ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Locked
ZIGMARS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 30 Nov 2012, 15:48

ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by ZIGMARS »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja;
ZIGMARS
2. Tava IP adrese
78.84.183.151
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja;
ScaR[Vendetta]
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja.
hacks

Tātad... - čatā uzprasiju kur vendetta... atbildēja ka /tj ...laikam ar remington uz turieni teleportejos, tur bija vēl daži (neatceros precīzi (laikam adrealīns bija vai kautkas tāds...)) sāka uz manu mašīnu šaut, uzspiedu /repair, tad laikam sekoja gļuks, mašīnai nekādi bojājumi neradās, parādijās bans. Vēlāk no drauga (kurš tad bija online) uzzināju ka es "es esmu bijis nemirstīgs, un laikam arī ka lidoju, vai kautkas tāds"... Nu stāstiņš galā, gribu piebilst to, ka man orģinālais GTA SA un arī kompis, kas bieži gļuko... Kaut arī domāju, ka tā bija servera vaina... Vispār ļoti labs Lat serveris, un gribētos vēl tur kādreiz ieiet...
User avatar
ScaR[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 261
Joined: 11 Jun 2008, 22:30

Re: ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by ScaR[Vendetta] »

Patiesībā šoreiz mana kļūda, bija tā, ka vismaz man izskatījās, ka nenostrādāja, 3 vai cik sekunžu pauze, uzrakstot /repair!
User avatar
Chosen[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 2606
Joined: 30 Aug 2009, 22:06

Re: ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by Chosen[Vendetta] »

Modi nav? Zinu ka dēļ modiem nenāk nost hp, tā vismaz man ir bijis, ja ir modi, noņem.
Image
Ja es būtu kosmonauts, es uzmīztu uz zemes
ZIGMARS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 30 Nov 2012, 15:48

Re: ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by ZIGMARS »

[quote="Chosen[Vendetta]"]Modi nav? Zinu ka dēļ modiem nenāk nost hp, tā vismaz man ir bijis, ja ir modi, noņem.[/quote]
NAV NEVIENA haka vai moda, PILNĪGI tīrs orģinālais GTA SA
ZIGMARS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 3
Joined: 30 Nov 2012, 15:48

Re: ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by ZIGMARS »

[quote="ScaR[Vendetta]"]Patiesībā šoreiz mana kļūda, bija tā, ka vismaz man izskatījās, ka nenostrādāja, 3 vai cik sekunžu pauze, uzrakstot /repair![/quote]
Jā, ļoti iespējams, jo tiešām uzreiz pēc /repair varēju pabraukt (kaut kā nepievērsu uzmanību). Ok, iemesls noskaidrots,BET kas tad ar mani tagad notiek? Jeb kāds man tālākais liktenis???
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: ZIGMARS ir nepatiesi banots...

Post by V[Vendetta] »

Unbanots.
Image
Locked