[BB]ChilVW

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

[BB]ChilVW

Post by [BB]Chill »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]ChilVW
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);46.109.192.213
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. ata mans draugs


Da fuq? Pastāstīšu īsumā kas notika.. iVans prasija kurš admins es pateicu ka es esmu tad W4I uzlika muti uz 1000sec nu ok saku ka viņš pats pārkāpa, šis prasa ko, teicu ka viņš sūkāja vakar manam klasesbiedram.... Soo?? Tā ir prosta admina aizskaršana un par to ir mute nevis bans.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]ChilVW

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]ChilVW wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]ChilVW
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);46.109.192.213
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. ata mans draugs


Da fuq? Pastāstīšu īsumā kas notika.. iVans prasija kurš admins es pateicu ka es esmu tad W4I uzlika muti uz 1000sec nu ok saku ka viņš pats pārkāpa, šis prasa ko, teicu ka viņš sūkāja vakar manam klasesbiedram.... Soo?? Tā ir prosta admina aizskaršana un par to ir mute nevis bans.

Redzu, ka gribēji šeit patērzēt, tad lūdzu, es savu lēmumu nemainīšu, ienāci serverī lai retardotos un atbilstoši rīkojos izbanojot tevi, nāksi pie prāta, tad unbanošu.
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: [BB]ChilVW

Post by [BB]Chill »

W4I[Vendetta] wrote:
[BB]ChilVW wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]ChilVW
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);46.109.192.213
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. ata mans draugs


Da fuq? Pastāstīšu īsumā kas notika.. iVans prasija kurš admins es pateicu ka es esmu tad W4I uzlika muti uz 1000sec nu ok saku ka viņš pats pārkāpa, šis prasa ko, teicu ka viņš sūkāja vakar manam klasesbiedram.... Soo?? Tā ir prosta admina aizskaršana un par to ir mute nevis bans.

Redzu, ka gribēji šeit patērzēt, tad lūdzu, es savu lēmumu nemainīšu, ienāci serverī lai retardotos un atbilstoši rīkojos izbanojot tevi, nāksi pie prāta, tad unbanošu.
Tur max ir 72h bans bet nejau mūža bans
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]ChilVW

Post by W4I[Vendetta] »

[BB]ChilVW wrote:
W4I[Vendetta] wrote:
[BB]ChilVW wrote:1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; [BB]ChilVW
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo: http://whatismyip.com);46.109.192.213
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; W4I[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. ata mans draugs


Da fuq? Pastāstīšu īsumā kas notika.. iVans prasija kurš admins es pateicu ka es esmu tad W4I uzlika muti uz 1000sec nu ok saku ka viņš pats pārkāpa, šis prasa ko, teicu ka viņš sūkāja vakar manam klasesbiedram.... Soo?? Tā ir prosta admina aizskaršana un par to ir mute nevis bans.

Redzu, ka gribēji šeit patērzēt, tad lūdzu, es savu lēmumu nemainīšu, ienāci serverī lai retardotos un atbilstoši rīkojos izbanojot tevi, nāksi pie prāta, tad unbanošu.
Tur max ir 72h bans bet nejau mūža bans

Un kas tev to teica?
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: [BB]ChilVW

Post by [BB]Chill »

W4I[Vendetta] wrote:
[BB]ChilVW wrote:
W4I[Vendetta] wrote:

Redzu, ka gribēji šeit patērzēt, tad lūdzu, es savu lēmumu nemainīšu, ienāci serverī lai retardotos un atbilstoši rīkojos izbanojot tevi, nāksi pie prāta, tad unbanošu.
Tur max ir 72h bans bet nejau mūža bans

Un kas tev to teica?
2. Nelamāties, neaizskart citus spēlētājus, viņu ģimenes un draugus.
(a) MUTE.
(b) KICK.
(c) BAN.
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]ChilVW

Post by W4I[Vendetta] »

Un kā ar šo "Atceries, ka šis serveris nelīdzinās demokrātiskajai valstij, tāpēc servera administrātori ir tiesīgi pieņemt gala lēmumu konfilkta gadījumā un sodīt spēlētājus, ja to veiktās darbības traucē citiem spēlētājiem." ?

Tātad, TU vakar ienāci serverī tikai tāpēc, lai uzsāktu konfliktu ar spēlētāju/servera administrātoru. Apgalvoju tā, jo ilgu laiku ar iVans bijām vienīgie serverī, tad parādījies tu un vēl daži "ārvalstu" ciemiņi, nepagāja ne 2min, kad jau sāki konfliktēt ar mani, tas ir apgalvoji publiskajā čatā, ka esi servera administrātors tādējādi maldinot spēlētājus.

1. bildīte
Uzņemta tūlīt pēc 1000sec mutes uzlikšanas tev, jo maldināji spēlētājus, ka esi servera administrātors.
Image

Kā redzams 1.attēlā, tūlīt pēc mutes uzlikšanas atsūtīji man privātu ziņu kuru es ignorēju izmantojot iespēju /ignoreid ID, lai nebūtu lieki jātērē savs laiks un nervi. Protams, tu kā pieredzējis spēlētājs to apgāji un izmantojot komandu /report id tam neparedzētā veidā sāki floodot.

