Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

pēc tā Zvērā 2011, mes ar draugiem visu laiku gājām pa ielu un bļaustijāmies EJ DIRST. :D:D
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

cool story bro - Image

ehh,sodien piedzeros pirmo reizi menesha laika ta ka nkapivairu uzspiest taustinjus uz klavieaturas,un tas tikai viss delj vienas meitnesss kas man saplesa sirdi! ehh tu! ja tu zinatu ka tu man liec justies! un dzivot pec ta visa kas notika! kkads reals tukshums tagad ir mana dvesele n shiT! bet pokuj,ja taa tad taaa,ka dzive iegrieza to likteni,ta ari bus,jo izzileet tomer nevar savu nakotni,kaut ari runaaka var! tad kada hū pēc tas nenotika ta ka tam vajadzeja notikt,bet varbut - ja! amiošsss tas nav bezjedzigs posts,jo es runaju pats ar sevi,un rakstu sheit ka twiteri! tipa twitbox! so shut the fuck up,and go sleep! mthfck! soooo aizmirsu pateikt to ka es ka sasniedzu 3k postu skaitu,ta es jus pametu,jo siet foruma ir cilveki kas mani heito,un es negribu davat vinjiem to prieku darit talak,ka ari piemeram cilvekiem kam nepatik ka esmu registrejies seksoman.lv
labi,ok,es varu ari izdzesties ja tas tevi faking liks justies labak! ja vispar viss ko es daru,un runaju tev kadeiz liks justies labak! jo bl* es tevi tipa "aizvainoju" so fck dirshana,jo tu TU jaaa Tu,esi tas viss kas ir viss,dzives jautajums un atbilde - jega dzivot un eksistet! ienisti mani,nolaade mani,bet es ta vai ta bushu tads kads es esmu un savu viedokli - savu sirdsbalsi es nespeshu manit cita virziena! sitas ir fkn psc!
es sava muzha tik garus suna murgus neesu veltijis nevienam,bet nu shorei z es IZTEIKSHOS,jo tas ir sasapejis stasts!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Beztēma #7

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Manuprāt to tavu garo šitu neviens nelasīs.

Image


Starpcitu jums tur zvērā jautri gāja, draugi teica, ka bija labs pasākums.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

stfu! es zinu kas to lasis un kas to nelasis,tapec netelo baigi kruto veci,jo kadreiz tomer ir jaatbild par saviem vardiem un darbiem! to ka tu esi baigais nazis aiz ekrana nenozime ka tu tads ari busi dzive! tada kura nevari uzrakstit /repair,vai ari atsukat kadam no "augstak stavoshajiem" un but krutakais rajona,jo tipa tu esi admins! to ka tu esi admins,tas neko nenozime,jo tu esi NULLEEE!!! 00000 zeroooooooooo,pilnigi apalja nulle! jo tu neesi redzejis isto dzivi,kad tevi menti sit guljot uz zemes,kad tu sedi islaicigas aiztureshanas izolatora par to ko tu esi nozadzis,kaut to ariesi darijis 4 fun,tu neesi redzejis isto dzivi,savos 14-15 gados,ko es esmupiedzivojis,!! ja es nelepojos par to ko esmu darijis,bet sita jusu pargudra 16 adigo dirshana ir vnk nozhelojama,kad kkads 15-16 gadigs punkjutapa iedomajas ka vinsh ar savu "rank" virs avarata un e-penja izmeru serveri ir baigi krutais!

un manu sito atkal garo šitu gan jau lasis!
Last edited by Deliite[1337] on 24 Aug 2011, 01:50, edited 1 time in total.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Beztēma #7

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Cik nu gudram ir jābūt, lai kādu sauktu par idiotu, bet nākamreiz vismaz kādam citam nesaki cool story bro NOT, redzi, ka atmaksājās. ;)
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Shuta hell up!
Nesākat kašķēties!
Dzin4, dzert ir kaitīgi! :D
Me Gusta.
BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Beztēma #7

Post by BuGeeD »

Jauns sigs. ;)
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Beztēma #7

Post by wut »

nl[TITNS] wrote:Manuprāt to tavu garo šitu neviens nelasīs.

Image


Starpcitu jums tur zvērā jautri gāja, draugi teica, ka bija labs pasākums.
Es izlasīju.... :DD
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

nl[TITNS] wrote:Manuprāt to tavu garo šitu neviens nelasīs.

Image


Starpcitu jums tur zvērā jautri gāja, draugi teica, ka bija labs pasākums.
Psc.Mans kaķis ir slavens vai kā, tieši tāds pats :DD
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

ietestējat šito Es dzeltenajā laivā ar #50 nr. blakus zilajam startā. : DD
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Beztēma #7

Post by Chosen[Vendetta] »

Pirmais jautājums vait tas ir Jelgāva, tad pamaniju ka ir, bet īsti nekas tur tāds nav, nepeisaista tā.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Roll
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 03 Jun 2009, 10:33

Re: Beztēma #7

Post by Roll »

ir ir jelgavā. + šitam tā nemētāja laivu un šitās laivas ir jauniešu , mana persōnīgi iet 74 , tagad sataisīja motoru , varētu būt vairāk.

Te nedaudz lielākas laivas , un nedaudz lielāks ekšens.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Vienreiz redzēju Latvijā tādu krutu laiviņu. Džeks ar mersi mauca pa štrāi. Ahāa, tagad zināšu, ka šis uz Jelgavu mauca, kaut gan Jelgava pavisam uz citu pusi bij. :D
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Delīt, nākošreiz šos visus savus garos stāstiņus vari rakstīt sadaļā "Pastāsti par sevi" un vēl vari izveidot sadaļu "Pastāsti par citiem", lai būtu jautrāk.

Un jā, piemirsu, kad esi sapīpējies un sadzēries varbūt sašņaucies, labāk neraksti forumā.
Image
User avatar
Thunder[1337]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 540
Joined: 27 Dec 2009, 21:55
Location: Hell.

Re: Beztēma #7

Post by Thunder[1337] »

ha, ha Tobias, gudrs tu esi, dirs man pa sampu, bet pats zadroto cs.
Image
Kad asins, zeme un ugunis šķīst,
Kad ložu lietus uz cilvēkiem līst,
Kad lielākas bailes pārvarēt nākas,
Tur tikai īstā dzīve tev sākas.
Locked