Chosen[FTW]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Chosen[FTW]

Post by Chosen[Vendetta] »

1.Tavs īstais vārds.
Rihards
2.Tavs pašreizējais vecums.
Nesen palika 16 gadi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Minigame biju admins, Slayker biju admins, tad mājaslapās faster.lv, filebt.lv admins.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=7679
viewtopic.php?t=7678
viewtopic.php?t=9180
viewtopic.php?t=8863
viewtopic.php?t=9587
viewtopic.php?t=9581
viewtopic.php?t=9580
Izmantoju arī /report, kā arī, sūtu Briesmonim un Skilled pa skype sūdzības.
5.Kāds mums būs labums no tevis?
Esmu aktīvs spēlētajs, draudzīgs, izpalīdzīgs, kuram ir pieredze adminēšanā, un sodīs pārkāpējus.
6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Kā kuru dienu man sanāk 1h-5h
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Aptuveni 1 gads 4 mēneši.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Super95 un Skullowner
9.Kā uzzināji par BoxG community?
Vienu dienu izdomāju nolādēt SA-MP, kad nolādēju, meklēju kādu sakarīgu latviešu serveri, tad prasiju draugam pa skype, vai viņš spēlē kādu latvieša serveri, un viņš man ieteica BoxG.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Tatad kā jau minēju mani sauc Rihards, uzvārds Goldmanis.Mācos Jelgavas 4.vidusskolā 9 a klasē.Braukāju ar riteni pāri 2 gadiem, pa skeitparku.Jau labu laiku neeju breikā, jo salauzu kreisā pleca atslēgas kaulu.Taisu dažādas afišas klubam ''Tonuss'', kas atrodas Jelgavas rajonā.Uz photoshopa darbojos, vairāk kā 2 gadus.Esmu dzīves priecīgs cilvēks, kas daudz ko dzīve mēdz izdarīt :DD.Bija doma uz šo vasaru pirkt rolleri, bet nodomāju, ka vel 1 gadu nobraukšu ar riteni.Mēdzu ar draugiem iedzert.Nesen nosvinēju savus saldos 16 gadiņus, bet pēc svinēšanas pagāja 3 dienas, un salauzu kreisā pleca atslēgas kaulu.Iekšā SA-MP esmu aktīvs, cenšos citiem izpalīdzēt.Domāju ka spēšu adminēt šajā serverī, kā arī ievēroju servera noteikumus.Ja nu kaut ko vēl gribat zināt, tad droši pa pm varat jautāt.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Chosen[FTW]

Post by Amish »

Pat mēnesis nepagāja no tava iepr. pieteikuma. Lūdzu tuvākajā laikā vairs neraksti. PRET!
Certain[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 911
Joined: 02 Aug 2009, 05:03
Location: Pagrabs.

Re: Chosen[FTW]

Post by Certain[ADT] »

Diez vai kaut kas būtu īpaši mainijies kopš iepriekšējā pieteikuma, pārāk īss laiks pagājis. Pret.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Chosen[FTW]

Post by Chosen[Vendetta] »

Labi, pārāk ātri uzrakstiju savu pieteikumu.Atsaku.Slēdzat.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Locked