Stāsts par murgu.

Garlaikojies? Uzspēlē kādu foruma spēli.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Stāsts par murgu.

Post by Goliaats[SR] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko
Last edited by Goliaats[SR] on 18 Apr 2011, 07:52, edited 1 time in total.
Disaster[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 424
Joined: 09 Jun 2009, 17:39

Re: Stāsts par murgu.

Post by Disaster[1337] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Stāsts par murgu.

Post by Disaster »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
User avatar
TheStyle.
Censoņa
Censoņa
Posts: 349
Joined: 01 Apr 2010, 00:18
Location: Jelgava

Re: Stāsts par murgu.

Post by TheStyle. »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS,
vp.gov.lv
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 07 Oct 2008, 17:16

Re: Stāsts par murgu.

Post by vp.gov.lv »

Mani sauc Dļæ½vids Murgersons un man patļæ½k tas Andrejs, jo es esmu viļæ½a fans, viļæ½ļæ½ mani pazļæ½st kļæ½ jau lielu ļæ½omu. Man ne vienmļæ½r patļæ½k meitenes, bet brļæ½ļæ½iem gribas iesist pa dupsi un kad kļæ½rtļæ½jo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprļæ½ga ļæ½rļæ½ kautkļæ½da liela lieta vļæ½rdļæ½ rozais dildo, kas bija ļæ½oti liels, bet brļæ½ļæ½iem arļæ½ ļæ½oti taukains un slapļæ½, jo tam patika lļæ½st vietļæ½s, tļæ½dļæ½s, kur nekad neviens cilvļæ½ks nav bijis. Tas mani sagrļæ½ba un centļæ½s man atļæ½emt manu maku, lai varļæ½tu sev nopirkt kļæ½rtļæ½jo devu. Nopļæ½rkot kļæ½rtļæ½jo devu, viļæ½ļæ½ devļæ½s pie saviem draugiem un sļæ½ka ļæ½pricļæ½ties, kad pļæ½kļæ½ļæ½i kaut kas iedļæ½rļæ½s mugurļæ½ un viļæ½ļæ½ sļæ½ka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pļæ½rbijļæ½s kļæ½ mazgadļæ½gs bļæ½rns. Zobens man pļæ½rgrieza vļæ½deru mugurpusļæ½, no kura izļæ½ļæ½ļæ½cļæ½s zemeļæ½u kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mļæ½jļæ½s bļæ½tu ko ļæ½st. Tļæ½ bija mana vienļæ½gļæ½ paika, tļæ½pļæ½c glabļæ½ju to kļæ½ zeltu. Es visu izdzļæ½ru aptuveni nedļæ½ļæ½ļæ½, jo man uznļæ½ca baigais gribulis. Izdomļæ½ju aiziet pie savas sievas ar kuru gribļæ½ju? Ak, pareiz, es tak gribļæ½ju Annu ritļæ½gi padupsļæ½t, bet tomļæ½r nesanļæ½ca, jo viļæ½u kļæ½ds jau dupsļæ½ja. Pļæ½c tam es paļæ½ļæ½mu to paļæ½u zobenu un sļæ½ku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdļæ½ju troksni un aizgļæ½ju uz kaimiļæ½a pusi. Tad es sļæ½ku klapļæ½t karbonļæ½di, bet pļæ½c tam karbonļæ½de sļæ½ka klapļæ½t mani. Pļæ½rsvarļæ½ uzreiz mļæ½s piekusļæ½m, pļæ½c klapļæ½ļæ½anas mļæ½s apsļæ½dļæ½mies un padzļæ½rļæ½m manu lļæ½dzatnesto tļæ½ju, tļæ½ izrļæ½dļæ½s bija ļæ½oti garļæ½ļæ½ga. Izrļæ½dļæ½jas,ka tļæ½jai, kuru es biju atnesis,sļæ½pļæ½ja galva pļæ½c tusiļæ½a kurļæ½ uzstļæ½jļæ½s Gacho ar savu jauno hļæ½tu, no kura, tļæ½ja, bija izvļæ½musi trļæ½sdesmit skaistas, dļæ½rgas lietiļæ½as - kuras es pļæ½rdevu, par saprļæ½tļæ½gu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasļæ½ju savu krļæ½saino daiktu, no tļæ½ izdalijļæ½s krļæ½sas pigmenti. Pļæ½c tam es realizļæ½ju savu iecerļæ½to slepkavļæ½bu, bet tad ieraudzļæ½ju policistu un bļæ½gu. Bļæ½gu un neaizbļæ½gu, jo man iztraucļæ½ja kaut kļæ½ds resns lops kurļæ½ tik ļæ½da un ļæ½da! Tas resnais spļæ½lļæ½ BoxG serverļæ½ un ir privatizļæ½jis visus Rauls&co. Bet tomļæ½r viļæ½ļæ½ nebija Rauls, tas bija kaut kļæ½ds, liels,netļæ½rs spļæ½lļæ½tais, kas BoxG serverļæ½ ir ļæ½oti ļæ½oti dļæ½vaina persona, kas izceļæ½ļæ½s ar galļæ½gi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tļæ½pļæ½c devos uz tuvļæ½ko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdļæ½vinļæ½t disasteram,un Disasters to ar lielļæ½ko prieku paļæ½ļæ½ma.Tad sļæ½ku domļæ½t,ko man uzvļæ½vinļæ½t tam Eminemam. Uzdļæ½vinļæ½ju viļæ½am caurejas zļæ½les,kuras Eminemz izdzļæ½ra ar BWS, saslima ar AIDS un
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Stāsts par murgu.

