Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by heisyournewgod »

ja nesmēķē un nedzer, tad jau pēc idejas, vari ātri nokrāt to naudu, nu vismaz ātrāk, nekā parasti, +ja vasarā tu atrastu darbu, tad tu varētu nopelnīt pietiekami naudas, lai salabotu savu audi.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

dzert es maz dzeru,bet nu pipet,gan pipeju ;( principa es izdomaju ka nakuj skolu,un iesu stradat! 2-3 menesi un uz vasaras pusi masina gatava!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

reku dazhas bildes no ta kas notiek shobrid... motora galva nonemta un jaskatas kas notiek. sodien drusku velak nemshu motoru ara un jacheko kas precizak noticis un tad ari bus diagnoze! bet pagaidu diagnoze,ka motors nav nokauts/parkarsets... vnk no izpludes siltuma saka kust plastmasa!

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by ervuha[BoxG] »

Nu audim vizuāli nekādas vainas. Krāsa laba, salons arī izskatās, ka nav nenormāli izsēdēts, tā magnetola ar izoleni pwno. Piesaistīja spidometrs. Man liekas, ka mūsdienās ir retums atrast tādu modeli ar šāda veida spidometru. Cik skatījos ss.lv pārsvarā visiem ir parastie bez tām hroma uzlikām un bez tiem akumalatora un grādu dačikiem. Atceros, ka pat sencis 1x pērkot autiņu meklēja speciāli, lai būtu tās hroma uzlikas. :D
▲▲▲
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Zocs »

Ja, tas hroma uzlikas patiešam smuki izskatās, muteres Opeļam arī tādas ir, bet man šķiet viņas jau pārsvarā iet jau jaunākiem auto. Protams ja ir nauda un vēlme, var pats salikt tas hroma uzlikas spidometram.
Me Gusta.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Tie visi amp, temp, spiediena un mērītāji parasti nāk tiem, kam ir lielie motori, pārsvarā visiem audi tā ir.

Tur pat īsti nevar pateikt, ka viņš ir dedzis, tā kā labāk nejauc tur neko lieki, kamēr neesi vēl kaut ko vairāk sačakarējis un gaidi laiku, kad varēsi saremontēt. :D
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

nu luk ta mans dampis izskatas diena! tagad galvenais ir sataisit to shaizi kas tika izdarita ar to kushanu/degshanu.... vajag motoram galvas blivi jaunu,un parejais jau tikai pravodka filtkaste,un vel visadi sikumi!

EDIT: es jau jaucu mehanjiku pavadiba,nejau pats uz savu galvu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Tās homa uzliknes var uzbāzt jebkuram spidometram, protams vajag naudu un velmi to darīt.
No tādas degšanas kā jau pats teici, plastmasi, vadi un varbūt dažas blīves, kuras nav domātas augstai temperatūrai. Pēc būtības galvas blīvei nemaz nevajadzēja sadegt.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Viņam jau vēl nemaz galva nav noņemta, bet gan vārstu vāks, sadega vārstu vāka blīve. Galvas blīve, protams, ka nesadegs, tur pat īsti nekas daudz nav dedzis, ja pat kapotam krāsa vēl virsū (skatoties pēc iekšpuses apšuvuma).
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Tur vispār izskatās, ka dedzis ļoti minimāli, vairāk gruzdējis-kūpējis un turējis temperetūru bez liesmām.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

nu ta ari isteniba bija,bet dumi gan bija iespaidigi,kkas labi gruzdeji :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Gibox »

atļāvos nomainīt tēmas nosaukumu, lai motomīļiem nav jātaisa jauna!
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Jā, tās hroma uzlikas spidometram var dabūt gandrīz jebkuram auto, dārgāk par 20 latiem nemaksā.
Par mašīnu runājot : Bišk bēdīgi, ka maģis ar izoleni, vai tad tiešām nav savādāks veids kā viņu nostiprināt? Griesti izskatās piepīpēti, vai arī kāds ir metis kūleņus mašīnā?
Pametīsi skolu, būsi sataisījis AUDI, ko tālāk?
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

griezti ir visi notashkiti ar ellju,nu drizak elljainiem pirkstiem! tapec ka 1. saimnieks Latvija bija kkads stradnieks un autinju izmantoja braukt uz darbu un atpakal,un tapec ir griezti tadi pashvaki! piepipets gan nav :)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Kri »

Nu, iemetīšu video , lai jums rosās sarunas par šo tēmu. Iespējams video jau redzēti, nekā aizraujoša nav, nu bet es centos.


Image
Post Reply