Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

Grindz izgajis esot
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Evol[1337] wrote:Ainas šovs iet vaļā.Davaij,vēl.Es jau sagatavoju čipšus un alu.
padalies ar savu pieredzi, kā gāji no čata ārā. Mēs gribam to dzirdēt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Woodys
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 03 Aug 2012, 10:01
Location: Raganas burgers

Re: Beztēma #8

Post by Woodys »

Kādu laiciņu biju uzmetis mieru gamingam,jūtos atpalicis uzzinot,ka ir iznācis BF4 :D
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

battlefield 2 i pohuy
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

bobiksv6k[1337] wrote:
Evol[1337] wrote:Ainas šovs iet vaļā.Davaij,vēl.Es jau sagatavoju čipšus un alu.
padalies ar savu pieredzi, kā gāji no čata ārā. Mēs gribam to dzirdēt.
Protams, ka nevienu tas neinteresē, taču emo-ns uzskata, ka šeit esošajiem jāzina, kas kādreiz noticis odc klanā.

Katrā ziņā, šeit daudz kas vairs nevienu neinteresē. Tāpat arī Gibox'am šis serveris vairs neinteresē.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

es ne tev to teicu :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

Es zinu, sapratu jau uzreiz. :D
Image
User avatar
emons
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 20 Jul 2008, 12:39

Re: Beztēma #8

Post by emons »

Protams, ka nevienu tas neinteresē, taču emo-ns uzskata
Nu tu tikko man ieliki, draudziņ. Vienkārši tāds insults, sāp sirds. Šitādus prikolus man teica pirms 7 gadiem, t.i. 13 gadu veci puikas.
Man patīk, Aleksi, Jogurtu tu aši vien proti nodirst ka prātiņā nav pieaudzis, bet pats vien neesi necik gudrāks palicis.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

emons wrote:
Protams, ka nevienu tas neinteresē, taču emo-ns uzskata
Nu tu tikko man ieliki, draudziņ. Vienkārši tāds insults, sāp sirds. Šitādus prikolus man teica pirms 7 gadiem, t.i. 13 gadu veci puikas.
Man patīk, Aleksi, Jogurtu tu aši vien proti nodirst ka prātiņā nav pieaudzis, bet pats vien neesi necik gudrāks palicis.
Ja tu to uzskati par baigo uzbraucienu, tad man tevis žēl, nebija man mērķis tevi aizskart, speciāli pārbaudīju kā tu uz to vēl tagad reaģēsi.

Un vaitad es par jogurtu meloju? Ko tad viņš šeit dara no saviem 100 profiliem un proxy? Domāju, ka tagad viņam vajadzētu būt tādā vecumā, lai ar kaut ko prātīgāku nodarbotos. Un tas pats ar tevi, ko tad es tev tādu tagad parādīju un nodarīju, lai tu spriestu cik gudrs/negudrs esmu?
Image
User avatar
emons
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 20 Jul 2008, 12:39

Re: Beztēma #8

Post by emons »

[AoD]Aleksis wrote:Es zinu, sapratu jau uzreiz. :D
[AoD]Aleksis wrote:
emons wrote:
Protams, ka nevienu tas neinteresē, taču emo-ns uzskata
Nu tu tikko man ieliki, draudziņ. Vienkārši tāds insults, sāp sirds. Šitādus prikolus man teica pirms 7 gadiem, t.i. 13 gadu veci puikas.
Man patīk, Aleksi, Jogurtu tu aši vien proti nodirst ka prātiņā nav pieaudzis, bet pats vien neesi necik gudrāks palicis.
Ja tu to uzskati par baigo uzbraucienu, tad man tevis žēl, nebija man mērķis tevi aizskart, speciāli pārbaudīju kā tu uz to vēl tagad reaģēsi.
Image
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

[AoD]Aleksis wrote: Un vaitad es par jogurtu meloju? Ko tad viņš šeit dara no saviem 100 profiliem un proxy? Domāju, ka tagad viņam vajadzētu būt tādā vecumā, lai ar kaut ko prātīgāku nodarbotos. Un tas pats ar tevi, ko tad es tev tādu tagad parādīju un nodarīju, lai tu spriestu cik gudrs/negudrs esmu?
Abrahams ar Jogurtu ka tika izbanoti ta viss,abi apvainojas un saka ardities sheit.vai ta ir gudribas pazime Emon? es shaubos...
Last edited by Deliite[1337] on 04 Nov 2013, 06:23, edited 1 time in total.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Dauna sindroma epidēmija.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

hanibaalslekters wrote:drauk mes ardamies? mes tikai censamies cinities par taisnigumu sajaa striktaa resiima serverii
paskat, mani atkal censas apspiest jo es paratu cilvekiem cik tisli sie admini serveri patiesaam ir
draucesdrauce4lyf no h8 homies
PISIES!
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Aleksis »

emons wrote:
[AoD]Aleksis wrote:Es zinu, sapratu jau uzreiz. :D
[AoD]Aleksis wrote:
emons wrote: Nu tu tikko man ieliki, draudziņ. Vienkārši tāds insults, sāp sirds. Šitādus prikolus man teica pirms 7 gadiem, t.i. 13 gadu veci puikas.
Man patīk, Aleksi, Jogurtu tu aši vien proti nodirst ka prātiņā nav pieaudzis, bet pats vien neesi necik gudrāks palicis.
Ja tu to uzskati par baigo uzbraucienu, tad man tevis žēl, nebija man mērķis tevi aizskart, speciāli pārbaudīju kā tu uz to vēl tagad reaģēsi.
[img]...[/img]

Un ko tu ar to parādīji? Varbūt gribēji atbildēt ar normālām atbildēm uz maniem jautājumiem, kādēļ tu vispār par mani šobrīd kko spried, nemaz mani nepazīstot? Nepazini ne toreiz, nedz arī tagad. Neesmu tevi šobrīd ne aizvainojis, nedz arī tupi nodirsis, nedz arī kaut kā savādāk šobrīd forumā izcēlies, lai tu mani vērtētu. Turpretī, jogurts gan visu jau ir parādījis, ne tikai es viens to redzēju.

Zinu, ka neesi kkāds sīkais pikačū, bet nu te tīri izskatās pēc varianta ''-tu esi stulbs. - kāpēc? - tāpēc, ka es tā gribu.''
Image
User avatar
Wasted
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 98
Joined: 27 Jul 2011, 16:24

Re: Beztēma #8

Post by Wasted »

vai pie šīm tumbām Image

drīkts slēgt klāt s-90? Image
Image
BoxG no 2009.gada 9.aprīļa
Iepriekšējie niki: Alka6-NIFTY-SofT-Gemini.
Post Reply