Reason?

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
[BB]Kaaposts[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 26 Mar 2011, 18:14
Location: Rīga

Reason?

Post by [BB]Kaaposts[777] »

Sveiki!

Man ir jautājums tam, kurš mani 17.04.11. ap plkst. 3:00 izkikoja no servera! Tātad, ap 1:30 biju nopircis labus propus ar 35k income (4dragons un airport) no V6K, mazliet paspēlēju un ap 3:00 aizgaju AFK. No rīta ap 10:00 konstatēju, ka esmu izkikots no servera. Sākumā nodomāju, ka bijis rr, bet, kad iegāju serverī, spēlētāji apgalvoja pretējo! No brīža, kad aizgāju AFk, biju nopelnījis tikai 35k... Es vēlos zināt, kads bija reason un kurš mani izkikoja! Ja jūs sakat, ka viss ir tā, kā tam vajadzētu būt, tad izskaidrojiet, kāds ir reason, ja man pings 100% nebija pārsniedzis robežu, jo, cik esmu spēlējis un palicis AFK, nekad pings nav mani pievīlis, un esot AFK nekādus noteikumus pārkāpt nevarēju!
Šo tēmu es izveidoju, lai es kļūtu skaidrībā, vai pie vainas ir mana darbība, vai kāda administratora nekaunība!
Paldies par sapratni!
User avatar
Abrams[T]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 594
Joined: 24 Jul 2010, 22:59
Location: Tava mamma.

Re: Reason?

Post by Abrams[T] »

Pirmkārt, kas tev rādijās, kad skatijies no rīta? Ja tu būtu izkikots, tad uzrādīts tāds tekstiņš ar adminu, kas izkikoja un iemeslu, bet ja nekā tāda nebija, tad ej vaino savu internēta provaideri.
User avatar
[BB]Kaaposts[777]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 28
Joined: 26 Mar 2011, 18:14
Location: Rīga

Re: Reason?

Post by [BB]Kaaposts[777] »

Nu sk! Tātad izzi atkal uzdarbojas... Nevaru sagaidīt kad līguma termiņš beigsies!
No more comments...
Post Reply