Gumybear[Vendetta]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Gumybear[Vendetta]

Post by Gumybear[Vendetta] »

1.Tavs īstais vārds. Mans vārds ir Krists.

2.Tavs pašreizējais vecums. Esmu 13 gadus jauns.

3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Zombies vs Humans(ārzemju projekts) un arī vēl adminēju engeims projektā.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. viewtopic.php?t=12064
viewtopic.php?t=12062
viewtopic.php?t=12055
Un arī kad ir vajadzībā izmantoju servēri /report komandu.

5.Kāds mums būs labums no tevis? Es spēju palīdzēt jaunajiem
spēlētājiem,esmu zinošs administrators ar pieredzi,izpalīdzīgs un rīkotu serveri aktivitātes.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.Vidēji katru dienu no 2 - 5 stundām izņemot Pirmdienas un Ceturtdienas.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.Ar šo profilu no februāra,bet iepriekš tāpāt kad nereģistrējos kādu laiku.Kopā ar maziem pārtraukumiem gads ir.

8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.Nav citi bijuši,tik mainijušies Klanu tagi.

9.Kā uzzināji par BoxG community?Kad beidzu spēlēt ārzemju serverī,meklēju serveru listē kādu Latviešu serveri.Meklēju un atradu Boxg serveri.Iegāju un tā arī sāku spēlēt šeit.

10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad mani sauc Krists,dzīvoju pilsētiņā Ķegums kas pazīstama ar Mototrasi ''Zelta Zirgs'' un elektoenerģijas staciju.Brīvāja laikā jau vairāk par diviem gadiem nodarbojos Cīņas Sportā Taekwondo.Ir dzeltenzaļa josta.Esmu ar savu viedokli un uzskatiem.Patīk braukāt ar riteni un brīvo laiku pavadīt ārā svaigā gaisā ar draugiem.Protams patīk spēlēt datoru un sa-mp.Pārsvarā spēlēju tikai sa-mp.Šad tad paskriptoju vai ko tādu.Esmu bez sliktiem paradumiem.Esmu pieklājīgs un man var uzticēties.Intresējos par dažādām aktuālām lietām un par to kas notiek Latvijā un pasaulē.

Ar cieņu Krists.
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Gumybear[Vendetta]

Post by Vanaags »

pirmkārt, esi tāds ''svaigs'' (pēc vecuma ) ,otrkārt, es tev diemžēl neuzticos. anti.
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Gumybear[Vendetta]

Post by [AoD]Coyote »

[NWA]Vanaags wrote:pirmkārt, esi tāds ''svaigs'' (pēc vecuma ) ,otrkārt, es tev diemžēl neuzticos. anti.
Kā arī neesi pietiekoši nopietns, lai tev uzticētu šo amatu.. Tātad anti.
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Gumybear[Vendetta]

Post by [SS]wl »

Pilnīgi piekrītu abiem augstāk esošajiem postiem, kā arī nav uzticības un tikai nesen esi sācis spēlēt šeit. Paspēlē ilgāk un tad raksti atkārtoti, pagaidām PRET.
User avatar
[BB]black[777]
Bembists
Bembists
Posts: 178
Joined: 13 Sep 2008, 01:45
Location: JELGAVA.

Gumybear

Post by [BB]black[777] »

Gumybear pietiekoši ilgi jau spēle boxg serverī,nekad neesu vinu redzeis darot kādas muļķības,aktivitāte ir,pieredze adminešanā arī ir. no manis REC
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Gumybear[Vendetta]

Post by Chosen[Vendetta] »

Edit: Esi licis man mainīt domas, uzzinot lietas par tevīm, saprotu ka tu neesi tas kam to adminu acc uzticēt, pret.
Last edited by Chosen[Vendetta] on 27 Oct 2012, 20:11, edited 1 time in total.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

.

Post by [SS]eras.e »

[NWA]Vanaags wrote:pirmkārt, esi tāds ''svaigs'' (pēc vecuma ) ,otrkārt, es tev diemžēl neuzticos. anti.
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Gumybear[Vendetta]

Post by Vanaags »

5 anti .. visi aktīvie admini izteicās, tad jau sanāk ,ka atteikts. :)
Locked