Pastāsti.!!

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Goliaats[SR]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 140
Joined: 07 Mar 2011, 19:59
Location: Liepāja.

Pastāsti.!!

Post by Goliaats[SR] »

Tātad šajā tēmā stāstam,kādi rēcīgākie atgadījumi jums ir izveidojušies,no par daudz iedzertās drosmes daudzuma!

Lieki nepostot!!!!

Došu savu atgadījumu,kā piemēru,pēc jaunā gada balles aizejot mājās es sadzēries drosmi izdomāju,ka jāiedzer kafija,es paņēmu cukurtrauku,iebēru tajā karoti kaffijas,un uzlēju ūdeni.!!! Pēc tam kliedzu pa visu māju PRIECĪGAS JUMS PAĢIRAS UN HAPPY NEW YEAR!! ;DD
Last edited by Goliaats[SR] on 11 Apr 2011, 17:43, edited 1 time in total.
User avatar
eskaes.FoolishChild
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 03 Jan 2010, 22:15

Re: Pastāsti.!!

Post by eskaes.FoolishChild »

Jaunā gadā ar čomiem sapirkāmies uz 5 cilvēkiem aptuveni 10 pudeles šampi. Loģiski ap 00.00 pieveicām tikai kādas 4. Tad no centra ar 6 pudelēm gajām uz pirti, kas atradās jaunliepājā. Nu un esot jau pie tilta izdomājām iet iesvētīt kuģi. Piegājām pie krasta un atvēzējoties katrs metām pa pudelei pa kuģa bortu. Beigās sanāca, ka tikai viena sašķīda pret bortu. Pāris vnk iekrita ūdenī un kādas divas netīšām tika uzmestas uz kuģa klāja....
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Pastāsti.!!

Post by [AoD]Zocs »

Vienreiz ar čomiem norm ierāvu, pēc tam gājām uz pieturu. Pa ceļam gaišas dienas laikā ieskrēju traktora piekabe (pats krutākais, ka es to piekabi redzēju), pēc tam es gāju uz tīruma kauties ar govi, bet lienot pāri ganam dabūju ar elektrību un pārdomāju. Un noslēgumā ar vienu draugu aizvēmām pieturu. (neteikšu kuru, bet viņš forumā arī ir. :D )
Me Gusta.
Post Reply