Krāsains Čats

Rodas jautājumi? Iegriezies šeit un uzzini atbildi.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Krāsains Čats

Post by Evol[1337] »

Tātad uzņemšos šodien uzrakstīt par kādu delikātu jautājumu.Šodien,daži no mums atklājuši kā čatu padarīt raibu,bet ne par to ir runa.Daži no mums norāvās kārtīgi pa seju,un aizlīmēja mutes uz 1 stundu un 40 minūtēm.Bet man paskaidroja ka tas esot aizliegts.Gribētos vairāk Giboxa un citu administrātoru skaidrojumu,kapēc tas ir aizliegts,un ar pamatojumu kapēc,nevis aizliegts un viss.
Image
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: Krāsains Čats

Post by INDIGO »

Mums izdeva rīkojumu,ka tā nedrīkst darīt un pildam savu darbu.
Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Krāsains Čats

Post by [NWA]Dumper »

Nedrīkst un viss.
Bet es pats arī īsti nesaprotu, kapēc nedrīkst, tā taču ir sa:mp fīča nevis atsevišķa servera. Manuprāt to varētu atļaut tikai īpašām vajadzībām. Jo ja visi rakstīs katrs citā krāsā, tad adminiem būs ļoti grūti pārskatīt tekstus un atrast pārkāpumus (lamuvārdus utt.)
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Krāsains Čats

Post by ervuha[BoxG] »

Kā jau teica Dumpers, aizliegts, jo kas notiks, ja visi pēkšņi sāks rakstīt ar krāsainiem tekstiem? Pirmkārt jau būs nenormāls bardaks, būs grūti izsekot līdzi, ko katrs raksta. Itsevišķi tad, ja tiks izmantotas tumšās krāsas, baltā krāsa ir vislabākā čatam, visvieglāk saskatāmā. Otrkārt, tā bija arī Gibox'a pavelē, jo, iespējams, šī opcija (krāsainie teksti), ar laiku tiks uztaisīta, kā kaut kas īpašs. Kā līmenis diezvai, bet nu kaut kas uz to pusi.

Un Dumper, tu maldies, tā nav Sa-Mp "fīča", tas ir atsevišķš skripts, kas ir uzstādīts serverim.
▲▲▲
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: Krāsains Čats

Post by blossom[eQ] »

Es uzskatu, ka šādiem rīkojumiem vajag speciālu sadaļu, kuru var apskatīt visi lietotāji, Piemēram: Ziņojumi
Lai gibox vai kāds cits ieraksta to kas un kā notiks. Piemēram varētu ierakstīt arī par tiem pašiem restartiem, lai serveŗi nav lieks spams par to un arī kaut kādu noteikumu maiņu, lai nerastos sevišķas neskaidrības piemēram kā šī.

Uzskatu, ka visiem kuriem tika uzlikta mute ir jākompensē administratoru, tā teikt, nolaidība. Kā spēlētāji varēja zināt, ka tas ir aizliegts?
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: Krāsains Čats

Post by ervuha[BoxG] »

Tak nepārtrauki es teicu, ka tas nav atļauts, kā arī citi administratori teica. Bieži caur "adminsay" izteica brīdinājumus spēlētājiem. Daži vienkārši pat principiāli, lai pakaitinātu mūs rakstīja un spamoja par krāsām.

Ja runājam par to atsevišķo sadaļu, tad tur ir, kā ir. Restarti šajā serverī vienmēr notiks diezgan haotiski. Viss atkarīgs no Gibox'a. Nekad mēs nevaram noteikt precīzu restarta laiku, jo vienmēr ir kaut kas tāds, kas nebūs padarīts vai arī ja būs, tad kļūdaini.
▲▲▲
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Krāsains Čats

Post by Evol[1337] »

Derētu tas topiks Resetiem kuru papildinās tikai Gibox!
Bieži vien nākas apgrūtināt gan Giboxu,gan pašam krist kaunā katru dienu prasīt kad RR,un lai uzliek pieejas,diezgan apkaunojoši
Image
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Krāsains Čats

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Evol, ja tu runā par FTW pieeju, tad labāk būtu paklusējis, kā teikts augšā, ja nezini tad nerunā! Man ar Gibox vis ir sarunāts, pēc šī nakts restarta viss būs, kā tam jābut!
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Krāsains Čats

Post by [AoD]Aleksis »

Un Dumper, tu maldies, tā nav Sa-Mp "fīča", tas ir atsevišķš skripts, kas ir uzstādīts serverim.
Ja tā ir, tad es uzskatu, ka ir smieklīgi ielikt skriptu, kas pieejams visiem, bet aizliegts lietot. Un vispār, tā ir samp fīča. Atsevišķs ir skripts, kas dod iespēju čatu krāsot.
Image
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Krāsains Čats

Post by Evol[1337] »

Briesmonis[FTW] wrote:Evol, ja tu runā par FTW pieeju, tad labāk būtu paklusējis, kā teikts augšā, ja nezini tad nerunā! Man ar Gibox vis ir sarunāts, pēc šī nakts restarta viss būs, kā tam jābut!
Nerunāju par FTW bāzi,par savām

Un jā,kapēc lai nevarētu krāsot?Okej,ir savi mīnusi,kapēc to jāaizliedz,bet tomēr-kapēc tas ir ieviests,bet tiek aizliegts?
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Krāsains Čats

Post by bobiksv6k[1337] »

Varbūt vēl uzprasi, kāpēc serverī var iekļūt dažās bāzēs, bet nedrīkst.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Krāsains Čats

Post by Evol[1337] »

To es neprasītu,jo tas ir pašsaprotami
Image
Post Reply