2. bildīte
Image
Redzams, ka pēc mutes izbeigšanās vēlējies turpināt konfliktu un nekas cits tev prātā nebija, jo spēlēt nespēlēji, tik piefloodoji admina čatu un pēc mutes izbeigšanās sāki publiski rakstīt.

Un šeit redzams, ka esi mazs pūkains nevainīgs trusītis, kas ir nepatiesi sodīts un brēc pēc taisnības. Uz ko es varu atbildēt, ka no manis unban nesaņemsi, tieši tādēļ, ka tavs mērķis bija ienākt serverī tikai, lai ar kādu konfliktētu, ne spēlētu.
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: [BB]ChilVW

Post by [BB]Chill »

W4I[Vendetta] wrote:Un kā ar šo "Atceries, ka šis serveris nelīdzinās demokrātiskajai valstij, tāpēc servera administrātori ir tiesīgi pieņemt gala lēmumu konfilkta gadījumā un sodīt spēlētājus, ja to veiktās darbības traucē citiem spēlētājiem." ?

Tātad, TU vakar ienāci serverī tikai tāpēc, lai uzsāktu konfliktu ar spēlētāju/servera administrātoru. Apgalvoju tā, jo ilgu laiku ar iVans bijām vienīgie serverī, tad parādījies tu un vēl daži "ārvalstu" ciemiņi, nepagāja ne 2min, kad jau sāki konfliktēt ar mani, tas ir apgalvoji publiskajā čatā, ka esi servera administrātors tādējādi maldinot spēlētājus.

1. bildīte
Uzņemta tūlīt pēc 1000sec mutes uzlikšanas tev, jo maldināji spēlētājus, ka esi servera administrātors.
Image

Kā redzams 1.attēlā, tūlīt pēc mutes uzlikšanas atsūtīji man privātu ziņu kuru es ignorēju izmantojot iespēju /ignoreid ID, lai nebūtu lieki jātērē savs laiks un nervi. Protams, tu kā pieredzējis spēlētājs to apgāji un izmantojot komandu /report id tam neparedzētā veidā sāki floodot.

2. bildīte
Image
Redzams, ka pēc mutes izbeigšanās vēlējies turpināt konfliktu un nekas cits tev prātā nebija, jo spēlēt nespēlēji, tik piefloodoji admina čatu un pēc mutes izbeigšanās sāki publiski rakstīt.

Un šeit redzams, ka esi mazs pūkains nevainīgs trusītis, kas ir nepatiesi sodīts un brēc pēc taisnības. Uz ko es varu atbildēt, ka no manis unban nesaņemsi, tieši tādēļ, ka tavs mērķis bija ienākt serverī tikai, lai ar kādu konfliktētu, ne spēlētu.

Un 1 bilde, viņam no tā sliktāk palika ka pateicu ka es admins? Nebūtu mute, nebūtu konflikta!
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: [BB]ChilVW

Post by Maize[1337] »

Saki, ko gribi, bet mūžīgs bans šeit nepienākās.
Tas, ka tavu mazo administrātora dvēseli aizskāra un tev tas ļoti sāp nenozīmē, ka no servera jāaizdzen pēdējie divi spēlētāji.
Sāku pēc pieredzes, nevis lai uzbrauktu.

Paldies par brīdinājumu.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: [BB]ChilVW

Post by W4I[Vendetta] »

Maize[1337] wrote:Saki, ko gribi, bet mūžīgs bans šeit nepienākās.
Tas, ka tavu mazo administrātora dvēseli aizskāra un tev tas ļoti sāp nenozīmē, ka no servera jāaizdzen pēdējie divi spēlētāji.
Sāku pēc pieredzes, nevis lai uzbrauktu.

Paldies par brīdinājumu.

Varu piebilst, ka viņam ir visas iespējas saņemt unban, bet pēc pēdējā komentāra neizskatās, ka viņš būtu ko apzinājies vai nožēlotu, tāpēc vēlreiz atkārtoju, ka no manis personīgi unban viņš nesaņems.
[BB]Chill
Censoņa
Censoņa
Posts: 367
Joined: 25 Jun 2012, 14:47
Location: Garāža

Re: [BB]ChilVW

Post by [BB]Chill »

W4I[Vendetta] wrote:
Maize[1337] wrote:Saki, ko gribi, bet mūžīgs bans šeit nepienākās.
Tas, ka tavu mazo administrātora dvēseli aizskāra un tev tas ļoti sāp nenozīmē, ka no servera jāaizdzen pēdējie divi spēlētāji.
Sāku pēc pieredzes, nevis lai uzbrauktu.

Paldies par brīdinājumu.

Varu piebilst, ka viņam ir visas iespējas saņemt unban, bet pēc pēdējā komentāra neizskatās, ka viņš būtu ko apzinājies vai nožēlotu, tāpēc vēlreiz atkārtoju, ka no manis personīgi unban viņš nesaņems.
Nu tad TC ujobak
Locked