wut[Vendetta]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

wut[Vendetta]

Post by wut »

1.Tavs īstais vārds.
Elvijs Muņķevics.


2.Tavs pašreizējais vecums.
15gadi.


3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Esmu par adminu bijis nenopietnos,nepabeigtos komūnos, piemēram, kā iesāktajā Grindza serverī, vecajā ice serverī un dažos nepupolāros cs serveros.


4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=8971
viewtopic.php?t=8099
viewtopic.php?t=8051
viewtopic.php?t=7778
viewtopic.php?t=7737
viewtopic.php?t=5979
viewtopic.php?t=13368
Nav nemaz tik daudz sūdzibas forumā, jo vislielāko uzsvaru nelieku uz sūdzību forumā,bet gan uz report`iem un painformēšanu skaipā.


5.Kāds mums būs labums no tevis?
Tākā es šeit spēlēju jau ilgi, tad man ir saprašana, ko drīkst darīt un ko nedrīkst. Serverī uzturos bieži un tāpēc bieži vien redzu spēlētājus, kuri pārkapj noteikumus, kad serverī nav admini.Un ar savu aktivitāti varēšu aizvietot tos adminus, kuri nav tik aktīvi.


6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Dienā vidēji serverī esmu ap 2-3h,protams, ir arī momenti, kad serverī ieeju nedaudz retāk, bet ja serverī notiek kaut kas interesants, tad sanāk aizķerties un uzturēties ilgāk.


7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Nu reģistrējies es esmu no 2009.gada 26.marta.


8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
luppy


9.Kā uzzināji par BoxG community?
Bija moments, kad spēlēju tikai sanandreas`u un tad vienā dienā draugs bija sācis spēlēt multiplayer`u(boxg serverī) un tad es vairāk paintresējos, kas un kā, draugs visu izstāstīja un tā nu es sāku spēlēt multiplayeru boxg serverī un uzturēties forumā.


10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Zinu, ka tas ir bezjēdzīgi rakstīt nelielu aprakstu par sevi, bet uzrakstīšu
kaut ko par sevi, lai jums kaut neliels priekštats rastos par mani.
Mani sauc Elvijs Muņķevics. Man ir 15.gadi. Mācos Kolkas pamatskolā, 9.klasē. Esmu aktīvs jaunietis, kurš ļoti bieži nodarbojas ar sportu. Reāli mūsu ciemā/skolā ir pieejams spēlēt basketbolu, florbolu,volejbolu un futbolu. Visvairāk mani piesaista florbols. Kā cilvēks esmu diezgan interesants, jautrs ar savu humoru, ar savu viedokli, patīk diskutēt par tēmām, kuras piesaista. Esmu nedaudz lecīgs. Augumā neesmu garš. Vēl braukājos ar inlainiem, ziemas sezonā retāk, bet vasarā šim sporta veidam pievēršos diezgan nopietni. Esmu viens no tiem cilvēkiem, kuram patīk ekstrēmas lietas, jo šeit var pierādīt savu meistarību un visu pārējo. Mana mūzikas gaume varbūt atšķiras no citiem, jo reāli man nav noteikts mūzikas žanrs, jo varu klausīties jeb kada veida mūziku, sākot ar lēnām, mierīgām dziesmām, beidzot ar dubstep, club and n shit. Ļoti bieži man patīk ''ieurbties'' ''piedurties'' lasīt kādus rakstus, stāstus, nostāstus utt. Vēl es eju pūtējo orķestri, eju tur 5-6.gadus.
Īsumā tas par mani būs viss.
Nedaudz pastāstīšu, ko daru un kā pavadu laiku sampā.
BoxG spēlēju jau kopš 2009.gada, kad vēl Burners, ar Sec`u spēlēja. Sāku šeit spēlēt, jo daļa draugi spēlēja un es,protams, gribēju pamēģināt, kā ir. Sākumā likās stulbi, jo nekur nebija skill`a utt, nu kā jau visiem sākumā, bet tad sāku spēlēt ar vien aktīvāk,aktīvāk, līdz visu sapratu, piešāvos visam un kļuvu par aktīvu, saprotošu cilvēku spēlē. Šobrīd no Kolkas spēlējam vairāki ,tapēc vakaros citreiz visi runājam un spēlējam, jo tā ir interesantāk. Spēlē mana mīļākā mašīna ir sabre, un ierocis ir uzi un m4. Kad esmu serverī, es eksportēju mašīnas, pērku īpašumus, šaudos, driftoju, stuntoju un tagad esmu atsācis braukāt ar MTB. Man patīk komunicēt ar serverī aktīvajiem cilvēkiem un vienkārši random`ā braukāt.
apraksts kopēts no Vendettas pieteikuma
Image
User avatar
ScaR[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 261
Joined: 11 Jun 2008, 22:30

Re: wut[Vendetta]

Post by ScaR[Vendetta] »

Caw, ANITA nav smuki tā prasīt REC`iņus, bet labi, variet dorši atdot manu adminu wutiņam! :) (finger)
User avatar
Smart[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 370
Joined: 04 Jul 2008, 21:27
Location: Cambridge

Re: wut[Vendetta]

Post by Smart[Vendetta] »

Pret!
Ir manāms serverī, pieredze ar kaut kāda ir, bet pirksti ar bieži niez! :D
Last edited by Smart[Vendetta] on 30 Jun 2013, 00:45, edited 1 time in total.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: wut[Vendetta]

Post by V[Vendetta] »

Anti, pats zini kāpēc, teici, ka nerakstīsi.
Image
User avatar
Salmins[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 25 Sep 2009, 12:49
Location: Rīga

Re: wut[Vendetta]

Post by Salmins[Vendetta] »

It kā jau viss būtu labi, aktīvs esi, pieredze kaut kāda ir, bet tu samērā bieži mēdz konfliktēt ar citiem, pāris reizes pat tevi mutot ir nācies. Pagaidām pret.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: wut[Vendetta]

Post by Vanaags »

neuzticos , pret!
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: wut[Vendetta]

Post by [SS]wl »

pret, neuzticos.. ;/
Kallisto[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 6
Joined: 24 Sep 2012, 20:29
Location: Kuldīga

Re: wut[Vendetta]

Post by Kallisto[777] »

Esmu ievērojusi, ka gandrīz katru reizi, kad esi on, tu strīdies ar spēlētājiem par viss smieklīgākajiem sīkumiem. ANTI
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: wut[Vendetta]

Post by Vanaags »

atteikts
Locked