[BB]Lightup[TITNS]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Lightup[NGT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 108
Joined: 01 Mar 2013, 15:12
Location: Mamma neļāva teikt..

[BB]Lightup[TITNS]

Post by [BB]Lightup[NGT] »

1.Tavs īstais vārds. Mans vārds ir Elvis. Uzvārdā palikšu anonīms.

2.Tavs pašreizējais vecums. Esmu 15 gadu vecs/jauns.

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu adminējis daudzos Counter Strike portālos. Pašam ir piederējuši 2 Minecraft / Counter Strike portāli. No tiem viens joprojām ir uz kājām. Samp adminēšanā šī būs pirmā reizi, bet domāju labi varēšu tikt galā.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=13501
viewtopic.php?t=13497
viewtopic.php?t=13471
viewtopic.php?t=13340
viewtopic.php?t=13322
viewtopic.php?t=13319
viewtopic.php?t=13310
viewtopic.php?t=13309

5.Kāds mums būs labums no tevis? Esmu ļoti aktīvs spēlētājs. Piedomāju ko rakstu, kā arī ievēroju gramatiku. Domāju būtu diezgan stingrs administrators aktīvi ievērotu sīkumus serverī (t.i.jail, kick, mute).

6.Cik bieži spēlē SA-MP. Dienā Boxg serverī uzturos vidēji 5-7 stundas, afk ~ visu dienu.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Spēlēju aptuveni no 2010 gada, bet tad man uznāca citas intreses. Nu pirms aptuveni pusotra mēneša reģistrēju jaunu profilu un atsāku.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Lightup, Lightup[TITNS]. Diemžēl niku ar kuru spēlēju 2010 gadā neatceros.

9.Kā uzzināji par BoxG community? Jau sen zināju. Bet tajā 2010 gadā manuprāt no draugiem, klases biedriem.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Kā jau teicu mani sauc Elvis, ir 15 gadi. Trenējos profesionāli BMXā, jau šogad otro gadu paliku 2 Latvijā savā vecuma grupā. Brīvajā laikā itsevišķi vasarā ar draugiem noīrējam kādu mājiņu pie ezera, iecopējam, šašliks, alus, pirotehnika, metāllūžņi nu Jūs jau saprotat ;D Samp uzzināju no draugiem jau gadus 4 atpakaļ. Bet vienīgais SAMP serveris kur esmu spēlējis arī ir BOXG.

Paldies!
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by V[Vendetta] »

[BB]Lightup[TITNS] wrote:...

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Spēlēju aptuveni no 2010 gada, bet tad man uznāca citas intreses. Nu pirms aptuveni pusotra mēneša reģistrēju jaunu profilu un atsāku. '
...
dēļ šīs lietas lieku anti, nedomāju, ka pietiktu nepilni divi mēneši, lai tev piešķirtu acc.
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by W4I[Vendetta] »

domāju, ka var dot iespēju, jo serverī spēlē aktīvi un ir sakarīgs, šoreiz īpašu uzmanību nepievērsīšu reģistrēšanās datumam REC
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by Grindz[Vendetta] »

Šoreiz sanāk, ka piekrītu abiem augstāk rakstītiet tekstiem.

Grūti izlemt, jo:

+Aktīvs spēlētājs, redzams +/- katru dienu serverī.
+Sakarīgs, piedomā, ko un kā raksta.
+Uzticība domāju, ka arī ir.
-Nepazīstu Tevi, pēc tā jau arī grūti spriest, bet tā jau ir mana vaina..
-Kā V izteicas, ar tiem mēnešiem, nu jā, nezinu, vai tagad būtu tas īstais brīdis dot.

Secinājums, dodu mazu rec, un sākumā varētu arī iesākt ar mazāku līmeni.
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by [SS]wl »

PRET, jo galīgi nav uzticības.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by Vanaags »

domāju ilgi , bet izdomāju , ka diemžēl nē, jo ir tāda lieta ,pirmkārt , reģistrācijas datums , ne es tevi baigi zinu ,kāds tu esi un jā, dēļ tā uzticības nekādas lielās nav,tāpēc būšu pret, varbūt ,kad iepazīšu labāk , tad domas mainīsies, bet šoreiz nē..
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by Agenda »

ANTI Nesen esi atsācis spēlēt. Aktivitāte it kā būtu, bet tomēr nē.
Image
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by [NWA]Dumper »

Īpaši tevi nezinu, aktivitāte ir, pagaidam nekā negatīva par tevi nav. Neliels par! Ceru, ka nekas negatīvs arī neparādīsies!
Image
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by [SS]eras.e »

[NWA]Vanaags wrote:domāju ilgi , bet izdomāju , ka diemžēl nē, jo ir tāda lieta ,pirmkārt , reģistrācijas datums , ne es tevi baigi zinu ,kāds tu esi un jā, dēļ tā uzticības nekādas lielās nav,tāpēc būšu pret, varbūt ,kad iepazīšu labāk , tad domas mainīsies, bet šoreiz nē..
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: [BB]Lightup[TITNS]

Post by [NWA]Dumper »

Atteikts, turpini spēlēt un pēc laika mēgini vēl.
Image
Locked