Pieteikums No Troļla :D

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
arga2001
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 13 Feb 2013, 14:01

Pieteikums No Troļla :D

Post by arga2001 »

1.Tavs īstais vārds. - Artjoms
2.Tavs pašreizējais vecums. 12 :)
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) esu bijis lab krievu serveri admins man bija 3 lvl bet peec tam iedeva 5 peec laika par darbu pat 6lvl :) bet vinjam web lapasn nebija
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Es nesen sāku spēlēt boxG tāpēc nēesmu rakstījis sūdzibas
5.Kāds mums būs labums no tevis? Es bieži spēlēshu klausīshu citu sūdzības nu karoč palīdzēšu sodīt pārkāpējus
6Cik bieži spēlē SA-MP. Nuu dienaa 3h kkur taa bet ja buushu adm buss interesantaak ;)
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. kādas 10 dienas bet mani serverii nevareeja redzeet tapeec ka es biju ar vairākiem profiliem ;) :D
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Trollis_Trollis
9.Kā uzzināji par BoxG community? Es par to jau sen zinaaju tikai nezinaaju ka serveris ir tik populārs un labs ;)
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu) Nuu karoč man ir 12 gadi dziivoju kaarsavaa speeleeju samp parasti jau skatos TV reizeee ar PC :D
Troll
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Pieteikums No Troļla :D

Post by Vanaags »

tikko forumā piereģistrējies ! atteikts !
Locked