Administratora pieteikums

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Administratora pieteikums

Post by Trusis_[B] »

EdVeNtEn wrote:Ja tā jūs izrādāt savu gudrību, tad jūs, puikas, aizejat uz kādu balli vai naktsklubu, vēl tādā veidā atverat savu muti, redzēsiet, tad jūs varbūt sapratīsiet kad atvērt savu muti. Es te vienkārši uzdevu jautājumu, jo redzēju ka daudzi administratori bija forumā, bet manā pieteikumā neko neuzrakstīja. Kā saka - gudrākais piekāpjas un es piekāpjos. Tik stulbos strīdiņos jūs izrādāt tikai savu degradāciju sēžot pie datora un rijot draņķus. Paldies par jūsu laipnību ;)
Laipni lūgts BoxG. :DD
šeit visiem dzīve ir 4 sienās.
Image
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

Re: Administratora pieteikums

Post by [NF]DieHard »

Tev viņus neizskata jo nau radzējuši normālu attieksmi no tevis serverī. Un man par tevi ganjau ka tā pat kā daudziem adminiem ir radies tāds priekšstats, ka tu vēlies serveri nokārt vai wnk mūs pakaitināt ar savu Retardismu.
Image
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Administratora pieteikums

Post by Trusis_[B] »

[SOU]DieHard wrote:Tev viņus neizskata jo nau radzējuši normālu attieksmi no tevis serverī. Un man par tevi ganjau ka tā pat kā daudziem adminiem ir radies tāds priekšstats, ka tu vēlies serveri nokārt vai wnk mūs pakaitināt ar savu Retardismu.
Vispirms iemācies rakstīt, ielikt komatus, un tad piesienis par retardismu. Precizāk, iemācies latviešu valodu. ;)
Otrkārt, ej izpildi mājas darbus, savadāk tev skolotāja rīt piezīmi ierakstīs. :DD
Image
User avatar
[NF]DieHard
Censoņa
Censoņa
Posts: 235
Joined: 13 May 2012, 19:11
Location: Gulce/Valmiera/Bedre :D

Re: Administratora pieteikums

Post by [NF]DieHard »

Trusis_[B] wrote:
[SOU]DieHard wrote:Tev viņus neizskata jo nau radzējuši normālu attieksmi no tevis serverī. Un man par tevi ganjau ka tā pat kā daudziem adminiem ir radies tāds priekšstats, ka tu vēlies serveri nokārt vai wnk mūs pakaitināt ar savu Retardismu.
Vispirms iemācies rakstīt, ielikt komatus, un tad piesienis par retardismu. Precizāk, iemācies latviešu valodu. ;)
Otrkārt, ej izpildi mājas darbus, savadāk tev skolotāja rīt piezīmi ierakstīs. :DD
Mājas darbi nau priekš manis. :D Komata podziņa nau labs draugs :D
Image
User avatar
EdVeNtEn
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 103
Joined: 15 May 2010, 19:53
Location: Aknīste

Re: Administratora pieteikums

Post by EdVeNtEn »

[SOU]DieHard wrote:Tev viņus neizskata jo nau radzējuši normālu attieksmi no tevis serverī. Un man par tevi ganjau ka tā pat kā daudziem adminiem ir radies tāds priekšstats, ka tu vēlies serveri nokārt vai wnk mūs pakaitināt ar savu Retardismu.
Jā, nu te var redzēt, kurš ir no "preža" pilināts :D
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Administratora pieteikums

Post by Hemis[ADT] »

Šitas daunisms ir jāslēdz ar steigu.
Locked