ar savu pikačū bandu uzbrukāt man ķip fucking 10some , yo. Un kāda nafig pakāpes izmantošana ? Man likās ka /lock un /getcar nav viena no admin komandām , bet ja es kautko jaucu , tad sanāk ka katrā no spēlētājiem ir kautcik admins , ha wtf ? Un jā , tu uzrakstīji man pa pm : Adminu visatļutība . Es atbildēju : jū , tu uzrakstīji būs sūdzība , ok rekur viņa ir , tikai neredzu prikou no tās sūdzības , jo čista neko neesmu pārkāpis Tā ka vari iet ar saviem skrīniem un savām sūdzībām dziļi un tālu , yo , es savējo pateicu . ;*

EDIT: un jā , smuki skrīni , pievienošu savā attēlu galerija

EDIT v2 : ja šis būtu kāds no citiem adminiem , piemēram V6k vai kāds cits aktīvāks admins , tu neliktu sūdzību. Tā arī pasaki ka es tev nepatīku un necenties darīt ļaunu , tas ka jūs man no sākuma uzbrukāt un es jums atbildēju nenozīmē uzreiz ka es izmantoju savas admina ķipa MAĢISKĀS SPĒJAS lai jūs noburtu un uzspridzinātu , un jā , velreiz atkārtošos , ka admini ir tie paši spēlētāji , tikai viņiem plusā ir jāpilda pienākumi , bet nekur teikts ka nevar uzvesties tāpat kā pārējie servera spēlētāji.

Un un un jā , tu nebiji vienīgais kuru es šāvu , tur bija vēl vesals "bariņš" , kādi 10 cilvēki ja nemaldos , visi vienkārši noklusēja , bet nē , redz tev ir jāizdoma kkad figņa ka cip es izmantoju savas spējas lai tevi noburtu un nošautu . Tikpat labi varēji pats paņemt tanku un mani šaut , ui aizmirsu , tev nav pietiekams līmenis , vai es atkāl kautko jaucu un /gates ir pieejams tikai adminiem ?

Piedot ja es tevi jebkādā veidā aizvainoju :*

Zinu ka kkāds nesakarīgs teksts sanāca , bet tomēr , apmēram savu domu izstāstīju.
Image
Post Reply