Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

es jau bonim teicu... Bijam domajusi 2.5 tdi nemt bet vinam insurance ir x2. Bet, nu jaa itka liels remonts ne kapitalais... visas siksnas un kautkas tur vel slinkums peetit.... Bet lidz 100km/h uzcel, + - 9sec..... Karoch jauda, ir pat loti laba ari prieks avant bundzas...... Nav ta kaa doma - kad pats tiesi ar c5 avantu izbrauksi, 1.8t redzesi staerpibu...
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

mhm 9sek,taka porsh :D
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

D3l1173l%5B1337%5D| wrote:mhm 9sek,taka porsh :D

Un ko tu gribi no gimenes auto ? 4sec un ugunis no glushaka ? Ne man ne sencim tas nav vajadzigs - ir jau smuki 540i ari. Bet, tas nav reali. Teret naudu benzina, nav jeegas. 1.8T + - 10L eed.
Image
GET REKT
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

pats braucu ar drauga 2.0 mg zr, cik jums mpg?

ja 10 litri, tad jau 30mpg? jo man ir 45, kas nav visai labs raditajs, bet 30 prieks 1.8 ir drausmigs. ceru ka varesu dabut anglu tiesibas un tad ari varesu atlauties insuranci.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

chalim gan labi sanaca vel nobraukt 130m uz 3 riepam :DD

http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/39716 ... aine/video
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by heisyournewgod »

rēcu, stūlbi cilvēki ir stūlbi, tur olainē laikam tādu netrūkst.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Kri »

D3l1173l%5B1337%5D| wrote:chalim gan labi sanaca vel nobraukt 130m uz 3 riepam :DD

http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/39716 ... aine/video
Galvenais, ka čalis aizlaidās, bet pameta savus dokumentus mašīnā. Ar cerību, ka neatradīs. (doh)
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Ja arī būtu paņēmis, mašīnas numurus sev līdzi tāpat nepaņemtu. xD
Image
User avatar
Panty[1337]
Censoņa
Censoņa
Posts: 203
Joined: 24 Dec 2009, 12:03

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Panty[1337] »

Kri wrote:
D3l1173l%5B1337%5D| wrote:chalim gan labi sanaca vel nobraukt 130m uz 3 riepam :DD

http://www.tvnet.lv/auto/satiksme/39716 ... aine/video
Galvenais, ka čalis aizlaidās, bet pameta savus dokumentus mašīnā. Ar cerību, ka neatradīs. (doh)
Atstāja, vai neatstāja viņš tos dokumentus, tas tā pat būtu vienalga, ja mašīna uz viņa vārda, tad pēc numura tā pat viņu atrastu, takā dokumenti viņiem tur tikai atviegloja darbu par kādām 5 minūtēm.
Edit: Aleksis pirmais paspēja ;D
Last edited by Panty[1337] on 29 Oct 2011, 18:43, edited 1 time in total.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [NWA]Dumper »

Kri, tavs komentārs atkal gāž kalnus. Protams, ka viņš speciāli atstāja dokumentus! Tādā situācijā katik ātrāk prom, nebis tur vēl mantas kādas paņemt.
Image
User avatar
[AoD]enternal
Censoņa
Censoņa
Posts: 296
Joined: 22 Nov 2008, 20:49
Location: Rīga

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]enternal »

Tas jau neko neizsaka uz kura vārda ir uzrakstīta mašīna. Ja nav kāds faktu apstiprinošs pierādījums, ka tas esi bijis tu pie stūres, tad tikpat labi mašīnu esi iedevis kādam citam.
Image
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Gibox »

tikpat labi var pateikt, ka uz ielas atklopēja un nospēra somu ar visiem doķiem.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Lai arī kā nebūtu, ja viņš taranēja to policijas mašīnu, tad vismaz aptuveni redzēja kāds izskatās vadītājs, kaut tumsā. Ja tā mašīna nebija viņa un nebija zagta, domājams, ka īpašnieks tāpat pateiktu, kas vadīja mašīnu, jo nepatikšanas tāpat būtu lielas. Neesmu sekojis līdzi, varbūt jau ir noķerts.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Svinibas var sakties!

Nopirku Rover 45, 2001. gada, 1.4 petrol, par £500.

Mana otra FWD masina, tresa ar kirsu sarkanu krasu un pirma ar sturi labaja puse.

Ja kadam vajag bildes no ta pretiga vaga, tad tas bus pec 11 dienam.


Esmu abrocis (lielakoties kreilis), bet man ir struntigi ar to sturesanu. Pirms tam knapi 15miles pa pilsetu lidz veikalam un atpakal braukajos ar drauga MG, bet 60 miles uz autobanja, tas man bija gandriz par traku, braucu mierigi, lidz sapratu ka tie 90 ir mph, nevis kph un dusha saskreja papezhos, pec tam maucu ar 30 atlikuso celu.

Tagad insurancr jadabu, bet domaju ka 300 paundu verti melni lietie diski ar gumijam neietu launa un vel smexigs spoilers no vauxhall monaro pieliktu 40hp klat.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

insurance var sarunat, izkartot, samera leeti - mes maksajam par audi 60 or 70 menesi.. ;) Bet, nu tik mazam auto ka tev nez vai tas ko maina.

45 ? aha.. Bija kaiminam 75 ieprieks... nez vai 500 vins ir verts.. bet nu lai veicas ar jauno auto.. ! Tobish,lai labi ripo! :)
Image
GET REKT
Post Reply