INDIGO

Nosūdzi kādu spēlētāju vai administrātoru!

Moderators: Moderatori, Servera administratori

User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: INDIGO

Post by INDIGO »

Vainu es tajā brīdi biju afk,vai arī mēs ar skilled specojām vienu,kuram bija hack,un tajā laikā es neskatījos uz chatu,bet uz spēlētāju,kuram bija hack.Bet tā arī nesaprotu,ko tu panāksi ar šito,es varbūt neredzēju,ka tur tevi chatā kāds vienreiz nolamā,tas uzreiz nenozīmē ,ka esmu slikts administrators.
Last edited by INDIGO on 21 Mar 2011, 23:37, edited 1 time in total.
Image
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: INDIGO

Post by blossom[eQ] »

Nu tad lūdzu pierādījumus, ka novēroji itkā hakeri, te tiešām sanāk gara jo gara diskusija. Skilled ( vot jā skilled, a es uzrakstīju skulers ) tev ir labs draugs un jūs varat sarunāt daudzko so, liecinieks šajā jomā viņš nevar bū, ja vien viņam nav pierādījumi.
18 beigušies brīdinājumi, 5 beigušies bani
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: INDIGO

Post by Hemis[ADT] »

Tev pašam ir kādi pierādijumi ? Savādāk man tagad izskatās, ka tu te tukši muldi. Davai ieliec kādu skrīnu un tad paskatīsimies ko var darīt.
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: INDIGO

Post by blossom[eQ] »

lūdziņi...
dikten ilg tik jāgaid`
http://img703.imageshack.us/img703/4043/samp009tb.png

Pārāk ilg man jāgaid pārējām :S
Image

Edit: es jau minēju ka vēlāk ieveitošu visu.
18 beigušies brīdinājumi, 5 beigušies bani
User avatar
INDIGO
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 843
Joined: 05 Oct 2008, 22:35
Location: Talsi

Re: INDIGO

Post by INDIGO »

Piedod,bet būdams administrators ar 3lvl,es nevaru uzlikt augstākam administratoram muti,bet tāpat tur nekas rupš nav,bezjēdzīga sūdzība.
Image
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: INDIGO

Post by blossom[eQ] »

UU administrators neizprot vārda flame nozīmi.. sad.. Bezjēdzīgs posts.
Tiešām nekas rupjš, tad es tevi turpmāk par gaili saukāšu.. būs patīkami? Un neuzdrošinieties sodīt mani par to.
18 beigušies brīdinājumi, 5 beigušies bani
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: INDIGO

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Gaglet sodīju ar 500sec muti!
[NWA]PiC
Censoņa
Censoņa
Posts: 365
Joined: 04 Oct 2008, 10:25

Re: INDIGO

Post by [NWA]PiC »

Gaglet,man drīzāk liekas,ka esi uzēdies uz INDIGO,ja jau tajā dzindzingailis (vai kā tur bija) saskati baigo rupjību un mēģini pierādīt,ka viņš ir slikts admins. Tak liecies mierā un GFTO!
Image
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: INDIGO

Post by blossom[eQ] »

runa jau neiet par skilled vai kādu citu runa iet par viņu pašu, manas domas ir zināmas un pēc tām protams var saprast ka man vairs INDIGO nepatīk, tikai dēļ šī starpatgadījuma par kick un īpašuma pārpirkšanu.
18 beigušies brīdinājumi, 5 beigušies bani
User avatar
PorgantZ[1337]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 100
Joined: 28 Nov 2009, 23:53
Location: Talsi

Re: INDIGO

Post by PorgantZ[1337] »

blossom[eQ] wrote:Nu tad lūdzu pierādījumus, ka novēroji itkā hakeri, te tiešām sanāk gara jo gara diskusija. Skilled ( vot jā skilled, a es uzrakstīju skulers ) tev ir labs draugs un jūs varat sarunāt daudzko so, liecinieks šajā jomā viņš nevar bū, ja vien viņam nav pierādījumi.

Nē nu tu tiktiešām esi Fanāts. Mēs, administratori būdami, tagad iesim un skrīnosim kā specojam kādu? Ar kuru galu tu domā? Un Briesmonis uzlika sodu, tā kā nesaprotu ko tu vēl šeit centies panākt.

Sods par to export traucēšanu bija piemērots. Un samierinies ar to, lai arī kā tev INDIGO nepatiktu - tāds ir viņa darbs, sodīt pārkāpējus.
Image
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: INDIGO

Post by ervuha[BoxG] »

Puiši nenovērsīsimies no tēmas.

Saprotu, ka te daudziem ir zobs uz tevi, GaGlet, tāpēc tev nāksies samierināties ar mazliet savādāku attieksmi no administratoru puses. Šoreiz man laikam nāksies tev piekrist par to, ka, ja tas nav rakstīts noteikumos, tad par to sodīt tā kā nevajadzētu. Par noteikumu pilnveidošanu es parupēšos...

Vajadzētu tā kā mēģināt rast kompromisu šajā diskusijā.

Būsim reālisti un padomāsim tagad loģiski. Visi traucētāji export'ā agrāk ir tikuši sodīti ar cietumu. Es tiešām nesaprotu, kāpēc tu tiki izkikots. Riebums un labie īpašumi laikam darīja savu.

Domāju, ka tu apzinies vismaz mazu daļiņu vainas un, cerams, šāda tipa situācijas vairs neatkārtosies. Neko vairāk, kā "tev nāksies samierināties" vai "tu tur neko padarīt vienkārši nevari" tev pateikt nevaru, tāpēc domāju, ka varam slēgt ciet.
▲▲▲
User avatar
blossom[eQ]
Censoņa
Censoņa
Posts: 393
Joined: 12 Sep 2008, 15:05
Location: Pagrabs

Re: INDIGO

Post by blossom[eQ] »

Es jau samierinos par visu tikai nu tik lielu diskrimināciju es nevēlos no administratoru puses, ka vienkārši izkiko lai gūtu sev labumu.

Es uzskatu, ka kompensācija man pienākas 150`000 spēles naudas apmērā. Īpašumi izmaksāja ap 50 000, pārdošanas cena uz pusi un būsim reālisti, būtu kaut ko sakrājis. Tagad taču ir izdzēsti visi līmeņi un jebkāds naudas daudzums ir svarīgs iekams neesi sasniedzis maksimālo.

Un sodīt/brīdināt pašu INDIGO par šāda veida kļūdu.

@ propagand.

Nu bet tur jau tā lieta, vai tad es kaut ko pārkāpu? - Atbilde vienozīmīgi ir: Nē.

Slēdz, slēdz tik ciet..
User avatar
ervuha[BoxG]
AdminsMapers
AdminsMapers
Posts: 1953
Joined: 16 Jan 2009, 12:20
Location: Rīga/Sigulda

Re: INDIGO

Post by ervuha[BoxG] »

Mums jau bija saruna ar INDIGO par šo sūdzību. Naudu tev atdošu, lai tu te vairāk nepīkstētu. Būtu labi, ja moderatori negulētu un aizslēgtu sūdzību.
▲▲▲
Post Reply