BoxG Intervijas!

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

BoxG Intervijas!

Post by Deliite[1337] »

Tatad daudz gudri nerakstisu,tapec ka nav ko daudz rakstit,ja kads nesaprot tad paskaidrosu ka ta ir intervija kur cits speletajs interve citu speletaju,shaja gadijuma interveja mani,bet turpmak tas kas interve busu es! Nevertejam skarbi audio kvalitate,tapec ka bija chakars ar skaljuma piemekleshanu! Ja ir kads kas velas pats brivpratigi pieteikties uz interviju tad drosi raksta te,vai pm! :)

riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Gibox
Servera Foruma admin
Servera Foruma admin
Posts: 438
Joined: 05 Jan 2008, 19:54

Re: BoxG Intervijas!

Post by Gibox »

ļoti tizli ir lamāties intervijā! pietam pašā sākumā! tas vairāk attiecas uz intervētāju. dodu 1/5 dēļ galīgi tizlā sākuma un tizlā intervētāja.
Mans skype niks ir gibox_gibox . Uz "Tu Te?", "Gibox ?", "Sveiks" u.c. neatbildu. Atbildu tikai uz konkrētiem jautājumiem.
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: BoxG Intervijas!

Post by Shift »

Nopērkat normalus mic ,skana galigi nekvalitativa ,un tas delete pārāk klusi runā ,intro arī nav.
[AoD]Deflowv6k
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 556
Joined: 08 Jan 2009, 18:44

Re: BoxG Intervijas!

Post by [AoD]Deflowv6k »

Shift wrote:Nopērkat normalus mic ,skana galigi nekvalitativa ,un tas delete pārāk klusi runā ,intro arī nav.
Vari labāk, uz priekšu ģēnij. Labāk tā, nekā atkal bezdarbība forumā.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: BoxG Intervijas!

Post by Kri »

1.Piekrītu Giboxam par lamāšanos
2.Nu tač ar kaut kādu programmu palīdzību varējāt apstrādāt to ierakstu, lai skaļums abiem runātājiem būtu vienlīdzīgi skaļš, tas tā tracināja.
3.Runājot, par informācijas patiesumu, bija dažas nianses, bet tās tādas nesvarīgas. (nu vismaz es tā spriežu pēc sev zināmiem faktiem vai pat redzētam lietām)
4.Nu 30 min par garu, viennozīmīgi intervija ir par garu. Nu vismaz 5-10 min.
5.It kā varēja mazliet oficiālāku interviju.

Bet es nekādā gadījumā nenosodu cilvēkus, sakot, ka viņi ir muļķīgi, tizli vai vēl visādi. Lai jums veicas!
Image
User avatar
Thirteen_13 [TITNS]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 59
Joined: 30 Jul 2011, 13:08
Location: Pazemes karaļvalstS

Re: BoxG Intervijas!

Post by Thirteen_13 [TITNS] »

Deliite[1337] wrote:Tatad daudz gudri nerakstisu,tapec ka nav ko daudz rakstit,ja kads nesaprot tad paskaidrosu ka ta ir intervija kur cits speletajs interve citu speletaju,shaja gadijuma interveja mani,bet turpmak tas kas interve busu es! Nevertejam skarbi audio kvalitate,tapec ka bija chakars ar skaljuma piemekleshanu! Ja ir kads kas velas pats brivpratigi pieteikties uz interviju tad drosi raksta te,vai pm! :)

Ir vispār kāds muļķis kas šito līdz galam noklausijās?
Varējāt uztaisīt īsāku to "interviju"
Njā,kvalitāte suck.
Bēt nu vienalga..
__________Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: BoxG Intervijas!

Post by Chosen[Vendetta] »

Jēga taisīt 30 min. ja labi katrs nostās 1 min un apnīk, jo sastāv tik no lamāšanās.

Da kaut ko īsāku, tapatās neviens to garo neklausās :DD
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: BoxG Intervijas!

Post by Deliite[1337] »

Shift wrote:Nopērkat normalus mic ,skana galigi nekvalitativa ,un tas delete pārāk klusi runā ,intro arī nav.
paldies,pats nezinaju,paldies ka atveri acis,a to es domaju ka zeme turas uz trim valjiem!

Man ir normals mic,un winchesteram ar ir +/- normals,tikai ierastosha programma,uz mana pc,un skype kko samaitaja,jo kad bija testa ieraksti,skanja tiesi man bija super,bet kad ierakstijam "tirrakstu" tad kkas tika nochakarets!
[AoD]Deflow wrote: Vari labāk, uz priekšu ģēnij. Labāk tā, nekā atkal bezdarbība forumā.
Tiesi uz to tiek temets,ka ir bezdarbiba foruma,un kka japacelj aktivitate! ta bija nejausha ideja kaut ko tadu taisit,bet turpmak bus sakarigak,un skanjas kvalitate ar bus labaka!
Kri wrote:1.Piekrītu Giboxam par lamāšanos
2.Nu tač ar kaut kādu programmu palīdzību varējāt apstrādāt to ierakstu, lai skaļums abiem runātājiem būtu vienlīdzīgi skaļš, tas tā tracināja.
3.Runājot, par informācijas patiesumu, bija dažas nianses, bet tās tādas nesvarīgas. (nu vismaz es tā spriežu pēc sev zināmiem faktiem vai pat redzētam lietām)
4.Nu 30 min par garu, viennozīmīgi intervija ir par garu. Nu vismaz 5-10 min.
5.It kā varēja mazliet oficiālāku interviju.

