Chuckie

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Chuckie

Post by [AoD]Chuckie »

1.Tavs īstais vārds.
Edgars
2.Tavs pašreizējais vecums.
14
3.Tava pieredze "adminēšanā".
Esmu bijis administrators nenopietnos, bez mērķa projektos, kuriem nākotnes nebija, un kuri pārsvarā bija for fun.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
Esmu izveidojis diezgan daudz sūdzības, dažas šeit(jaunākās) iekopēšu:
viewtopic.php?t=13515
viewtopic.php?t=13506
viewtopic.php?t=13286
Pārsvarā noteikumu pārkāpējus nosūdzu administratoriem(kas atrodas manā skype, kā piemēram Grindz,Scar,Gumy,Chosen,W4I u.c.) pa skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Esmu diezgan aktīvs spēlētājs, centīšos sodīt visus likumpārkāpējus, izvērtējot situāciju, kā arī palīdzēšu jaunajiem spēlētājiem iesākt spēlēšanu boxg serverī(apmācīšu, kas un kā).
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Aptuveni 4-5 reizes nedēļā, 2-5h, neskaitot kad esmu afk.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
BoxG serverī pievienojos 2009.gada vasarā, Jo serveris ko iepriekš spēlēju nobruka/nomira(neminēšu konkrētu nosaukumu), tādēļ mēģināju meklēt citus latviešu freeroam serverus.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Mans iepriekšējais niks bija Citrons(2009.gadā, kad sāku spēlēt) bet kad atsāku spēlēt nomainīju uz pašreizējo niku Chuckie.
9.Kā uzzināji par BoxG community?
Kā jau minēju 7.punktā, par BoxG community es uzzināju internetā meklējot latviešu samp serverus.
10.Pastāsti par sevi!
Nekas īpaši nav mainījies kopš iepriekšējā pieteikuma, bet nu uzrakstīšu.
Sveiki, kā jau rakstīju, mani sauc Edgars, vecums 14 gadi, dzīvoju pilsētā ar nosaukumu Valmiera. Intresējos par visu, kas saistīts ar velo un moto. Brīvajā laikā pavadu laiku ar draugiem, atpūšos, braucu ar riteni, vai arī spēlēju pc. Esmu diezgan slinks pēc dabas, kas diezgan nepalīdz sasniegt mērķus, bet ja tiešām vēlos, varu īstenot savas ieceres/mērķus. Skolā cenšos mācīties diezgan labi, bet ne vienmēr sanāk. Pēdējā laikā esmu aizrāvies ar pawn skriptu veidošanu, un izdodas arī. Esmu daudz grēkojis,sodīts, bet cilvēki mainās. Tas arī laikam būtu viss, ko vēlētos jums pastāstīt. ;)
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Chuckie

Post by Gumybear[Vendetta] »

Pret.
Sūdzibas saņemu skype,bet vēl nesen tev bija nenopietna attieksme,lamājies,pārkāpi noteikumus.Pat laikam bans bija.
Neuzticos tev vairāk diemžēl.
Image
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: Chuckie

Post by Agenda »

Neuzskatu, ka baigi būtu mainījies. Cik atceros, agrāk baigi lamāties patika. Tomēr PRET
Image
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Chuckie

Post by Vanaags »

sūdzības nāk un iet , bet tu nemainies un nemaini nemaz savu uzvedību. pret.
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: Chuckie

Post by Salmins[Vendetta] »

Pret. Kaut arī tava uzvedība ir uzlabojusies, tā vēl nav tāda, lai tu būtu pelnījis adminu.
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Re: Chuckie

Post by Grindz[Vendetta] »

Kā Salmiņš izteicās, uzvedība nedaudz ir mainījusies, uzticība jau arī būtu, sūdzības esmu saņēmis, bet tomēr kautkā šoreiz pret.
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Chuckie

Post by [SS]wl »

Nesen vārīji mēslus, sūdzības ir, uzticos arī nedaudz, bet paspēlē vēl nedaudz, tad piesakies, tātad pret.. ;)
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Chuckie

Post by V[Vendetta] »

Sanāk, ka atteikts.
Image
Locked