Mason[G]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Mason[G]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 11
Joined: 04 Sep 2011, 00:12

Mason[G]

Post by Mason[G] »

1.Tavs īstais vārds. Armands
2.Tavs pašreizējais vecums. 20
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Kopā ņemot, serveru administrācijā esmu jau kādus 2 gadus,tagad esmu admins engeims, biju Gta "o" (prikola pēc), SDK (sen atpakaļ biju galvenais admins), vienā ārzemju serverī (pirmais, kurā sāku spēlē SAMP)
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Izmantoju tikai /report
5.Kāds mums būs labums no tevis? Ir liela pieredze administrēšanā, un talants pamanīt hakerus. Kā arī tādi nieki, kā kārtības uzturēšana, eventu rīkošana utt.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Reizi dienā, kādas 2h, ja nav jāstrādā vakaros.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Pirmais LV serveris, kuru spēlēju, kopumā labu laiku, tikai vecajam profilam neatceros paroli, tādēļ šis profils ir diezgan nesen.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. BaronS (vecajā profilā), Domino.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Draugs iedeva caur skype šī servera ip.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Neko daudz jau nav ko stāstīt, spēlēju tikai SAMP, jo radusies kaut kāda atkarība or smtg :D Videni jau esmu pabeidzis, tagad strādāju. Vakaros daudz brīva laika, ja neeju kkur pachillot. Apgrozos Rīgā, Jūrmalā, Jelgavā. Dzīvoju vienkāršu dzīvi. Patīk auto, pašam ir 2 - BMW e34 525i un Saab 9-5 2.3t. Esmu vienkāršs, ņemu no dzīves visu, ko varu. Nelielā stāstiņa beigas! Paldies.
Paraksts: ___________________
Atšifrējums: ____________________
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Mason[G]

Post by V[Vendetta] »

Serverī neesmu saņēmis nevienu reportu no tevis, aktivitāti ar neesmu redzējis, no manis anti.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Mason[G]

Post by Maize[1337] »

Sarunājam tā- sākam spēlēt un tad piesakamies par adminu, nevis otrādāk.
Atteikts.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked