Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #8

Post by Kichyss »

Insane[A] wrote:Jau nopratu ,ka būs šādas atbildes. Ar alkoholu tu izdari lielāku skādi savam organismam un apkārt esošajiem. No marihuānas neviens nav miris un nav iespējams pārdozēt!
Varbūt vispār bez abiem? Kapēc būtu jālieto patstāvīgi lieta, kas kaitē sev...
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #8

Post by SaW »

Insane[A] wrote:jau sen ir pier?d?ts ,ka marihu?na neatst?j nek?du kait?jumu organismam.
Atst?j, un k? v?l.. Paskaties Š? (click) cilv?ka vi?ikus.. Tieš?m dom?, ka vi?š t?ds gur?is jau piedzima? Turkl?t, pier?d?ts ir kas pret?js - marihu?na iespaido ?sslaic?go atmi?u un izraisa citas probl?mas.

Trusis_[b] wrote:Lab?k ir nelietot visp?r nek?das narkotikas.
Pats tikko k? atmetu sm???šanu, ned??am mocos, bet j?tos jau daudz lab?k.
Man t? jau cigar?tes r?ali aiziet, k?ds 1000 ls gad?. Ar Mariuh?nu, lai norm?li uzp?petu vajag 5 latus un padom?, ja t? deva ir k? cigar?t?m, gad? var aiziet pie 3000 latiem un vair?k.
Tap?c, es nekad vel neesmu p?pejis z?li un netaisos to dar?t, jo tas ir tikai lieks risks sevi pak?aut atkar?bai.
Marihu?na fizisku atkar?bu izrais?t nevar. T? var izrais?t tikai pieradumu.
K? ar?, tas par 5Ls ir vair?k atkar?gs no t?, ko un kur tu p?rc. Ja nep?rc kaut k?du Latvijas š??n? audz?tu z?li par 10ls/g, mier?gi var iztikt ar lati?u par reizi.
Insane[A] wrote:Jau nopratu ,ka b?s š?das atbildes. Ar alkoholu tu izdari liel?ku sk?di savam organismam un apk?rt esošajiem. No marihu?nas neviens nav miris un nav iesp?jams p?rdoz?t!
Izt?lojies, v?rieti kurš ir iedz?ris un iep?rkas veikal?. Un tad izt?lojies v?rieti, kurš ir marihu?nas iespaid? un iep?rkas veikal?. Kuru tu, k? sargs/p?rdev?js/veikala ?pašnieks paciestu ilg?k? Dom?ju, ka alkoholi?i, jo pot-heds droši vien visu laiku smietos, nesp?tu samaks?t (pusstundu p?t?tu savas kapeikas), utt.. Un ar marihu?nu ir iesp?jams p?rdoz?t, ja to uz?em sav?d?k? veid? (teiksim, ekstrakt?tu THC liel? daudzum?). K? ar?, ja p?rp?p? j?gu, šaubos vai b?s pat?kami n?kam?s stundas dz?vot t?dos apst?k?os, kad neko neredzi un nesp?j padom?t.
User avatar
Insane[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 93
Joined: 17 Mar 2010, 17:39
Location: Jelgava

Re: Beztēma #8

Post by Insane[A] »

Labi, ko tur daudz diskutēt, kautkādu iespaidu jau atstāj zāles smēķēšana, nejau tāpat vien tā ir aizliegta ar likumu.
User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Beztēma #8

Post by wut »

Insane[A] wrote:Labi, ko tur daudz diskutēt, kautkādu iespaidu jau atstāj zāles smēķēšana, nejau tāpat vien tā ir aizliegta ar likumu.
Protams, ka atstāj.
Piemēram, saucano legālo pīpējot zūd koncentrācijas spēja utt.
Un visus pārējos veidus or smth. gan jau ar atstāj kkādu eispaidu smadzenēs. ;DD
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #8

Post by SaW »

Insane[A] wrote:Labi, ko tur daudz diskutēt, kautkādu iespaidu jau atstāj zāles smēķēšana, nejau tāpat vien tā ir aizliegta ar likumu.
Tā nav aizliegta ar likumu kaitīguma dēļ (atcerēsimies, ka nikotīns un alkohols ir daudz kaitīgākas un smagākas narkotikas), bet gan citu iemeslu dēļ (īsumā: nauda).

