[M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Moderator: Moderatori

nshitbro
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 111
Joined: 29 Oct 2009, 14:12

[M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by nshitbro »

man šis spēlētājs kaitina ar savu attieksmi. viņš grib 1vs1 cīnīties. tikai vienmēr ir kāds 'vērotājs', kurš pa mani arī sāk šaut. tieši 20.12.2009 tas bija, laikam, viss M3 klans, bet šodien - 21.12.2009. Nightmare. ieteiktu šim spēlētājam - Murgs - iet paprasīt mammai, kāda tad īsti ir vārda - godīgums nozīme. cik serverī un forumā lasīts Murga kungam pat pilngadība nav iestājusies, bet nu jūtas pasaules naba.

vispār tā ir ar vairākiem spēlētājiem. paši ir vecumā no 12-16 gadiem un tos, kas ir vecāki par sīkajiem sauc. šaubos vai kādam 18-20 gadīgs varētu būt sīkais. tur viss ir otrādi. ja gribas kādu par sīko saukt un iekaustīt, ir iespēja skolā starpbrīžu laikā pirmklasniekus patramdīt. mans novērojums, ka viņi ir tīri bezspecīgi pret tādiem 14 gadīgiem.
User avatar
neCu
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 423
Joined: 29 Dec 2008, 19:52

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by neCu »

Tā ir tikai spēle, mierīgāk to visu uztver. Šis serveris ir tāds. 98%~ no spēlētājiem ir nepilngadīgi. Runājot par tiem kuri saukā citus par sīkajiem, kaut arī pašiem 12 gadi un jūtās kā pasaules nabas, tam visam ir pavisam vienkārši izskaidrojums, ja ne dzīvē, tad kautkur ir jaizceļās, jābūt tam " krutākajam " kurš var visus, un neviens nevar viņu. Tādi ir visur un būs visur.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by [NWA]Dumper »

+1 neCu.
SUNG, ar serverī spēlējošajiem "lielajiem" ir jāsamierinās un nevajag to visu tik pārspīlēti uztvert.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by bobiksv6k[1337] »

Šādi tu neko nepanāksi. Tu tieši vairāk viņus sakaitinās un vairāk tev viņi besīs... Un jā: Internetā visi lieli, kruti un pro uuber haxz... Banu viņiem par to nevar dot, tā kā viss bezjēdzīgi...
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
nshitbro
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 111
Joined: 29 Oct 2009, 14:12

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by nshitbro »

es tikai izsaku savu viedokli. bet nu tomēr vai tāpēc ir jālecas ? un tad skrien pie administratoriem raudāt - 'ak jēl. ļaunais SUNGs mani apsaukāja. viņš mani aiztiek, pikačū utt...'
saprotu ka tā ir tikai spēle. bet kāda ir spēles jēga, ja lasu tikai to, ka mani noliek ? kāda ir spēles jēga, ja nevar paspēlēt bet ir jādomā kā pie spawna nenomirt no kāda siseņu bara uzbrukuma ?
varētu tak vienreiz beigt čakarēties un spēlēt.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by [NWA]Dumper »

Ieskaidro to lielakajai daļai spēlētāju - pikaču bariem, kuri to tik vien dara kā bezjēdzīgi šauj, bet kad pašiem draud briesmas vienkārši aizbēg prom un pasūdzas administrācijai.
Mēs te pagaidām apspriežam praktiski gandrīz neiespējamo.
Image
nshitbro
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 111
Joined: 29 Oct 2009, 14:12

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by nshitbro »

pikaču bariem tas ir kā pret sienu mesta bumbiņa. joprojām reizēm apšaubu dažu lielo spēlētāju vecumu. saka, ka lieli. tomēr tusē pikaču baros.
User avatar
AzeD[ADT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 448
Joined: 27 May 2008, 18:39

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by AzeD[ADT] »

Tas kā tu spēlēsi, ne vienmēr būs atkarīgs no tava vecuma, arī "lielie" ne vienmēr ir perfekti, bet ko darīt. Var būt arī 12 gadīgais, ar kuru var sakarīgāk parunāt un paspēlēt, nekā ar dažu labu 18 gadīgu. Katrs cilvēks ir savādāks un tas ir atkarīgs tikai no katra paša, nevis no viņa vecuma.
Image
Biohazzard
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 31
Joined: 07 Nov 2009, 10:01

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by Biohazzard »

Tev jau pašam nevarēja neko ieskaidrot. Jus izdomājāt 1vs1, bet tu nekādīgi nesaprati, ka ja par spēlētāju ir atlīdzība viņš nevar teleportēties. Murgs tev piedāvāja nākt uz /hobo kur viņam ir spawn vieta, bet tu atteicies.
Labi sarunājāt /forest 1vs1. Es viņu tur aizteleportēju un grasījos braukt prom, bet nē tev nervi neizturēja un sāki viņu ar RPG šaut. Protams es tev arī sāku šaut.
wnfrwegnwerg
Censoņa
Censoņa
Posts: 178
Joined: 11 Apr 2009, 22:59

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by wnfrwegnwerg »

A vaitad ir jāspēlē obligāti pilngadīgiem sampu?
User avatar
SPOZHAIS!!![1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1840
Joined: 21 Jul 2008, 08:10

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by SPOZHAIS!!![1337] »

Tu vispār lasi kautko arī vai tikai spamo?
Iet runa par to kā daudzi izturās pret citiem , arī vecākiem par viņu pašu.
nshitbro
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 111
Joined: 29 Oct 2009, 14:12

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by nshitbro »

atbilde nightmare. tu man šāvi arī sākumā pirms es vispaŗ RPG paņēmu. vienā reizē pat nepaspēju paņemt kad jūs abi mani nomočijāt '1vs1'
User avatar
Murgs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 25 Sep 2009, 23:19
Location: Līksna

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by Murgs »

Sung es tev tikai paaris reizes uzprasiiju 1 vs 1 tu arii piekriti un vismaz cik es atceros tad tur bija tikai Nightmare , kurš manuprāt nešāva. Izlabo k-ko ja nepareizi
Scraby
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 5
Joined: 16 Nov 2009, 23:07

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by Scraby »

Bet tev neviens neliek spēlēt un uzsturēties šādā kolektīvā
Es protams nevienu neaizstāvu un arī nenomelnoju , jo pats te nespēlēju , bet tomēr dēļ spēles nevajadzētu tā , kā celt baigo traci !

Cik es sapratu pēc tavā teikta nepilngadīgie ir stulbi un dēļ gadiem skatās vai ir čārmendens vai nav ? :D

Man ir zem 18 , bet vai tādēļ es esmu pikačū vai , kā jūs tur pārmetiet viens otram (doh)

Es domāju ja cilvēkam ir 20g viņš nespēlētu šādās spēļu komūnās un netaisītu tādus topikus :?

Principā jau es arī nespēlēju te , bet tikai ienācu apskatīties un gribējas kautko uzrakstīt tas tā !

Būsim cilvēciski nestrīdēsimies un respektēsim augstākstāvošos xD
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: [M3]Murgs un citi nepilngadīgie.

Post by Amish »

[M3]SofT wrote:A vaitad ir jāspēlē obligāti pilngadīgiem sampu?
ja tā godīgi, SA vecuma ierobežojums ir 18 gadi.
takā, ja skatās uz to lietu nopietni, jā, samp arī drīkst spēlēt tikai no 18 gadiem.
Image
Locked