ReLx

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Freaky
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 31 Jul 2012, 19:20

ReLx

Post by Freaky »

1.Tavs īstais vārds. Eltons
2.Tavs pašreizējais vecums.14
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Audio,Size,Dope,Duplet,u.t.t
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. piedodiet nav bet noteikti bus ;)
5.Kāds mums būs labums no tevis? Es pieskatiishu serveri gandriiz visu dienu un nakti un busu izpalidzigs.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. 10h vairak ka kuru dienu gadas ;)
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. agrak speleju kadus 3,4 gadus tad apnika un tgd atkal saku.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Chess,Esmerrald,dunZ,un tgd ReLx
9.Kā uzzināji par BoxG community? sen apakalj meklejam ar draugiem normalu serveri un uzrakam sito,likas tiri normals :)
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).Tatad mani sauc Eltons uzvards Jonatans, Dzivoju es agrak Bauska bet tgd Riiga,tgd pabeidzu es 7.Klasi iesu 8 .klase,skola man iet labi,videja 7,8 tas prieks Zena ir normalii :D Eju es vel florboola treninjos jau 2 gadus ,Nav ne masu ne bralu tikai Mamma un Tevs,Esmu es diezgan sapratiigs,domaju pirms daru,+mani ir gruti izkaitiinat , ;) ka neka patiik ari meitenes :D paldies ka lasiji. ;)
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: ReLx

Post by Agenda »

Vakar piereģistrējies, un jau gribi būt admins? Tu ar galvu maz domā? ANTI
Image
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: ReLx

Post by Chosen[Vendetta] »

ANTI - un arī tiksi atteikts, jo tev vismaz 1 mēn. janospēlē lai pieradītu sevi no labās puses. ;)
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
Locked