[BB]Marcipans[777]

Ja vēlies palīdzēt mums mūsu projektā ar administrēšanu serverī, ieskaties šeit.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

[BB]Marcipans[777]

Post by Marcipans[777] »

1.Tavs īstais vārds.
Ralfs
2.Tavs pašreizējais vecums.
08/05/1998.
3.Tava pieredze "adminēšanā". (kādos serveros esi bijis admins(tikai
nosaukumu bez precīza linka), kādās web lapās u.t.t.)
Tātad, sākšu ar to ka esmu bijis Grindz[Vendetta] Slayker severī admins gan foruma admins, bet tas bij ap kādu 2010.gadu ja nemaldos.
Tad biju admins vē RolePlay serverī, kuru veidojām es un pāris daži cilvēki no manas skolas.

4.Ieliec dažus linkus uz sūdzībām, ko esi izveidojis tu.
viewtopic.php?t=13593
viewtopic.php?t=13577
viewtopic.php?t=13596
viewtopic.php?t=13578
viewtopic.php?t=13423

Ir protams vēl, bet baigi jārokās pa lapām atpakaļ.
Pārsvarā lietoju /report vai arī kādam adminam caur @ /pm pasaku.

5.Kāds mums būs labums no tevis?
Nū, spriežat paši, esmu ļoti, ļoti aktīvs, mani serverī nevar neredzēt, vienmēr serverī pagadās kāds noteikumu pārkāpējs kuru vaidzētu nobanot, nomutot vai izkikot.Čīterus es protu atpazīt, spēlēju šeit no 2009 gada un serveri pazīstu kā savus piecus pirkstus.
It īpaši no rītiem kad esmu iekš spēlē, kāds tikmēr kautko nerātnu dara, protams tajā brīdī adminu nav onlainā.

6.Cik bieži spēlē SA-MP.
Ļoti bieži, kā aŗī bieži esmu AFK.
Brīvdienās vismaz vairāk pa 7 stundām +ieskaitot AFK laiku.

7.Cik sen jau spēlē BoxG serverī.
Kā jau teicu spēlēju te no 2009 gada, pirmais profils tika reģistrēts 2009 gadā un šitais profils ir 2010.gada.
8.Kādi ir bijuši tavi iepriekšējie niki.
Cepumss, Osion ,Rausiss, vairāk tiešām neatceros, jo tos nikus nemainu kā zeķes.
9.Kā uzzināji par BoxG community?
Atradu samp'ā pie ''Internet''.
10.Pastāsti par sevi! (stāsti dajebko par sevi, uzraksti nelielu stāstiņu).
Esmu Ralfs Rašmanis un pēc astoņām dienām paliek 15.Esmu ļoti mainijies uz labo pusi, kā aŗi cenšos to vēl joprojām darīt.Nodarbojos ar Powerlifting'u un tūlīņ jau būs 1 gads, kopš trenējos šo sporta veidu.Ļoti aizrāvis ir un ceru ka nepametīšu.Drīz pabeigšu 8.klasi sekmīgi un pa vasaru došos strādāt un braukšu uz treniņiem.Pārsvarā uzturēšos tikai ar riteni, sporta pēc.Esmu atsācis šeit spēlēt, jo kādus 2 mēnešus atpakaļ(varbūt vairāk) ienācu šajā serverī pa ilgiem laikiem un domāju pastīties kas šeit jauns, bet tad palika tik interesanti, ka vēl joprojām spēlēju šeit un ir interesanti, netaisos pamest šo serveri un ceru uz to labāko.
Paldies.:)
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by Vanaags »

diemžēl uzticības nekādas nav , kā arī vecums nav tāds riktīgais, tāpēc nē. anti.
User avatar
[SS]eras.e
Servera admins
Servera admins
Posts: 721
Joined: 15 Aug 2009, 17:46

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by [SS]eras.e »

uzticības nav, vecums nepārliecina, pret.
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by Marcipans[777] »

Kāpēc jūs man kautko sakāt par vecumu?
GumyBearam arī ir 14.
Grindz'am aŗi ir 15.
Image
User avatar
Agenda
Servera admins
Servera admins
Posts: 1113
Joined: 22 Nov 2010, 13:48

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by Agenda »

Piekritīšu Marcipānam, vecums šajā gadījumā nu galīgi nav noteicošais, jo tiešām, mums jau ir administratori, kas ir ar viņu vienā vecumā. Tā kā, tas nebūs mans arguments.
Bet tomēr PRET, ja nemaldos, esi nesen tik atsācis spēlēt, ne tā? Mazliet par ātru rakstīt pieteikumu. Pēc 3 mēnešiem, kad pierādīsi sevi, domāju, ka būšu par tavu pieņemšanu.
Image
Image
User avatar
Marcipans[777]
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 14 Jan 2010, 17:23
Location: Latvia,Dobele.

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by Marcipans[777] »

Nū, teikšu godīgi, atsākšu šeit spēlēt no marta sākuma un visu šo laiku esmu bijis ļoti aktīvs, bet nū, jā, centīšos vairāk sevi pierādīt jums.:)
Image
User avatar
[SS]wl
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 459
Joined: 19 May 2008, 13:39
Location: Rīga

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by [SS]wl »

Agenda wrote:Piekritīšu Marcipānam, vecums šajā gadījumā nu galīgi nav noteicošais, jo tiešām, mums jau ir administratori, kas ir ar viņu vienā vecumā. Tā kā, tas nebūs mans arguments.
Bet tomēr PRET, ja nemaldos, esi nesen tik atsācis spēlēt, ne tā? Mazliet par ātru rakstīt pieteikumu. Pēc 3 mēnešiem, kad pierādīsi sevi, domāju, ka būšu par tavu pieņemšanu.
Gribēju jau rakstīt, bet paspēji pirmais, manas domas ir pateiktas augstāk..
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: [BB]Marcipans[777]

Post by Vanaags »

ja jau neviens neizsakās,tad jau atteikts.
Locked