Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Revok
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 815
Joined: 18 Aug 2010, 20:04

Re: Beztēma #7

Post by Revok »

Hustler_Believable wrote:A es nemāku PM pogu atrast, ko man tagad darīt.!! ?


EDIT:
profile.php?mode=viewprofile&u=9567 Fortūns ir atpakaļ, tikai nozadzis manējā veco niku un avatāru no AoD fōruma. :DD
Vismaz jautri būs!!!
Ka tu zini ,ka tas ir fortune?
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Hustler_Believable wrote:A es nemāku PM pogu atrast, ko man tagad darīt.!! ?


EDIT:
profile.php?mode=viewprofile&u=9567 Fortūns ir atpakaļ, tikai nozadzis manējā veco niku un avatāru no AoD fōruma. :DD
Vismaz jautri būs!!!
Domā kādu tas rausta? Nu atkal aizies ciet un fleimos, nobanos Forumā un miers!
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

bobiks[1337] wrote:
Hemis[ADT] wrote:Hmm, es joprojām neticu, ka tas ir Xbox un, ka tas ir tavs. Kā tu man to pierādīsi ?
a jēga?
Ja es tagad pateikšu, ka man mājās mētājas 3 rubļi no 1869. gada, teiksi, lai pierādu, es nobildēšu un ielikšu te, bet kāda no tā ir jēga?
Par to monētu.. Not trolling.
Mans teksts nebija jāsaprot tā. Es to vairāk biju domājis kā sarkasmu, ka internetā likt bildes ar savām mantām un niku pie tām, lai tikai kādam pierādītu, ka tas ir tavs ir pilnīgi bezjēdzīgi.
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Kuzis »

Pārlasot iepriekšējos postus izdomāju iecept arī savas domas:
Nacionālisms ir buļļa kakas, šī savstarpējā rīvēšanās starp latviešiem un krieviem, starp krievu un latviešu valodām nāk par labu noteiktiem cilvēkiem. Viņiem ir izdevīgi, ja cilvēki strīdas savā starpā it īpaši tieši pirms vēlēšanām, un ziniet, ko vēl esmu ievērojis? Tik līdz parādās kādas ziņas par kaut ko, ko politiķi ir ne tā izdarījuši, pēkšņi ziņu portālos ielido ziņas, ka piem, kāds krievs ir izdarījis to un to, un tauta sāk cepties par to visu, strīdas savā starpā komentāros un visa lielā uzmanība ap to lietu, kur kāds ir kko nozadzis utt pazūd. Kā tādi pajoli vārda tiešākajā nozīmē, kā TB/LNKK joprojām ir Saeimā? Pavisam vienkārši, pirms vēlēšanām kāds nobļaujas "krievi nāk" un protams tipiskais mietpilsonis, kam naids ir paliels pret krieviem, iebalsos itkā "patriotiskos" TB/LNNK piemēram. Un nav jau tā rīvēšanās, tikai starp latviešiem un krieviem. Bet ir jau arī starp latviešiem un latviešiem. Prātā nāk anekdote uzreiz:

Vecais velns grib iet pensijā un tagad māca jauno velnu. Abi iet gar katliem, kur vārās cilvēki. Vecais velns apstājās pie pirmā katla un saka: "Šo uzmani īpaši, te vārās amerikāņi, ja kaut viens tiks ārā izvilks visu nāciju aiz sevis."
Iet tālāk un apstājās pie otrā katla un saka: "Šo arī uzmani labi, te vārās krievi, ja kaut viens tiks ārā noteikti savus radus, draugus un paziņas un pēc tam arī pārējos izvilks."
Trešajam katlam velns paiet garām neko nesakot. Jaunais velns jautā: "A šo uzmanīt nevajag?" Vecais velns atbild: "Nē, te vārās latvieši, ja kaut viens mēģinās tikt ārā, pārējie noraus atpakaļ katlā un ārā nelaidīs."

Valodas ir bagātība, un sakiet ko gribat, bet ir tā krievu valoda noderīga. Arī doma pašam ir kkad uzlabot savas krievu valodas zināšanas. Darba tirgū, kā arī ikdienā tā valoda ir noderīga. Un par cik Krievija mums, lai vai kā dažiem tas nepatiktu ir kaimiņos, kā arī krievu tautības cilvēki arī dzīvo šajā valstī, krievus valodas zināšanas par skādi nenāks.
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

ķuzi, man pat slinkums lasīt bija. :D
Kāds nezin kā vispāŗ Gibox`u var dabūt rokās? nekad nav online vai arī vienmēr away. :/
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Uzraksti un viss, gan jaupa nakti adbildēs! :D
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

yay janis birks, atceros neimu!
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

viewforum.php?f=10

Džekiņš nav parcenties ar sūdzībām, vai Topikiem? o.O Labak visu vienā ielikt! Bet vinš visu sarežģī! (doh)
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #7

Post by Giboxlox »

Drīzāk - kurš te pretendē uz nākošā admina titulu?
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Beztēma #7

Post by LVcraft »

Serverī viņš teica, ka kamēr bija bans forumā skrini sakrājās, bet tad jau nav jēgas sūdzēt, par vecām lietām, kuras tika darītas pirms krietna laika!
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: Beztēma #7

Post by Shift »

Woody[FTW] wrote:viewforum.php?f=10

Džekiņš nav parcenties ar sūdzībām, vai Topikiem? o.O Labak visu vienā ielikt! Bet vinš visu sarežģī! (doh)

OMG,nākošais admina pieteikums ganjau ka būs no viņa....

āā ,summer tak ir tas lietuvietis wonderful.creature a.k.a M3A ,kurš daudz mainot nikus grib tikt klanos ,vai pa adminu..
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Kuzi, kaut gan parasti es tik garus tekstus nelasu, no sākuma pārbraucu pa diagonāli un sapratu, ka tomēr ir vērts izlasīt, un es nekļūdījos.
Pilnībā piekrītu tavam rakstītajam!
Image
User avatar
TrollFace
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 30
Joined: 26 Jun 2011, 03:16
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by TrollFace »

Bāc,kur var būt tik karsts?
User avatar
Miesnieks[K]
Censoņa
Censoņa
Posts: 174
Joined: 06 Nov 2010, 12:25
Location: hz

Re: Beztēma #7

Post by Miesnieks[K] »

P0K3M0N5 wrote:Bāc,kur var būt tik karsts?
Piekrītu,karstums ir neizturams.Šodien 4x biju peldēt,kamēr priekšnieks neredz. xD Tādā laikā bija jātaisa kaut kāda taka.No sākuma bija jārok 2m dziļumā un 1m platumā un pēc tam būs jāpieber ar akmeņiem līdz pusei un tad smiltis pa virsu un granti.Šodien paspēju tikai izrakt un tas bija neizturami šādā kartumā.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Ja darīt tādu darbu, tad tiešām tas ir neizturami, bet kopumā labāk lai ir karsts laiks un skraidi peldēties nevis +15, lietus un negribas līst ārā no mājām.
Image
Locked