_FortiS_Dzin4egs

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

_FortiS_Dzin4egs

Post by Deliite[1337] »

1.Tavs īstais vārds: Dzintars
2.Tavs pašreizējais vecums. 16
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) dazhos 3 dienu serveros,un jau kadus 3 meneshus boxg
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. papildinaju sudzibu par [aod]lauriss http://boxg.lv/viewtopic.php?t=1332
5.Kāds mums būs labums no tevis?nu es parsvara kickoju par spawnkilloshanu vai parlielu lamashanos,parasti ja nemak muti kads turet tad MUTE,bet ta vispar meginu uzturet normalu valodu serveri lai nav tikai piiii
6.Cik bieži spēlē SA-MP. parsvara atnaku no skolas,speleju kadas 3-4 h samp!
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. augusta bija 1 gads
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. [B_D]Dzin4a _NiCe_Dzin4egs
9.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). kopsh augusta mans jaunais hobijs ir POCKETBIKE,braukaju brivaja laika kad nespeleju samp,biezhi lust,katru dienu kaut kas jaskruve,pats recigakais ir bijis ka aizmugurejais rats aizbraucs pa priekshu uz kadiem 40km/h,tad vel kadu laiku bija aizraushanas ar BMX,braukaju 1 sezonu,bet beigas pardevu un nopirku mociti....
pagaisho gad kimija iemacijos taisit spridzekljus-pagaidam neko neesu noravis pirkstus,bet ari netaisos.parsvara taisu dumenes bet ari esmu taisijis granatas,bija bik baisi kad ritinja gultnji lidoja gar ausim....
biju Norvegija tiriju toaletes,bija jautri,jus jau visi zinat spiediena udens tirijamo,nu tatad es tiriju toaletes un kad shauju domaju vai sapes kad kaja ieshaushu ar udeni,beigas ieshavu kaja,milziga reta palika,un dabuju macibu ka labak nemeginat vai sapes,tas nu apmeram viss par mani!
:)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
nismo_AmP
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 907
Joined: 26 Jan 2008, 19:48
Location: Rīga < Ventspils

Re: _FortiS_Dzin4egs

Post by nismo_AmP »

ANTI.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: _FortiS_Dzin4egs

Post by [NWA]Dumper »

hmm ANTI.
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: _FortiS_Dzin4egs

Post by heisyournewgod »

ANTI
Locked