vk6, Maize

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
Lazerphosv6k
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 21 Jul 2012, 10:09
Location: kur gribi lai es dzivoju ?

vk6, Maize

Post by Lazerphosv6k »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; vk6, Maize
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);78.84.229.79 + 78.84.143.56
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; ScaR, Vanags
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. labs jautājums, braukājos ar infernusu.


Neinteresē mazo adminu viedokļi, gaidu giboxa atbilid, ko es šoreiz kā " tautas nodevējs" un " boxg slīcinātājs" esmu nodarijis.

Uztaisītu jau jaunu profilu, ja kaut uz vieno no 23235235 e-mailiem atnāktu apstiprināšanas ziņa/V6K/
nau neka ko teikt
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: vk6, Maize

Post by V[Vendetta] »

Maize 3.12.2012 16:28:16 [NWA]Vanaags man lika tev nodot banu :) 84.237.197.182

Ja vari pa draugam uzlikt defam, un citam 5 un 4 admina lvl, tad pilnībā saprotu par ko šeit ir bans, bet drošvien ir vēl kas, ko es nezinu un kas man ne īpaši interesē.

un ja neinteresē citu viedoklis, tad vari rakstīt giboxam skypē.
Image
Lazerphosv6k
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 21 Jul 2012, 10:09
Location: kur gribi lai es dzivoju ?

Re: vk6, Maize

Post by Lazerphosv6k »

Ja giboxs var piesolīt bāzi un neiedot tad jau tas ar laikam nav, ne? Tad jau laikam es to boxg atkal slīcināju, cenšoties izvilkt giboxu no bedres?
Es viņam piedāvāju pārveidot arkal visu, pārseivot visas mašīnas, visus propus, vēl daudzko, bet viņai tad interesēja peļņa no minecraft, pēctam, kad es sāku retardoties, jo giboxam tāpat bija pilnībā vienalga, kas tur notiek, tad es kļuvu par slikto.
Uzrakstītu, ja viņš būtu spējīgs atbildēt.
nau neka ko teikt
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: vk6, Maize

Post by V[Vendetta] »

Smiekli nenāk par to, ko sarakstīji?
a) ja tev tika uzticēts 5lvl, tad tas nenozīmē, ka tu varēji visu darīt kas ienāk prātā. Ja draugam neiedod bāzi, tas nenozīmē, ka admins uzreiz jādod
b) domā, ka esi vienīgais, kas ir gribējis boxg labā ko darīt un to ieteicis giboxam? un ja viņš nereaģē, tad uzreiz jāsāk retardoties?
c) domā, ka viņš biežāk ieskatās webā, nekā skypē?
Image
Lazerphosv6k
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 21 Jul 2012, 10:09
Location: kur gribi lai es dzivoju ?

Re: vk6, Maize

Post by Lazerphosv6k »

V[Vendetta] wrote:Smiekli nenāk par to, ko sarakstīji?
a) ja tev tika uzticēts 5lvl, tad tas nenozīmē, ka tu varēji visu darīt kas ienāk prātā. Ja draugam neiedod bāzi, tas nenozīmē, ka admins uzreiz jādod
b) domā, ka esi vienīgais, kas ir gribējis boxg labā ko darīt un to ieteicis giboxam? un ja viņš nereaģē, tad uzreiz jāsāk retardoties?
c) domā, ka viņš biežāk ieskatās webā, nekā skypē?

a) es viņam vismaz savas reizes 5 atgādināju, deflow sāka retardoties reizē ar mani.
b)Viņš nereaģē kopš man bija ta 5. līmenis.
c)Tas ko es par šo uzskatu/ zinu vienkārši novedīs pei tā, ka giboxs apvainosies un nobanos šo profilu forumā.

d) ja es esmu tāds ļaundaris, kapēc neesmu vienā godā ar dirsaster un man nav ip bans?
nau neka ko teikt
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: vk6, Maize

Post by V[Vendetta] »

Par ip banu forumā, nezinu. Kā jau teicu, ne es to zinu, ne man interesē kas kuram ir un kas nav. Tikai zinu, ka tas, ka esi serverī nobanots, pēc manām domām, ir tikai normāli.
Image
Lazerphosv6k
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 8
Joined: 21 Jul 2012, 10:09
Location: kur gribi lai es dzivoju ?

Re: vk6, Maize

Post by Lazerphosv6k »

V[Vendetta] wrote:Par ip banu forumā, nezinu. Kā jau teicu, ne es to zinu, ne man interesē kas kuram ir un kas nav. Tikai zinu, ka tas, ka esi serverī nobanots, pēc manām domām, ir tikai normāli.
Man bija ziņa no giboxa- ja gribi spēlēt uzraksti man.
Nomainijās ip un es vienkārši iegāju, kapēc mani nobanoja? Tapēc, ka pateicu giboxam, ka nesmuki bija man bāzi pārdot un neizņemt pat spawnu no viņas?

Zinu, ka ja viņam visi pēc kārtas raudās skaipā, ka ļaunais maize noliek giboxu un boxg un vispār viņš retards utt. viņš ienāks un apskatīsies. Tad būs 2 iespējas kuras atkal negribu rakstīt, jo garantēs banu.
nau neka ko teikt
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: vk6, Maize

Post by Gibox »

Es tev jau steamā vienreiz teicu, ka, ja gribi unbanu, tad tā arī pasaki un, iespējams, arī atbanošu.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked