Auto/Moto-mīļu sarunas

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Es gribeju 25, jo tas ir lidzigs drauga MG ZR, vispar identisks, bet shitas 45 bija vienigais, kas nesmirdeja pec kormas un risiem. Gribeju vecu tresho bembi pa 400, bet ieksa smirdeja pec kormas, risiem UN sudiem. Gandriz apvemos. (Pakistanji vainigi)

Insuranci maksasu pa menesiem, noteikti kkur lidz 30 paundiem bus, bet man ar 2.5 bmw bija lidzigi, 35 paundi.

Izskatijas, ka tas insurances ir randoma.

Un motors man baigi patik, nav turbo - znachit nav turbo lags, netisam ieliku 3 atruma uzreiz un gaja tikpat atri ka ar pirmo (znachit masina ir mesls pirmaja :d). Nebiju pieradis pie manualjiem.

Uuun vel kas - M5 3.6l (e28) motors pardodas par £350, bet nu man te vajadzetu aleksi paliga.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

ja, pakistaniesi ir problema saja valsti.. visi indiesi/babaji u.t.t - vnk es principa pec pat neeju veikalos, kur vini kko tirgo..

Salons, kads aada/lupatas ? nav izjats ?
Image
GET REKT
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Maize[1337] »

221340[ADT] wrote: Uuun vel kas - M5 3.6l (e28) motors pardodas par £350, bet nu man te vajadzetu aleksi paliga.
Neatšķiras gadijumā motora virziens? Vai tas neko nemaina ?
Un vai tur maz var iestūķēt to motoru ? :D
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

negjers nozaga manu baiku wrote:samera leeti - mes maksajam par audi 60 or 70 menesi.. ;)
Tas nav lēti. Protams, ja es pareizi sapratu, ka tā ir apdrošināšana un tu runā par paundiem. :D
Brālēns pasātu apdrošināja pa 24 Ls uz 3 mēnešiem lkm, i to tas jau ir dārgi. :D
Grūti jau tās cenas salīdzināt...
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Ja tu tos 24ls domā par LV, tad tās cenas ir pavisam atšķirīgas ar UK. Laigan 24ls uz 3 mēn. Latvijā ir ļoti daudz.



Veng, es nesapratu tavu domu, kādēļ vajadzīga mana palīdzība. Ja es pareizi sapratu, tad tu to bmw motoru taisies likt roverā? :DD
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:Ja tu tos 24ls domā par LV, tad tās cenas ir pavisam atšķirīgas ar UK. Laigan 24ls uz 3 mēn. Latvijā ir ļoti daudz.
Ja nemaldos, tad māte opeli apdrošināja par tādu cenu uz visu gadu.
btw.. Reāli vēl lomu tur spēlē tas, ka tā ir pirmā mašīna, kas reģistrēta uz viņa vārda, mašīna ir veca + šofera stāžs ir laikam mazāk par 4 gadiem. Kaut gan avārijas nav bijušas...
Reāli tur nebija laika meklēt apdrošināšanu. Uzreiz atbrauca busiņš, kas varēja apdrošināt. Bija jau tur šiem viss sarunāts. Tobiš... Pārdevējs kkā norīkojis to busiņu. Čalis busiņā savāca naudu par mašīnu + apdrošināja turpat uz vietas. Bez liekas čakarēšanās.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Nu jā, viss atkarīgs arī no riska klases. Laigan arī internetā apdrošinot sanāk daudz lētāk nekā ejot uz kādu kantori. Internetā ir iespēja izvēlēties starp vairākām kompānijām.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Bobik, UK apdrosinasana var mierigi parsniegt 1500 paundus, tobish 1000 ls, kamer latvija bus 100 ls par 10 gadu vecu masinu rupji sakot.

v6k, gandriz jebkuram normalam stock motoram var pielikt 550cc vienkarsi virpojot vai izurbt (nezinu ka tulkojas vards bore) cilindrus, un lai vai ka kubi ir vairak, tas nemaina kopejo izmeru un 1.4 motors bus identisks 2.0 motoram izmeros, bet ne speka zina.

Aleksi, tas tikai ta, lai piesaistitu tavu uzmanibu :d
Diez vai var ielikt flat-6 motoru parasta 4cilindrinieka vieta, bet ja man butu daudz naudas, es labak izveletos subaru flat-4, stabilitate labaka un bmw deretu rwd masinam un vini fwd netaisa, atskiriba no subjiem.

NNMR, roveram ir itka viss kartibq, maza amishos, ta ir vieniga problema ko uzradija mot (to izgaja 2 dienas pirms nopirku roveru), salons neadas, bet kopts.

