Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
[AoD]edzha
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1910
Joined: 23 Sep 2008, 16:53
Location: jūrā

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]edzha »

priecīgus svētkus. 420
Image
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

bobiks[1337] wrote:
[NWA]Vanaags wrote:
bobiks[1337] wrote:Es esmu par dīzeļiem. Ekonomija + jauda vienā grābienā. Tā traktora skaņa gan nav visiem. Citiem ir pat ļoti patīkama skaņa.
nu a6 ir tāda patīkama , liekas, ka murrātu. ;D
bet tomēr nē ,bendzīns ir bendzīns , jauda ar lielāka. :)
Neapšaubu par jaudu, bet dīzeli pa ģešovku var dabūt no visādiem cilvēkiem, ja nemaldos, tad pat daudz vairāk kā benzīnu.
Ar jaunākām mašīnām, piem a4 b6, a6 ar krievijas degvielu ilgi nebrauksi, nav tik kvalitatīva, visu ietaupīto pēctam iegrūdīsi turbīnas vai sūkņa remontā. Ir laimīgs tas, kam iet un nav problēmu. Es gan neteiktu, ka lētāku dīzeli dabūt var vieglāk nekā benzīnu, tas tomēr atkarīgs no vietas, jo šeit ir otrādi.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

[AoD]Aleksis wrote:
bobiks[1337] wrote:
[NWA]Vanaags wrote: nu a6 ir tāda patīkama , liekas, ka murrātu. ;D
bet tomēr nē ,bendzīns ir bendzīns , jauda ar lielāka. :)
Neapšaubu par jaudu, bet dīzeli pa ģešovku var dabūt no visādiem cilvēkiem, ja nemaldos, tad pat daudz vairāk kā benzīnu.
Ar jaunākām mašīnām, piem a4 b6, a6 ar krievijas degvielu ilgi nebrauksi, nav tik kvalitatīva, visu ietaupīto pēctam iegrūdīsi turbīnas vai sūkņa remontā. Ir laimīgs tas, kam iet un nav problēmu. Es gan neteiktu, ka lētāku dīzeli dabūt var vieglāk nekā benzīnu, tas tomēr atkarīgs no vietas, jo šeit ir otrādi.
Kvai caur zemniekiem var šad un tad sarunāt bezakcīzes dīzeli. Tomēr lētāk. ;P
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Tas gan, bet ar gāzi tāpat lētāk. Ja ir normāla iekārta, tad arī jaudas zudumu nejūt.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:Tas gan, bet ar gāzi tāpat lētāk. Ja ir normāla iekārta, tad arī jaudas zudumu nejūt.
Nu ar gāzi cik zinu, ilgstoši braucot nav labi, sauss degmaisijums tomēr... Un dzinējam tas ja nekļūdos nav veselīgi... :? Kā arī, tas aizņem vietu auto, zapaskas vieta or smth. :/
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #7

Post by Vanaags »

bobiks[1337] wrote:
[AoD]Aleksis wrote:
bobiks[1337] wrote: Neapšaubu par jaudu, bet dīzeli pa ģešovku var dabūt no visādiem cilvēkiem, ja nemaldos, tad pat daudz vairāk kā benzīnu.
Ar jaunākām mašīnām, piem a4 b6, a6 ar krievijas degvielu ilgi nebrauksi, nav tik kvalitatīva, visu ietaupīto pēctam iegrūdīsi turbīnas vai sūkņa remontā. Ir laimīgs tas, kam iet un nav problēmu. Es gan neteiktu, ka lētāku dīzeli dabūt var vieglāk nekā benzīnu, tas tomēr atkarīgs no vietas, jo šeit ir otrādi.
Kvai caur zemniekiem var šad un tad sarunāt bezakcīzes dīzeli. Tomēr lētāk. ;P
no zemniekiem ? :D a6 tikai zemnieku dīzelis , jo vecvecākiem saimniecība dod :D un sencis tik notēŗe uz auģuka viņu. :D tehnika 1/10 daļu tikai notērē. :D
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Hustler_Believs wrote:
[AoD]Aleksis wrote:Tas gan, bet ar gāzi tāpat lētāk. Ja ir normāla iekārta, tad arī jaudas zudumu nejūt.
Nu ar gāzi cik zinu, ilgstoši braucot nav labi, sauss degmaisijums tomēr... Un dzinējam tas ja nekļūdos nav veselīgi... :? Kā arī, tas aizņem vietu auto, zapaskas vieta or smth. :/
Ja grib braukt lētāk, ar to ir jārēķinās, ka aizņem vietu. Par sausumu ir pilnīgs mīts, par to var izlasīt internetā. Iekārtai ir jāveic arī apkopes, lai viss būtu kārtībā, bet ja grib lētāk braukt, tas ir tā vērts.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:
Hustler_Believs wrote:
[AoD]Aleksis wrote:Tas gan, bet ar gāzi tāpat lētāk. Ja ir normāla iekārta, tad arī jaudas zudumu nejūt.
Nu ar gāzi cik zinu, ilgstoši braucot nav labi, sauss degmaisijums tomēr... Un dzinējam tas ja nekļūdos nav veselīgi... :? Kā arī, tas aizņem vietu auto, zapaskas vieta or smth. :/
Ja grib braukt lētāk, ar to ir jārēķinās, ka aizņem vietu. Par sausumu ir pilnīgs mīts, par to var izlasīt internetā. Iekārtai ir jāveic arī apkopes, lai viss būtu kārtībā, bet ja grib lētāk braukt, tas ir tā vērts.
Nu nezinu gan, mana skatijumā to ekanomiju var apiet jau ar iepriekšminēto kreiso saļaru/benzīnu... Bet tas ir no konkrētās situācijas jaskatās.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Beztēma #7

Post by Vanaags »

Labrīt , talcinieki. :D
vispār kāds piedalās talkās no jums? :D
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[NWA]Vanaags wrote:Labrīt , talcinieki. :D
vispār kāds piedalās talkās no jums? :D
Nē, neatbalstu šito, uzskatu ka viņi varēja iet vakt ielas, u.c nevis sēdēt un tīrit kautkādus mežus kur pat sēņotāji neuzturas. :DD
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Esi tagad kkur redzējis, ka lētāk par 0.65Ls litrā var dabūt benzīnu/dīzeli? Nedomāju gan. Gāze šobrīd maksā ~0.44Ls, pie tam, viss ir legāli.


Par to talkošanu - kā kurā vietā, bet kad man pamatskolā bija jātalko - kādēļ man būtu jāvāc svešu cilvēku māju priekšas, ja paši var sakopt? Negāju un neeju arī tagad, labāk pats savu pagalmu sakopju, nevis ceļmalas, kuras tāpat pēc nedēļas ir piemētātas.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

[AoD]Aleksis wrote:Esi tagad kkur redzējis, ka lētāk par 0.65Ls litrā var dabūt benzīnu/dīzeli? Nedomāju gan. Gāze šobrīd maksā ~0.44Ls, pie tam, viss ir legāli.


Par to talkošanu - kā kurā vietā, bet kad man pamatskolā bija jātalko - kādēļ man būtu jāvāc svešu cilvēku māju priekšas, ja paši var sakopt? Negāju un neeju arī tagad, labāk pats savu pagalmu sakopju, nevis ceļmalas, kuras tāpat pēc nedēļas ir piemētātas.
precīzi, es ari kad mazajās klases bija talkas notinos, tik darba cimdus sagopijos. xD
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

ahh, cik čodien silts, pat šortos var vazāties...

p.s tagat nesaprotu, kam lai tic ?!
Image
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #7

Post by eminemZ[DC] »

Nevienam, izmet kompi pa logu ;)
Image
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

Pagaidām vēl vajadzīgs.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Locked