Image
Image


^Ko var uztaisīt no kaņepes. Ja cilvēki sāktu vairumā kaņepi audzēt mājās, fermās varētu gatavot ļoti daudz un dažādas lietas, kuras tirgot tirgū. Tas nozīmē to, ka daudzas industrijas un veikali ietu mīnusos un valsts iegūtu mazāku peļņu no PVN.
Last edited by SaW on 07 Apr 2013, 11:21, edited 3 times in total.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

nuuuu es cik reizes esmu gajis veikala ieksha sakurijies,un ir pie dirsas apsargiem utt,vinji pat dazhreiz redz ka tu esi high un neko isti nesaka,tapec ka tas nav ta ka tu esi aprijies shnjabi un gaz visus plauktus rinkji + neesi agresivs,un ja zini ka nevaresi veikala ieiet sakurijies,tad labak neiet,bet iesutit kadu ar pieredzi,tas tads pro tips ;)

unununuu
Mental wrote:
Insane[A] wrote:Jau nopratu ,ka būs šādas atbildes. Ar alkoholu tu izdari lielāku skādi savam organismam un apkārt esošajiem. No marihuānas neviens nav miris un nav iespējams pārdozēt!
youtube tevi labi iespaido, bet tagad jau dīleri zālei piejauc visādas hujņas kad galva reibst, tad gan var pardozēt.

ja tu perc no tada kas piejauc kkadus sudus,tad tu esi (es tagad rauju ķepā, bet neņemiet to vērā),es pats audzeju,un izaug laba manta bez nekadas sudu jaukshanas klat!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
broken[TRK]
Censoņa
Censoņa
Posts: 199
Joined: 21 Jun 2011, 16:04
Location: Elegy.

Re: Beztēma #8

Post by broken[TRK] »

delīt smuks avatars.
Image
brawken
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Klasesbiedrs visulaiku piedvā zāli. Vienkārši teiksim, ka viņam ir. Jo redz grib redzēt kāds Rudzis būs stonā, ja tā jau viņš ir pohujists, varbūt kļūs par PIMP.

Jā, boni, kur tu atradi to avatāru? (cool)
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Tajā gadijumā, ja tu audzē, rēķinies, ka to jau sevi pakļauj tiem 8 gadiem cietumā, atliks tev pārdot vienam nepareizajam cilvēkam un sods būs neizbēgams.
Nesen, man pazīstamo ielika uz 6 gadiem cietumā tikai par 1 gramu, kas bija uz rokas.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Trusis_[B] wrote:Tajā gadijumā, ja tu audzē, rēķinies, ka to jau sevi pakļauj tiem 8 gadiem cietumā, atliks tev pārdot vienam nepareizajam cilvēkam un sods būs neizbēgams.
Nesen, man pazīstamo ielika uz 6 gadiem cietumā tikai par 1 gramu, kas bija uz rokas.
par 1 gramu neliek cietuma :DD :DD :DD :DD :DD
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Trusis_[B]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 71
Joined: 16 Feb 2013, 13:43

Re: Beztēma #8

Post by Trusis_[B] »

Deliite[1337] wrote:
Trusis_[B] wrote:Tajā gadijumā, ja tu audzē, rēķinies, ka to jau sevi pakļauj tiem 8 gadiem cietumā, atliks tev pārdot vienam nepareizajam cilvēkam un sods būs neizbēgams.
Nesen, man pazīstamo ielika uz 6 gadiem cietumā tikai par 1 gramu, kas bija uz rokas.
par 1 gramu neliek cietuma :DD :DD :DD :DD :DD
Tici man liek un neredzu, kas tajā ir smieklīgs.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

man kojas atrada 3g un pat mentus neizsauca :DD par 1g maksimums ko var uzlikt ir administrativo sodu un uzlikt uzskaite(nosacitu sodu) uz kadu gadu vai diviem,un viss. luk kojas bija alternativs gadijums manam,kad vienam chalim istabinja atrada vairakas 3l burkas pilnas ar stafu,kur apmeram bija ap 200g,vot tur gan tagad tiesa n shit,bet nu nejau par 1g :DD labi sasmidinaji.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

Re: Beztēma #8

Post by Marcipans[777] »

Sveiki.
Varbūt ne pa tēmu ,bet...
Varbūt šito serveri vajadzētu ievietot wos'ā un visi mēs par viņu balsotu?:)
Jo vakar skatījos wos'ā vai ir šis serveris tur ,bet neredzēju viņu tur..
Būtu ļoti labi ,jo es piemēram katru dienu balsotu un kāds cits noteikt arī.:)
Last edited by Marcipans[777] on 10 Apr 2013, 20:26, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Bezjēdzīga diskusija lielie kurītāji kuri droši vien nav pat mēģinājuši, saskatijušies fraideju u.t.t filmas blato :DD, vienīgais ko teikšu labāk klausieties ko saka bonis.
Image
GET REKT
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Beztēma #8

Post by SaW »

Maize[1337] wrote:Klasesbiedrs visulaiku piedvā zāli. Vienkārši teiksim, ka viņam ir. Jo redz grib redzēt kāds Rudzis būs stonā, ja tā jau viņš ir pohujists, varbūt kļūs par PIMP.

Jā, boni, kur tu atradi to avatāru? (cool)
3:28
Post Reply