Grindz[777]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Grindz[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 585
Joined: 18 Jan 2009, 12:19
Location: Rīga

Grindz[777]

Post by Grindz[Vendetta] »

1.Tavs īstais vārds - Guntis
2.Tavs pašreizējais vecums - 13 gadu.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) - Esmu bijis admins savā serverī un savā mājaslapā.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu:
viewtopic.php?t=7051
viewtopic.php?t=7454
viewtopic.php?t=7809
viewtopic.php?t=7805
viewtopic.php?t=7785
Un noteikti vel kādus, tikai nevaru atrast. Un arī bieži izmantoju /report, ja kāds admins ir pieslēdzies, vai kādam adminam pa Skype.
5.Kāds mums būs labums no tevis? - Vēlos palīdzēt jums ar administrēšana jūsu serverī kā arī sodīt pārkāpējus, kas pārkāpj noteikumus. Vēl kādēļ piesakos ir tas, ka vēlos sodīt sava pasākuma laikā traucetājus, jo šie mani pēdējie pasākumi nebija nevisai izdevušies, jo tajā laikā nebija neviena administratora, kas sodītu.
6.Cik bieži spēlē SA-MP - Spēlēju aptuveni dienā kādas 2-5h.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī - Spēlēju ne vairāk kā 2 gadus.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki - Nav bijuši.
9.Kā uzzināji par BoxG community? - Man draugs pastāstīja par šo serveri, ka esot labs, spēlē aktīvi spēlētāji utt. Tā arī šajā serverī spēlēju.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Kā jau minēju, tad mani sauc Guntis, man ir 13 gadu, mācos 7. klasē un dzīvoju Rīgā. Savu brīvo laiku pavadu ejot ārā ar draugiem, spēlējot datoru un darot citas lietas. Pats aizraujos ar Beatboxošanu, jo man tas iet pie sirds. Ļoti aizraujos ar dziesmu Mix'ēšanu (esmu tikai iesācējs). Ja sanāks, tad mēģināšu nosūtīt savu Mix'u kādam cilvēkam, ja viņš gribēs. Pats trenējos karatē, drīzumā gaidāms eksāmens, centīšos likt uz brūno jostu, proti, ja nolikšu. Neēsmu tik ļoti aktīvs kā brīvlaikā, jo vnk ir skola, tādēļ jāmācas. Tas arī īsumā viss.

EDIT: Pie sūdzībām ir pieliktas jaunas sūdzības (17.11.10)
EDIT2: Pierakstīju vēl kautko klāt pie "10." punkta (20.11.10)
Last edited by Grindz[Vendetta] on 21 Nov 2010, 00:38, edited 2 times in total.
User avatar
Stailers[BoxG]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1096
Joined: 12 Jul 2008, 17:34

Re: Grindz[777]

Post by Stailers[BoxG] »

Nav uzticība - ANTI
Image
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Grindz[777]

Post by Skilled[O] »

PRET. PM sāki drusku uzbāsties, un trūkst uzticība.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Grindz[777]

Post by Gibox »

atteikts.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
Locked