Janeqz[KC]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[AoD]Janeqz
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 820
Joined: 12 Nov 2008, 18:15

Janeqz[KC]

Post by [AoD]Janeqz »

Pēc V[Vendetta] teiktā, manuprāt, esmu izpildijis to kritēriju, ka jāpaspēlē un jāpierada sevi. Manuprāt, esmu to izdarijis un rakstu atkārtotu pieteikumu.

1.Tavs īstais vārds. Janeks.
2.Tavs pašreizējais vecums. 16.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.) Līdz šim nevienā serverī neesmu bijis admins, taču vēlos šeit pierādīt, ka varu būt labs, aktīvs admins.
4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu. Izveidoju dažas pa šo laiku :
viewtopic.php?t=13455
viewtopic.php?t=13424
5.Kāds mums būs labums no tevis? Palīdzēšu serverī uzturēt kārtību ar savu aktivitāti, jo pašlaik serverī admini nevar izsekot līdzi šiem daudzajiem pārkāpumiem.
6.Cik bieži spēlē SA-MP. Dienā kādas 4-5h.
7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī. Šeit jau esmu uzturējies piecus gadus, taču vienu laiku pametu SA:MP.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki. Houseboy.
9.Kā uzzināji par BoxG community? Draugs ieteica.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu). Mani sauc Janeks kā jau augstāk minēju. Man ir 16 gadi, mācos 9. klasē. Nodarbojos ar visvisādiem sporta veidiem, bet viss iecienītākais ir tieši futbols. Tagad, kad atgriezos BoxG esmu izveidojis jau savu klanu, kurš sastāv, pašlaik, tikai un vienīgi no ciemata cilvēkiem, taču vēlētos savā klanā redzēt vēl kādus aktīvus biedrus, jo esmu nolēmis šeit uzturēties tik ilgi, cik varēšu. Sampā visbiežāk ar klanu driftojam, dažreiz novācamies klans un šaudamies. Tas arī viss.
Image
User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Janeqz[KC]

Post by Gumybear[Vendetta] »

Code: Select all

***Atkārtotu pieteikumu drīkst rakstīt ne ātrāk kā pēc 3 mēnešiem. 

Pret,Uzticību nevar iegūt paspēlējot 10 dienas.
Image
User avatar
V[Vendetta]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1262
Joined: 08 Aug 2008, 05:05

Re: Janeqz[KC]

Post by V[Vendetta] »

iepazīsties ar noteikumiem pirms kaut ko raksti.
Image
Locked