Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Ja neskaita tos video, varbūt te katrs, kuram ģimenē vismaz viens auto varētu uztaisīt fotosesiju tam un iemest mazu aprakstiņu? Tas, manuprāt, tomēr būtu daudz labāk nekā nekas. Par savu novārtā atstāto pagalma autiņu iemetīšu nelielu info rītdien. :)
▲▲▲
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Sakat ko gribas, otrajā video atbrauca trešās sērijas bembuks un pārsita visus mersus un subārus.
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Marcha[T] »

https://www.youtube.com/watch?feature=pl ... cUshHBbzMI#
Uj ku labs video + baigi labi saskan ar m?z?ku un sk?teris ar nes?d?gs..??niešu miskastes l?dzi nest?v..
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Jā, video labs. Bet tad jau tu arī salīdzini Gillera Runner 180ccm ar kaut kādiem ķīniešu sūdiem, kuri katru dienu tev sagādās jaunus pārteigumus. Nevar jau nemaz zināt, cik šitais ir ielicis vēl motorā iekšā, tā jau viņiem arī stock varianti iet ļoti labi.
▲▲▲
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Marcha[T] »

Tas ir iespējams 125cc , kas jau uztunēts 180cc , bet iet jau zvērā.
Vienam scooter-powerā bija arī tāda gilera , tā jau neko..
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Bijušais klasesbiedrs braukāja ar dzeltenu Aprilia Sr50, stockā 125ccm, bet uztūnēja līdz 170ccm. Uz asvalta braucot ar 70km/h iedodot ručkā ratā cēla. Nemaz nerunājot par grantofku, kur tā jau braucot uz 60km/h un aizgriežot ručku līdz galam vienkārši atstāja vagu aiz sevīm. Un lai arī cik tas skumji nebūtu, kaut kad viņš arī uz asvalta, uz mutes parāva ar savu bitīti.
▲▲▲
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Panty[1337] »

ohh, jaa tas ir viens no maaniem topa video, un ja nemaldos, tad tas ir VXR, kam stocka naca180 cc
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Panty[1337] wrote:ohh, jaa tas ir viens no maaniem topa video, un ja nemaldos, tad tas ir VXR, kam stocka naca180 cc
FXR 180ccm ;)

Pie video apraksta tak rakstīts. :D
▲▲▲
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Marcha[T] »

Vecās gileras labi verās , bet cik zinu , ja plīst tad ir game over , bet jaunās gileras 50cc , kurām motors tāds pats kā sr'kām un Piaggio NRG ir labs un iet zvērā.
Pašam tagad garāžā stāv Piaggio NRG 2007. gada , pilnīgais stocks , pat izpūtējs parastais un bez problēmām var braukt uz ~~87km/h , ja saliktu motoru , tad varu iedomāties kā būtu..
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Es nezināju, ka mūsdienās 90km/h uz kāda no mototransportiem skaitās daudz. xD Ja man jāsaka godīgi, tad man ar maniem 130km/h dažreiz ir par maz. Jo reāli, iespiežot to ručku tas rāviens ir tāds, kāds ir..., nevaru iedomāties, kā būtu ar rolleri, kuram maksimālais ir tikai 90km/h. Tur tak vairāki gadi paietu, lai izliktu kādu pie luksafora. :D
▲▲▲
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Marcha[T] »

Ja ņem kaut kādu sūda DIO , kas no klints braucot var izspiest 60 km/h , tad tas ir ātri , un ja skūterim ir labs tunings tad pa štrāsi braucot var mierīgi mašīņām laist garām.
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Panty[1337] »

ervuha[BoxG] wrote:Es nezināju, ka mūsdienās 90km/h uz kāda no mototransportiem skaitās daudz. xD Ja man jāsaka godīgi, tad man ar maniem 130km/h dažreiz ir par maz. Jo reāli, iespiežot to ručku tas rāviens ir tāds, kāds ir..., nevaru iedomāties, kā būtu ar rolleri, kuram maksimālais ir tikai 90km/h. Tur tak vairāki gadi paietu, lai izliktu kādu pie luksafora. :D

Mulkibas, ja esi pielicis roku rollerim, tad salidzinoshi viegli izlikt pie luksofora, nu mashinu jau vispar elementari (salidzini svaru, izdali ar jaudu ) , bet tas, ka rolleris 50 cc iet 90 tas ir daudz, ja iedomajas, kas tas reali ir 49 cc ? nekas praktiski! Man stocka SF's gaja 95, (minimals tunings) raviens teicams, praktiski rata rava no ruchkas, bet vajadzeja tomert nedaudz piepalidzet , ja ta padoma, samera fascinejoshi tadaj kubaturaj.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Rolleros mest naudu un tūnēt var tikai priekš izstādēm, savādāk tas ir tas pats, kas mest naudu datorā, jo reāli, tā ir tikai mūžīgā naudas izmešana.
▲▲▲
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Panty[1337] »

ervuha[BoxG] wrote:Rolleros mest naudu un tūnēt var tikai priekš izstādēm, savādāk tas ir tas pats, kas mest naudu datorā, jo reāli, tā ir tikai mūžīgā naudas izmešana.
Atkarigs ko tu perc... ja es panemu pa 5 chuku lietotu cilindru (ko es ari izdariju ) un samekleju piemerotu virzuli , tu to sauksi par lielu naudas izshkieshanu ? es pieturos pie lietotam detalam, ok, tagad sho to jaunu pasutiju, bet nerekinos uz lielam summam.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Es runāju par kvalitatīvu tūningu, jaunas tūninga detaļas, oriģinālas no rūpnīcas, pirktas pie dīlera. Kā jau minēju augstāk, klasesbiedrs, lai uztūnētu savu Aprīlīti izmeta pāri pa 1,5k euro. Protams, detaļas tika sūtītas no ārzemēm un visu lika viņš kopā pats.
▲▲▲
Post Reply