Unknowns

TITNS klana sarunas.

Moderators: Briesmoniz[TITNS], [BB]Fblade[TITNS], Moderatori

Locked
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Unknowns

Post by Unknowns »

Kāds ir Tavs īstais vārds un pašreizējais vecums? Emīls K. , 18
Kāda ir Tava iecienītākā automašīna un ierocis? Humm... Balista Compact , Shovel
Kādēļ piesakies tieši šajā klanā nevis kādā no citiem BoxG esošajiem? Šajā klanā Labas atmiņas , sakarīgi spēlētaji , bet runājot par aktivitāti - Tomys ir tikai aktīvs
Tavi iepriekšējie lietotājvārdi BoxG serverī? Tikai ar klana tagiem (skatīt lejā xO)
Kādos klanos, apvienības iepriekš esi bijis un kadēļ biji spiests pamest?
[DC] Vai mani izmeta vai aizgāju... hmm... Man liekas ka aizgāju jo klans palika neaktīvs
[NWA] Paliku uz 1 mēnesi neaktīvs tapēc izmeta .
[TITNS] ahh... brīvs kā putns biju līdz Woodys pārņēma klanu un uzkatija par savu xoxo .
WTF_ šie divi tiko ielecā prātā bet pametu jo disaster palika par pilnīgu lo*u.
4empion_ izjuka , bet man neviens nepateica iemeslu , ščiet ka viņiem vel bāze dzīva.
[BB] - pok3monu midzenis...
Kāds ir Tavs skype lietotājvārds? (Aizpildīt, ja ir skype!) emilskk1337
Cik ilgi jau spēlē SA:MP BoxG serverī? No 2009.Gada 3.Septembra ar citu acc , 4 Gadus . Bet ar pauzēm.
Kas Tavuprāt ir vissvarīgākais spēlējot BoxG serverī? Cienīt spēlētājus , dabūt naudu , izstērēt naudu azartspēlēs?
Ko visvairāk dari BoxG serverī? (Drifto, šaudies, stunto utt.) Ārdos , braukāju pa mapi , tusēju ar spēlētājiem ^.^ Un esmu pok3monu mednieks !
Kādas spēles izņemot SA:MP vel spēlē? MTA , NHL 09-12 , FIFA 12,13 , Watch Dogs , Counter Strike 1.6 GO Source.
Vai Tu varētu sarunāties ar klana biedriem pa mikrafonu? Iespējams.
Ko Tu mainītu BoxG serverī un TITNS klana, ja Tev būtu tāda iespēja? Aktivitāti , lai kļūtu agošs un stiprs klans !
Kādu attieksmi Tu sagaidi no klana biedriem un kādu pats sniegsi? Sagaidu es labu jo cik redzu te ir labi , aktīvi , skaidri redzami ka gudri tad cerams ka atsaucīgi un es arī būšu atsaucigs
Cik stundas dienā pavadi BoxG serverī spēlējot? (Spēlējot nevis AFK esot!) Manas domas ka ar 2-3 pietiek Kastē sēdēt.
Pastāsti par sevi mazliet sikāk.(Stāsti par saviem hobijiem, ko ikdienā dari, ko vēlies sasniegt dzīvē, kādēļ spēlē SA:MP, kā vispār uzzināji par tādu utml. Minimālais vārdu skaits 30!) Nodarbojos ar BMXu un cenšos sadalīt savām lietiņām laiku . Jo Darbs,Hobijs,BoxG ietilpst manā dienas gaitā . Patīk man spēlēt spēles kur ir sports vai arī vienkāši pavadīt labu laiku ar draugiem . Nespelēju ''strategy'' spēles , nezinu iemeslu bet nespēlēju. Šad tad ar draugiem braucu uz Rīgu lai nodzertos vai notusēties whit no drinking... mamma lika : ( . Īsumā viss , bet vairāk @ skype
User avatar
[MLP]Kikiz[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 24
Joined: 14 Feb 2012, 12:53
Location: Pagrīde

Re: Unknowns

Post by [MLP]Kikiz[TITNS] »

Tev neapnīk? Tu aizgāji no klana, tagad atpakaļ prasies. Esmu skeptiski noskaņots pret tevi. PRET. (pat atļāvos nelasīt pieteikumu)
Vienmēr dzīvē tiecies pēc mēness, ja arī Tu to nesasniegsi, Tu paliksi starp zvaigznēm!
User avatar
[BB]Fblade[TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 107
Joined: 30 Sep 2011, 19:24
Location: United Kingdom

Re: Unknowns

Post by [BB]Fblade[TITNS] »

[MLP]Kikiz[TITNS] wrote:Tev neapnīk? Tu aizgāji no klana, tagad atpakaļ prasies. Esmu skeptiski noskaņots pret tevi. PRET. (pat atļāvos nelasīt pieteikumu)
Image
Iznākums vienmēr ir atkarīgs no Tevis un tā vienmēr ir bijis /Fblade./
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Unknowns

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Nebūs šoreiz.
Locked