Bet es nekādā gadījumā nenosodu cilvēkus, sakot, ka viņi ir muļķīgi, tizli vai vēl visādi. Lai jums veicas!
1. Intervetajs nu nedrikstetu lamaties,varbut intervejamais konteksta varetu iestarpinat kadu "vulgaru" vardu.
2. Nav ne zinashanu,ne zinamu programu.
3. Nu tad pasaki privati tas dazhas neianses :?
4. Nakama bus 10min ietveros.
5. Tiks darits.
Thirteen_13 wrote: Ir vispār kāds muļķis kas šito līdz galam noklausijās?
Varējāt uztaisīt īsāku to "interviju"
Njā,kvalitāte suck.
Bēt nu vienalga..
ja,daudzi noklausijas! ja tev nepietiek pacietibas,un tu mani nepazisti un nezini par ko iet runa,tad sudigi tev!

Uz chosen komentaru ir atbildets!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: BoxG Intervijas!

Post by Maize[1337] »

Chosen[777] wrote:Jēga taisīt 30 min. ja labi katrs nostās 1 min un apnīk, jo sastāv tik no lamāšanās.

Da kaut ko īsāku, tapatās neviens to garo neklausās :DD
Jā, labāk 20sec klausīties remixu kā tu zaudēji nevainību ar lampu ;)

Vispār interesanti, noklausijos aptuveni 20min, parcik bija lietas kurs jau nedaudz zinu par tev var teikt - melis :D Nē, lab joks, jāatrod kāds kurš māk un grib rīkoties ar programmām, kuras izlabotu kvalitāti!
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: BoxG Intervijas!

Post by Chosen[Vendetta] »

V6K[BoxG] wrote:
Chosen[777] wrote:Jēga taisīt 30 min. ja labi katrs nostās 1 min un apnīk, jo sastāv tik no lamāšanās.

Da kaut ko īsāku, tapatās neviens to garo neklausās :DD
Jā, labāk 20sec klausīties remixu kā tu zaudēji nevainību ar lampu ;)

Vispār interesanti, noklausijos aptuveni 20min, parcik bija lietas kurs jau nedaudz zinu par tev var teikt - melis :D Nē, lab joks, jāatrod kāds kurš māk un grib rīkoties ar programmām, kuras izlabotu kvalitāti!
Da labi, tas būtu labāk, nekā to garo interviju klausīties.

Man remix rox.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
Kvatrochijs
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 796
Joined: 09 Sep 2009, 19:59
Location: skapis

Re: BoxG Intervijas!

Post by Kvatrochijs »

Thirteen_13 wrote:
Deliite[1337] wrote:Tatad daudz gudri nerakstisu,tapec ka nav ko daudz rakstit,ja kads nesaprot tad paskaidrosu ka ta ir intervija kur cits speletajs interve citu speletaju,shaja gadijuma interveja mani,bet turpmak tas kas interve busu es! Nevertejam skarbi audio kvalitate,tapec ka bija chakars ar skaljuma piemekleshanu! Ja ir kads kas velas pats brivpratigi pieteikties uz interviju tad drosi raksta te,vai pm! :)

Ir vispār kāds muļķis kas šito līdz galam noklausijās?
Laikam esmu mulķis :)
BoxG esmu no 2008. gada 23. augusta
User avatar
Shift
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1698
Joined: 06 Feb 2010, 19:34

Re: BoxG Intervijas!

Post by Shift »

aktīvs dzīvesveids- spridzināt garāžu ar gāzesbalonu :D
Bboy-Rassell
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 833
Joined: 26 Jun 2008, 21:34

Re: BoxG Intervijas!

Post by Bboy-Rassell »

why no more interview's?
Slimshady[NGT]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 525
Joined: 18 Oct 2011, 15:52

Re: BoxG Intervijas!

Post by Slimshady[NGT] »

Intervijas kvalitāte ciešama, sākumā tās rupjības nevaidzēja. Ja vēl taisīsi interviju tad nedaudz īsāku.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: BoxG Intervijas!

Post by Hustler_Believs »

Hustler_Scotty wrote:why no more interview's?
cik, sapratu kadu nedelu atpakal , no pasa delita, viss ir progresaa.
Image
GET REKT
Post Reply