Mašīnas nepazūd.

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

_

Mašīnas nepazūd.

Post by _ »

Sveiki, man pēc daudziem jautājumiem "kāpēc mašīnas pazūd tik ātri", radās ideja atjaunot tādu fīču kā bija vecajā modā, kad mašīnas nepazūd vispār.
Ko jūs sakiet par šādu ideju? Tikai būtu nedaudz labojums, ka mašīnas nepazūd, piemēram, sešas stundas. Lūdzu komentējat ar saviem ieteikumiem. Nerakstīt bezjēdzīgus komentārus, piemēram, "forši" "būtu labi", bet ar argumentu kāpēc jūs tā vēlaties/nevēlaties.
User avatar
edzijss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 74
Joined: 13 Jul 2009, 16:38

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by edzijss »

Jā, tas būtu vēlams, jo vienreiz aizbraucu līdz ''Akmens&Co'' kamēr pirku, tikmēr mašīna bija jau pazudusi. xD
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by SaW »

Derētu lai lock'otās mašīnas pazūd tikai tad, ja attiecīgais spēlētājs (tas kas ar viņu ir braucis/aizslēdzis) iziet no servera... Pārējās 3-9h.
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by Kichyss »

Pret, pēc tam ir problēma ar export mašīnām, varēsim radīt stāstu "Export mahu piedzīvojumi" vai arī atnāks kkāds kretīns ar niku [NWA]SEC nozags visas SF mašīnas un paslēps zem savas lidojošās eglītes, ko tad darīsim? 6h bez exporta =]

MAX, ko var ir 1h, bet neredzu jēgu.
Last edited by Kichyss on 29 Sep 2009, 07:19, edited 2 times in total.
---

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by --- »

Piekrītu šai idejai, un jau sen esmu par to domājis (it īpaši kad dažas bāzes mahas pārāk bieži respawnojas).. Manuprāt labākais veids kā atrisināt exporta problēmu (daļēji, un ja tas maz ir iespējams) ir uzlikt šo ilgo respawna laiku uz mašīnām, kuras neatrodas SF zonā.. Es jau arī biju domājis kāpēc lockotajām mahām vispār ir jārespawnojas, bet ja cilvēks, kuram šī mašīna pieder nokrešo? Tāpat kā ar propiem, var sagadīties ka respawn laiks nepārliekas uz pašreizejo.. Manuprāt ar 4h pilnīgi pietiek, ja neiet afk..
EDIT:
[NDT]Lyrics wrote:Nepatīk ideja! :P Sarunā kadu grupiņu! Atstā kādā personīgajā bunkurā visas mahas ko parasti exportē un ir viss tuvāk. Baigi labi. No money for 6 or 9 h! :. Pēc tam vēl būs sūdzības par to ka ''zog'' mahas!
Mašīnas ievest bunkurā(os) aizliegts!
Last edited by --- on 29 Sep 2009, 19:28, edited 1 time in total.
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by SaW »

Drīzāk tad, kad tiek izvēlētas tās export mašīnas, vajadzētu uztaisīt lai tās trīs nevarētu aizslēgt un respawn time būtu dažas sec...
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by [AoD]Aleksis »

Nedomāju, ka tas vajadzīgs, man tas galīgi netraucē. Vienmēr man ir kāda mašīna paņemta uz /lock. No bāzēm arī svešas mašīnas nav jāvāc ārā, jo viņas pēc brīža pazūd. Pārtaisīšana veidotu tikai jaunas problēmas kā problēma ar export, kuru jau pieminēja.
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by Marcha[T] »

Labāk ka aizslegtās mahas nepazūd bet parastas pazud jo bieži uzķūnē un pazūd pec 1 min nauda lieki iztērēta.
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by wut »

Nebūtu slikti ja tādu lietiņu tu ieliktu. ;)
Image
User avatar
Lyrics
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 442
Joined: 16 Sep 2008, 16:10
Location: Old trafford

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by Lyrics »

Nepatīk ideja! :P Sarunā kadu grupiņu! Atstā kādā personīgajā bunkurā visas mahas ko parasti exportē un ir viss tuvāk. Baigi labi. No money for 6 or 9 h! :. Pēc tam vēl būs sūdzības par to ka ''zog'' mahas!
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by Marcha[T] »

Njā vienīgais export :( Bet tā varētu uzlikt to ka mahas nepazūd .
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Labprāt vēlētos (protams ja tas ir iespējams) ka lockotās mašīnas nepazūd, bet pārējās pazūd, lai varētu gan exportēt,gan ar savu ķūnēto mašīnu braukāties vislaik, un atstāt kautkur, droši zinot ka nepazudīs.
Image
User avatar
NaitroseL
Censoņa
Censoņa
Posts: 272
Joined: 15 Jan 2009, 14:17
Location: bananaz island

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by NaitroseL »

Esmu par. un 100%.
Image
User avatar
[AoD]eNd
Censoņa
Censoņa
Posts: 336
Joined: 08 Feb 2008, 20:10
Location: USA

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by [AoD]eNd »

Pret, atceros kā bija vecajā modā, māšinas bija tik grūti atrast! Bet skatoties no labās puses mašīnas būtu vērtīgākas!
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Mašīnas nepazūd.

Post by NIGGASARECOOL211 »

uz /getcar kar var vienreiz uzlikt lai nepazud !! par to esmu 100% bet par parstjaim lai tas pardas ik pec 3 minutem kuras atstaj kautkur
Image

Image

Image
Locked