Post by MusicLife »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Stāsts par murgu.

Post by [NWA]Dumper »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl.
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Stāsts par murgu.

Post by INDIGO »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet atcerējos
Last edited by INDIGO on 16 Apr 2011, 22:42, edited 1 time in total.
Image
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Stāsts par murgu.

Post by wut »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva
Image
User avatar
-Silence
Censoņa
Censoņa
Posts: 205
Joined: 13 Feb 2011, 14:31

Re: Stāsts par murgu.

Post by -Silence »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku
User avatar
Disaster
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 2194
Joined: 15 Sep 2008, 07:11
Location: Rēzekne

Re: Stāsts par murgu.

Post by Disaster »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks
Image
:) Piedāvāju palīdzēt kādam serverim ar skriptošanu. :)
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Re: Stāsts par murgu.

Post by Goliaats[SR] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Stāsts par murgu.

Post by Chosen[Vendetta] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
MusicLife
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 02 Jan 2011, 10:05

Re: Stāsts par murgu.

Post by MusicLife »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu,
Brokenttz[ED]

Re: Stāsts par murgu.

Post by Brokenttz[ED] »

Mani sauc Dāvids Murgersons un man patīk tas Andrejs, jo es esmu viņa fans, viņš mani pazīst kā jau lielu čomu. Man ne vienmēr patīk meitenes, bet brīžiem gribas iesist pa dupsi un kad kārtējo reizi to izdariju, pa meitenes dupsi izsprāga ārā kautkāda liela lieta vārdā rozais dildo, kas bija ļoti liels, bet brīžiem arī ļoti taukains un slapš, jo tam patika līst vietās, tādās, kur nekad neviens cilvēks nav bijis. Tas mani sagrāba un centās man atņemt manu maku, lai varētu sev nopirkt kārtējo devu. Nopērkot kārtējo devu, viņš devās pie saviem draugiem un sāka špricēties, kad pēkšņi kaut kas iedūrās mugurā un viņš sāka kliegt, tad saprata, ka tas ir zobens un pārbijās kā mazgadīgs bērns. Zobens man pārgrieza vēderu mugurpusē, no kura izšļācās zemeņu kompots,kuru es protams saslauciju un sabaazu burkaas,lai mājās būtu ko ēst. Tā bija mana vienīgā paika, tāpēc glabāju to kā zeltu. Es visu izdzēru aptuveni nedēļā, jo man uznāca baigais gribulis. Izdomāju aiziet pie savas sievas ar kuru gribēju? Ak, pareiz, es tak gribēju Annu ritīgi padupsēt, bet tomēr nesanāca, jo viņu kāds jau dupsēja. Pēc tam es paņēmu to pašu zobenu un sāku cirst savu suni gabalos,bet izdzirdēju troksni un aizgāju uz kaimiņa pusi. Tad es sāku klapēt karbonādi, bet pēc tam karbonāde sāka klapēt mani. Pārsvarā uzreiz mēs piekusām, pēc klapēšanas mēs apsēdāmies un padzērām manu līdzatnesto tēju, tā izrādās bija ļoti garšīga. Izrādījas,ka tējai, kuru es biju atnesis,sāpēja galva pēc tusiņa kurā uzstājās Gacho ar savu jauno hītu, no kura, tēja, bija izvēmusi trīsdesmit skaistas, dārgas lietiņas - kuras es pārdevu, par saprātīgu cenu un tas man baigi patika, jo es baigi daudz kasīju savu krāsaino daiktu, no tā izdalijās krāsas pigmenti. Pēc tam es realizēju savu iecerēto slepkavību, bet tad ieraudzīju policistu un bēgu. Bēgu un neaizbēgu, jo man iztraucēja kaut kāds resns lops kurš tik ēda un ēda! Tas resnais spēlē BoxG serverī un ir privatizējis visus Rauls&co. Bet tomēr viņš nebija Rauls, tas bija kaut kāds, liels,netīrs spēlētais, kas BoxG serverī ir ļoti ļoti dīvaina persona, kas izceļās ar galīgi neko, jo tas ir Disaster, vai TheStyle. Tāpēc devos uz tuvāko veikalu, lai nopirktu lubrikantu ko uzdāvināt disasteram,un Disasters to ar lielāko prieku paņēma.Tad sāku domāt,ko man uzvāvināt tam Eminemam. Uzdāvināju viņam caurejas zāles,kuras Eminemz izdzēra ar BWS, saslima ar AIDS un gandrīz nomira, bet pietika spēka, lai izdzīvotu un iedzertu vēl. Bet acerējos, ka to man iedeva viens lauku zēns, kura vārds bija Toļiks un uzvārds Roļiks,to atceroties,sāku atcerēties brāli roļiku, kurš, bija man devis vienu devu, un Protams par velti.
Post Reply