Hze_GcN

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
AzeD[ADT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 448
Joined: 27 May 2008, 18:39

Hze_GcN

Post by AzeD[ADT] »

1.Jānis
2.14
3.Man ir bijuši vairāki gamemodi, 2 esmu pac taisijis, neteikšu jau ka tie bij kautkādi krutie, bet bij normāli, administrējis esmu uz ladmin, vadmin, xadmin, mabakos admin, serveros: GcN klana serverī, oRG serverī, vecajā VorteX serverī, FortiS vecajā, gtafano serverī un vēl dažos latviešu serveros.
4.Nēsmu licis nevienas sūdzības(nezinu vai tas ir labi va slikti)
5.Esmu jau pieredzējis būt citos serveros par adminu, kko arī no tā visa sajēdzu, es gribu palīdzēt uzturēt serveri kārtībā, lai nav tādi kas apsaukājas uz citiem un vis vairāk es gribu lai nebūtu čīteru.
6.Dienā pāris stundas pēc skolas un vēl pāris stundas vakarā.
7.BoxG serverī es spēlēju kkur no ziemas vidus, bet samp spēlēju jau no vecā dangera laikiem :)
8.Mans pac pirmais niks bija star_LB, pēc tam McKing un tagad Hze, protams es klantagus neskaitu.
9.Tā esmu jautrs cilvēciņš, kam patīk smieties un jokot, bet kā jau kuram visiem man patīk arīizdarīt kko traku nu tādu lai vispār ir jēga dzīvot, jo ka man ir teikuši daži tuvi cilvēki, "ja dzīvo un neko dzīvē jautru un traku nēsi darijis tad dzīve ir jādzīvo vēlreiz, jo tā pat tai nebij jēgas" un tam es pilnībā piekrītu! :) Tā, ko vēl var pa sevi... nu es nez dzīvoju Rīgā, Ziemeļu rajona (precīzāk gan kkā negribas teikt, pa pm vēl var, bet Gibox jau zin kur dzīvoju, vsm zin kur mācos, un tur pat arī dzīvoju :D).
Nu tas nu laikam būtu viss, ko par sevi te tā uz vietas varu izdomāt :)
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Hze_GcN

Post by Amish »

ANTI.
Image
_

Re: Hze_GcN

Post by _ »

ANTI. :)

EDIT: atteikts.
Locked