A tas 3 bmw ko skatijos, laikam bija sliktaka paskata adas salons kadu esmu redzejis, sagraizits, puteklains.

Man del koledzas ir dazi pakistanu "draugi" (mani ielika pie arvalstniekiem) bet kad sarunajos ar viniem, es jutos ka rasists un gribu sadot pa purnu gan viniem, gan angliem. Pirmajiem par to ka vini doma ka ir galvenie un pedejiem par to ka atlava dzeltenajiem uzkundzeties sava valsti. Man liekas, ka te geji varetu pat dabut jebkadu algu, ja vini prosta paprasitu.


oy, offtopix.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Hustler_Believs »

jogij, par to pedejo ko mineji.. vnk mac tada pati sajuta, kad tie tur savos turbanos ienak, telpa no viniem reali smird... un kad biju aizgaajis uz skolu tur viens, saaka kko ,lekties es vinam, pateicu fuck off.. sis bija kaajas un jau gaja skolotajam pielaizities.... vnk pretiga tautiba...


negribu, lai iekniebj varna - tapec.. jogij - cik vinam isti ir motors ?
Image
GET REKT
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Nevar tik daudz izslīpēt, lai iegūtu 500cc atšķirību. 300cc varbūt ar mokām var dabūt. Cilindra sienas taču arī nav bezgalīga biezuma. Zinu, ka vaz 1.6l motoru var izslīpēt līdz 1.8l, no 79mm iegūstot 84mm, bet arī jau vairs paliek plānas cilindra sieniņas.
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

negjers nozaga manu baiku wrote:jogij, par to pedejo ko mineji.. vnk mac tada pati sajuta, kad tie tur savos turbanos ienak, telpa no viniem reali smird... un kad biju aizgaajis uz skolu tur viens, saaka kko ,lekties es vinam, pateicu fuck off.. sis bija kaajas un jau gaja skolotajam pielaizities.... vnk pretiga tautiba...


negribu, lai iekniebj varna - tapec.. jogij - cik vinam isti ir motors ?
Woohoo, racism, let's replay Hitler.

Manam crap ir 1.4 petrol, bet atklaju ka 2.5 p bembis butu mazliet letaks apdrosinasana.

Es jau sapsihojos un draugs piedavaja pardot par 700 paundiem autotradera, bet laikam to nedarisu, ta zaibal meklet masinu bija.

Aleksi, bet vai visam masinam ir vienada biezuma cilindri? E60 bembim vareja nopulet no 2.5 uz 3.3, un tas maina statistiku, es nemu vera videjo.
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by [AoD]Aleksis »

Visām nav. Tas atkarājas arī no virzuļa gājiena un cilindru skaita, ja tur ir 6 vai 8, varbūt jau salasīt var. Bet es domāju, ka sportiskai braukšanai tur nekas izturīgs neiznāk. Tas, protams, ir iespējams, bet lai tik lielu tilpuma atšķirību uzturētu, vēlamākajā gadījumā ir jāmaina arī kloķvārpsta un klaņi, jo to izturība bija izrēķināta pēc iepriekšējā tilpuma. Es te laikam pārāk gudri sarakstīju, bet nu pārrakstīju to, ko esmu dzirdējis un redzējis. :DD
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Giboxlox »

Ah, aizmirsu ka ir tada lieta ka matematika :d

Piemeram Mersedesa 500e motoru partaisa no 5.0 uz 6.0, un tas notiek tadel, ka tas ir V8. Multiplication ftw.

Vismaz vel viens logisks izskaidrojums kapec 4 cilindriniekiem gruti pielikt 1k cc klat.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by Deliite[1337] »

ehh,vakar vakara aizvilku no gravja auto! 450ls prasa saimnieks par vinju,un tas ir,ir,ir,ir!??!?!? Audi Coupe Quattro 85 gada! 13 gadus nav bijiusi skate! izvelkot ara,noliekot garaza,pachakarejoties kadas 3h,nomaino svechvadus,sveces,ieliekot jaunu akji, 5cyl motorits atdzivojas! masina izrusejusi nenormali,darbs jaliek milzum liels,bet nu tagad janopelna tie 450ls un japerk! jo savadak vinju aizsutis uz metaliem! bildes bus tad kad atradishu vai "nopirkshu" digitalo!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
BuGeeD
Censoņa
Censoņa
Posts: 348
Joined: 16 Feb 2011, 07:47

Re: Auto/Moto-mīļu sarunas

Post by BuGeeD »

Mans mopēds viss labākais.
Post Reply