Disaster

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Disaster

Post by Disaster »

1.Tavs īstais vārds. Ernests
2.Tavs pašreizējais vecums. 14
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Esmu bijis admins dažos ārzemju serveros, dažos nenozīmīgos latviešu serveros, pats arī esmu turējis serveri, bet bija problēmas ar hostingu, nācās slēgt.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=7967
viewtopic.php?t=7971
viewtopic.php?t=7970
viewtopic.php?t=7969
viewtopic.php?t=7968
viewtopic.php?t=7966
viewtopic.php?t=7965
viewtopic.php?t=7963
viewtopic.php?t=7961
viewtopic.php?t=7619
viewtopic.php?t=7599
viewtopic.php?t=7598
viewtopic.php?t=7143
..ir vēl, bet slinkums likt..

5.Kāds mums būs labums no tevis? Būšu aktīvs, serverī garantēšu kārtību, pildīšu savus pienākumus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Dienā vismaz 3 stundas, kad esmu slims, vai ir brīva diena, vai vienkārši neesmu aizgājis uz skolu, tad vismaz 5 stundas.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Kopš 2008. gada vasaras.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. ernesto, Hawkz.
9.Kā uzzināji par BoxG community? blie***.lv serverī iepazinos ar kādu ''Davis'', kurš man pastāstīja par šo serveri.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Esmu 14 gadus vecs, janvārī man paliks 15 gadi. Es dzīvoju Rēzeknē. Aizraujos ar sportu, aktīvo atpūtu. Trenējos futbolu, spēlēju telpu futbola komandā. Brīvo laiku pavadu ar draugiem, vai pie PC. Patīk spēlēt datorspēles, kautko arī nedaudz sajēdzu no kompjiem. Māku taisīt serverus, skriptus u.t.t. Nepildu mājasdarbus, nepatīk iet uz skolu. Nedzeru un nesmēķēju. Tas arī viss. ;]
Last edited by Disaster on 01 Dec 2010, 17:48, edited 1 time in total.
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
BLur
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 16
Joined: 09 Sep 2010, 19:36

Re: Disaster

Post by BLur »

REC jo serveri uzturies daudz un esi spejigs nebut invalids tapec savas domas nemainu.
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: Disaster

Post by Rauls[ADT] »

Protams ka pret! Nekad neaizmirsīšu ko tu ar savu draudziņu darīji DDC + neuzticos.
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Disaster

Post by Disaster »

atvainojiet par šo postu, bet kas ir DDC?
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Disaster

Post by V[Vendetta] »

Mūžīgi mūžos anti. Nepatīk tavi izgājieni, nav uzticības, pārāk daudz lamājies, māni jauniņos utt. Cilvēki var mainīties, bet tu to neesi pierādījis.
Image
Rauls[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 808
Joined: 30 Sep 2009, 21:59
Location: Nedrīkst teikt.

Re: Disaster

Post by Rauls[ADT] »

Domāju, ka tu pats labi zini... Bet nu lai pārējie zinātu ko tu darīji tad paskaidrošu. DDC ir saīsinājums no Drunk Drivers klubiņa. Tu ienāci sākumā ar niku 04d(laikam), kaut ko uzdirsi mums(Musaram, Certainam, RxTs, neCu, Sigita...), bet tu ātri no servera izgāji. Tad ienāca Gibox un viņš(tu) uzrakstij ko šādu: "Raul tu su** bļ* ja nenāksi SAMP tad es tev adminu noņemšu un izbanošu, smirdīgais ku** dēls." tad tu kopā ar TheStyle prost spēlēji un atkal izgāji... Sekoja [SS]St_Anger, sākumā tu kaut ko sasveicinājies utt. bet pēc tam sāki mani saukt pa kaut kādu resnu būlciņu, smirdīgu cūku un nosauci vēl Sigitu pa nožēlojamu prostitūtu. Mēs pateicām adminam lai viņš tevi nomuto un tā arī izdarija. Beigās tu ienāci ar [AoD]Aleksis un ka sāki mūs visus pa ku** dēliem saukt, tad arī sekoja trīsstāvīgi vārdi pa mūsu mātēm, bet beigās smuki visu aizflūdoji reklamējot BoxG. :) Nedomāju ka mums tādus adminus vajaga.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Disaster

Post by Amish »

Anti, viss labais par tevi ir pateikts, tādēļ iemeslu gari nerakstīšu.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Disaster

Post by [AoD]Aleksis »

njāaa... Raula posts pateica visu, biju gan labākās domās par tevi un domāju, ka sāc jau mainīties uz labo pusi, tad vēl pamanīju neseno banu (o jā, tavā vēsturē to nav bijis maz). Zinu, ka nespēlēju serverī, bet izteikšos, jo pēc visa forumā redzamā var pietiekami spriest par tevi! PRET!!!
Image
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Disaster

Post by Disaster »

Domāju, ka tu pats labi zini... Bet nu lai pārējie zinātu ko tu darīji tad paskaidrošu. DDC ir saīsinājums no Drunk Drivers klubiņa. Tu ienāci sākumā ar niku 04d(laikam), kaut ko uzdirsi mums(Musaram, Certainam, RxTs, neCu, Sigita...), bet tu ātri no servera izgāji. Tad ienāca Gibox un viņš(tu) uzrakstij ko šādu: "Raul tu su** bļ* ja nenāksi SAMP tad es tev adminu noņemšu un izbanošu, smirdīgais ku** dēls." tad tu kopā ar TheStyle prost spēlēji un atkal izgāji... Sekoja [SS]St_Anger, sākumā tu kaut ko sasveicinājies utt. bet pēc tam sāki mani saukt pa kaut kādu resnu būlciņu, smirdīgu cūku un nosauci vēl Sigitu pa nožēlojamu prostitūtu. Mēs pateicām adminam lai viņš tevi nomuto un tā arī izdarija. Beigās tu ienāci ar [AoD]Aleksis un ka sāki mūs visus pa ku** dēliem saukt, tad arī sekoja trīsstāvīgi vārdi pa mūsu mātēm, bet beigās smuki visu aizflūdoji reklamējot BoxG. :) Nedomāju ka mums tādus adminus vajaga.
Raul, da labi, nevajag. To visu iesāka TheStyle ar manu klana biedru Vinteks'u, es tik vēlāk sāku, īpaši daudz es nedirsos, tikai Sigitu apsaucu, noflūdoju. Bet kāds tam sakars ar BoxG serveri, un kad tas vispār ir bijis?

Aleksis: sakars nekāds, bet tas parāda kāds tu esi. Tu domā, ka katrā vietā drīksti būt savādāka persona ar savādākiem raksturiem un uzvedību?

Disaster: Aleksi, es kādreiz BoxG biju p0k3, ārdījos vislaik ar tanku, rpg, drive-by u.t.t. ,bet redzi, esmu mainījies un tā vairs nedaru. Tas pats ir šajā gadījumā, es vairs tā netaisos darīt.

Aleksis: Šī ir jau kurā reize pēc pēdējās reizes, kad solījies vairs to neatkārtot? Kā piemēru ņemsim tavu pēdējo banu.. Kad bija pēdējā reize, kad teici, ka esi mainījies un neko stulbu nedarīsi?
Last edited by Disaster on 01 Dec 2010, 20:11, edited 1 time in total.
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Disaster

Post by Gibox »

atteikts, šaubos vai pagaidām kāds rec vispār būs. ieteiktu visus tavus solijumus īstenot.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked