Dagnis

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
DagnisHesits
Censoņa
Censoņa
Posts: 209
Joined: 14 Jul 2011, 18:19
Location: Tukums

Dagnis

Post by DagnisHesits »

1.Tavs īstais vārds. Aleksandrs Dagnis.
2.Tavs pašreizējais vecums. Esmu 16.gadus jauns, pēc pāris mēnešiem, tb Maijā apritēs 17, kurus grasos nosvinēt tā pamatīgi.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Iekš sa:mp esmu adminējis rp serverī called gunz un unreal, proti tas nebija ilgi, jo serveri nopeldēja tur lejā pa burbuli, bet šādu tādu pieredzi esmu tajos guvis un uzskatu, kad savu pienākumu spēšu veikt un godam kalpot kastei un attaisnot uz sevis likto spiedienu.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. tamm - viewtopic.php?t=12812
viewtopic.php?t=12811
viewtopic.php?t=12621
viewtopic.php?t=12600
viewtopic.php?t=12601
viewtopic.php?t=12597
viewtopic.php?t=12596
viewtopic.php?t=12441
viewtopic.php?t=12418
viewtopic.php?t=12419
viewtopic.php?t=12416.
5.Kāds mums būs labums no tevis? Kāds jums no manis būs labums, emm nū es mācīšos no labākajiem, lai kļūtu par tādu kā viņi, es banošu čīterus un apkarošu visus lamerus. Būšu bieži on, tiesa daudzi teiks adminu daudz e.t.c. bet kad es esmu iekšā parasti ik pa momentam parādās trīs admini, vanags, smarts un čozens, citreis charge ienāk un manuprāt ar to ir par maz, es būtu aktīvs un palīdzētu iepriekš nosauktajiem un visiem citiem adminstrācijas locekļiem pildīt pienākumus nodoties priekš pārkāpēju likvidēšanas!
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Tākā pirms ~2mēnešiem atsāku spēlēt tagad tas ir uz krietnu laiciņu, jo ja es kautkam pieķeros, tad kā šveices baņķieris, vaļā nelaižu un nemainu! Dienā esmu daudz on, proti ne tā kad ieslēdzu un līdz vakaram, bet gan ik pa brīdim ieeju uzspēlēt uz kādām 30min, un tad atkal izeju ārā nedaudz ar draugiem un tad atkal sa:mp`u un ļoti bieži spēlēju vakaros un pa nakti, kā arī citreiz ieeju no ritiem, kad esmu manījis rosību @ export, kurā manuprāt nedaudz piečīto, spawnojot cārus.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Ar šo accountu spēlēju, kā redzams no 14 Jūlijs 2011, bet bija vēl iepriekšējais konts, ar kuru spēlēju no 9/10.gada un tas tika na*renizēts, jo pateicu maizei visu ko domāju par viņu un uzskatu, jo nespēju paciest, kad viņš vienkārši dzina sviestu ar mani, un pateicu visu ko domāju srazu bans.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. DagnisHesits , Dagnis, Saškinātors, Saša, Aleksandrs, madeLV.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Par kasti uzzināju no draugiem, kautkur vnk staigāju pa ielu, vilku un kkas sāka runāt par gta, es tāds ieintresējos un man pastāstija kad gta:sa var raut arī online ar čomiem, tad man pastāstīja kur kačāt un iedeva šo serveri, tad kādu laiku nemācēju neko, bet ar laiku aizgāja tas viss.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Tātad nedaudz par mani, spēlēju futbolu profesionāli, futbola klubā "fk tukums 2000" sasniegumi dižie nav, bet ar šo sporta veidu nodarbojos 5.gadus [vairs nenodarbojos, tikai pa retam sētā uzkapāju] Tālāk, tagad spēlēju florbolu, pagaidām komandā nēesmu ticis, jo nēesmu nekāds dižais bumbiņas mētātājs, bet gan vairāk pa kājām sitējs, ar florbolu nodarbojos kopš 2011.gada decembra. Nesen esmu sācis iet boksa klubā Tukuma Brāļi, iespējami daudzi par tādu ir dzirdējuši u.t.t. Tātad trenējos pie paša Jāņa Eisaka, treniņi ir grūti gan fiziski, gan emocionāli, bet uz pavasara pusi ir gaidāma mana pirmā cīņa, citiem tā ir pēc 2/3gadu trenēšanās, es trenējos tikai kopš vasaras sākuma. Pabeidzu vieglatlētikā visus 8.gadus, vairāk specilizējos uz sprintu, un tālēkšanu, uz garajiem gabaliem esmu noobs, reāli izskatās kad esmu sportisks, piekopju sportisku dzīves stilu, bet tā nav reāli dienā nopīpēju 1-2.paciiņas ar smēķiem mīļākie ir LM blue un kentHD[blue]. Dzeru arī ar draugiem gandrīz katru nedēļas nogali, paretam ar senci kādu aliņu iekapājam... citreiz ar čomiem zālīti uzvelkam, ja tam pietiek nauda, ļoti garšo estrelas čipene krējuma un sīpola garšas! Reāli esmu tāds kā pohujists, jo ģērbjos tā, kā ir pa rokai no rīta pie skapja, tikai īpaši meklēju drēbes un sēžu pie spoguļa, tad kad tiekos ar draudzeni, vai eju uz kādu tusu vai āfterīti. Tātad esmu izsitējs baigais, pa seju arī esmu dabūjis vairākkārt, un ar to pat lepojos, jo seņča acīs vairs neizskatos pēcc mīkstā, par kādu viņš mani uzskatīja līdz pat 12.gadu vecumam, esmu gulējis slimnīcā 3x dēļ kaušanās, 1x esmu gulējis pēc autoavārijas, kurā sapisu kko ar elpvadiem, bet par to pox, tuvojos jau tādam kā idiota līmenim, reāli man par visu ir vienalga, grib kāds dirsties, tad diršos, kāds draud pa jebli sadot, iedodu adresi, tikai nereizi neviens nav atbraucis. Pāris vārdos par stilu, esmu pirmajās klasēs bijis saldais un centies uzturēt sakarus ar visiem wanabe slatky`e pacanchiks na moya rayon, bet tālāk pārgāju pie repa/hiphopa stila, staigāju platos džinsos garā kreklā ar kepku, tagad esmu vairāk kā goperis, staigāju trenuškās, jakā un kapucis uz galvas, parasti labajā rokā cigarete/alus pudele/draudzenes roka, un kreisajā semkas. Tas tākā īsumā būtu viss par mani, manu stilu un par hobijiem un citām aktivitātēm, ar kurām brīvajā laikā nodarbojos.
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Dagnis

Post by Vanaags »

domas mainījās , nesaņemu vairs ne reportu , neko , tāpēc lieku anti.
Last edited by Vanaags on 22 Nov 2012, 16:45, edited 1 time in total.
User avatar
Charge[777]
Servera admins
Servera admins
Posts: 138
Joined: 31 Aug 2009, 14:12
Location: Riga

Re: Dagnis

Post by Charge[777] »

Liecies sakarīgs, iespēju sevi pierādīt var dot , rec.
Image
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: Dagnis

Post by [SS]wl »

ANTI, nav nekādas uzticības no tevis. Kā arī runājot par to aktivitāti, tikai nesen esi atsācis spēlēt sampu, paspēlē ilgāk un raksti vēlreiz, lai varētu būt drošs, ka nepametīsi boxg.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: Dagnis

Post by [SS]eras.e »

uzticība nav,un manuprāt trūksts pieredze. ANTI.
un ar zālītes pīpēšanu nav ko lepoties,tādā vecumā.
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Dagnis

Post by Chosen[Vendetta] »

Došu ANTI pašlaik. Kāpēc?

Vēl pirms nedēļas Tu lamājies, rāvi mutes, un centies uzstādīt ''titulu-visvairāk nomutotais'' kas nav īpaši normāli, un tas adminstrātoram nederētu. Aktivitāte viss ir labi, bet uzticība Tev tod to ''PAR'' lai dabūtu to adminstrātora statusu nav man. Nu ja parādīsi ka tu bez lamuvārdiem spēj izdzīvot un ka Tu man dosi to uzticību, lai spētu Tev uzticēt adminstrātora statusu.

P.S. par kaušanos ir jalepojas, neuzskatu ka par kaut ko tādu būtu jalepojas, ja vien esi čepions n shit.

viewtopic.php?t=12416. tu to uzskati pa sūdzību?
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
DagnisHesits
Censoņa
Censoņa
Posts: 209
Joined: 14 Jul 2011, 18:19
Location: Tukums

Re: Dagnis

Post by DagnisHesits »

Chosen[Vendetta] wrote:Došu ANTI pašlaik. Kāpēc?

Vēl pirms nedēļas Tu lamājies, rāvi mutes, un centies uzstādīt ''titulu-visvairāk nomutotais'' kas nav īpaši normāli, un tas adminstrātoram nederētu. Aktivitāte viss ir labi, bet uzticība Tev tod to ''PAR'' lai dabūtu to adminstrātora statusu nav man. Nu ja parādīsi ka tu bez lamuvārdiem spēj izdzīvot un ka Tu man dosi to uzticību, lai spētu Tev uzticēt adminstrātora statusu.

P.S. par kaušanos ir jalepojas, neuzskatu ka par kaut ko tādu būtu jalepojas, ja vien esi čepions n shit.

viewtopic.php?t=12416. tu to uzskati pa sūdzību?
Tā bija mana pirmā sūdzība un yam, ir tizla bet nu nezināju, par obligātajiem pierādījumiem, kas ir pašsaprotami, un yam nekāds lielais lamers es nebiju tad, vnk pateicu kautko tu uzliki, un tad es uz joku vnk dod vēl, būšu rekordist u.t.t. Tas jau nebija nopietni teikts, tākā personiski arī neuzskatu, kad adminam būtu jābūt akmenim, kurš nekad nesmaida, nesmejās un pa retam kautko neuzraksta ar savējiem pa prikolam, p.s Es jau kā nopietni divus mēnešus spēleju riktīgi, un nav kautkā doma mest pie malas, tā jau būtu arī visu to laiku spēlējis, kura laikā nebiju on, jo vnk dabūju nepatiesu banu un tad man tikai daleca, kur vaina, noskaidroju to cilvēku, kurš to patiesi bija nogrēkojies un sarunāju, kad viņš nopērk ip, jo viņš dabūja to banu, gan arī unbanu! Visu to laiku, kuru nepavadīju @ kastēG pavadīju drift serverī, tākā nu nēesmu no pasaules atpalicis un sa:mp arī nē, sekoju nedaudz līdz jaunajiem modiem, enb settiem un grafiskajām pakām, kā arī mapju updeitiem un citām fīčām, tākā nesakat, kad esmu neaktīvs or smth, vai kad esmu jauns, jo spēlēju šeit zināmu laiku, kā arī esmu ļoti bieži online, ko var apliecināt daudzi servera spēlētāji, kuri ikdienā tur ir! Un katru dienu ir kāds nazis, kurš ienāk ar saviem čītiem un kamēr sadabon`u vanagu vai citu adminu rokās, viņam jau ir apnicies lidināt visus pa gaisu u.c. un viņš jau ir izgājis ārā no servera.
Image
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: Dagnis

Post by Chosen[Vendetta] »

Dagnis wrote:
Chosen[Vendetta] wrote:Došu ANTI pašlaik. Kāpēc?

Vēl pirms nedēļas Tu lamājies, rāvi mutes, un centies uzstādīt ''titulu-visvairāk nomutotais'' kas nav īpaši normāli, un tas adminstrātoram nederētu. Aktivitāte viss ir labi, bet uzticība Tev tod to ''PAR'' lai dabūtu to adminstrātora statusu nav man. Nu ja parādīsi ka tu bez lamuvārdiem spēj izdzīvot un ka Tu man dosi to uzticību, lai spētu Tev uzticēt adminstrātora statusu.

P.S. par kaušanos ir jalepojas, neuzskatu ka par kaut ko tādu būtu jalepojas, ja vien esi čepions n shit.

viewtopic.php?t=12416. tu to uzskati pa sūdzību?
Tā bija mana pirmā sūdzība un yam, ir tizla bet nu nezināju, par obligātajiem pierādījumiem, kas ir pašsaprotami, un yam nekāds lielais lamers es nebiju tad, vnk pateicu kautko tu uzliki, un tad es uz joku vnk dod vēl, būšu rekordist u.t.t. Tas jau nebija nopietni teikts, tākā personiski arī neuzskatu, kad adminam būtu jābūt akmenim, kurš nekad nesmaida, nesmejās un pa retam kautko neuzraksta ar savējiem pa prikolam, p.s Es jau kā nopietni divus mēnešus spēleju riktīgi, un nav kautkā doma mest pie malas, tā jau būtu arī visu to laiku spēlējis, kura laikā nebiju on, jo vnk dabūju nepatiesu banu un tad man tikai daleca, kur vaina, noskaidroju to cilvēku, kurš to patiesi bija nogrēkojies un sarunāju, kad viņš nopērk ip, jo viņš dabūja to banu, gan arī unbanu! Visu to laiku, kuru nepavadīju @ kastēG pavadīju drift serverī, tākā nu nēesmu no pasaules atpalicis un sa:mp arī nē, sekoju nedaudz līdz jaunajiem modiem, enb settiem un grafiskajām pakām, kā arī mapju updeitiem un citām fīčām, tākā nesakat, kad esmu neaktīvs or smth, vai kad esmu jauns, jo spēlēju šeit zināmu laiku, kā arī esmu ļoti bieži online, ko var apliecināt daudzi servera spēlētāji, kuri ikdienā tur ir! Un katru dienu ir kāds nazis, kurš ienāk ar saviem čītiem un kamēr sadabon`u vanagu vai citu adminu rokās, viņam jau ir apnicies lidināt visus pa gaisu u.c. un viņš jau ir izgājis ārā no servera.
Tev mēnesis ir jaiztur bez lamāšanās, noteikuma pārkapšanas, tad Tu musu acīs mainītos. Saksim ar to kurš tad ir īsti tas tavs adminstrātors kurš ir tas saucamais ''akmens''? :DD Esam nopietni, jo tāds ir amats, kurā japieņem nopietni lēmumi, bet nav tā ka mēs nesmaida n'shit... Ka kāds lidinās tev tur apkārt, zinu tad liekas ka ''stulbi'' ka adminstrātoru nav tajā brīdi serverī, bet ko tu gribi lai mēs sakam darīt, katru otro ņemt pa adminstrātoru? Nu tas nebūtu īpaši gudri. Esmu palicis pie šī viedokļa pret, ja mācēsi bez lamāšanās izturēt, tad jau būs citādāk.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
User avatar
DagnisHesits
Censoņa
Censoņa
Posts: 209
Joined: 14 Jul 2011, 18:19
Location: Tukums

Re: Dagnis

Post by DagnisHesits »

Vienvārdsakot kāds taisa ciet šo topiku! Paies kāds laiks rakstīšu pajaunu, iemācīšos braukt pēc ceeča lūguma un arī mainīšu savu leksiku!

TC.
Image
Locked