Deliite vs. Black

Moderator: Moderatori

User avatar
wut
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1756
Joined: 26 Mar 2009, 18:02

Re: Deliite vs. Black

Post by wut »

Sākumā šeit bija Dellīt`a un black`a strīds par kādu kaušanos n`shit, bet tagad šeit katrs nākamais nodirš iepriekšējo, domāju, ka šo varētu klapēt ciet.
Image
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Nemaz nerunājot par to, ka man nav 13, varēšu tagad pasēdet un pasmities, jo tu esi tas pats variants, kas black.
Labi tev ir 13 ar pusi , bet es neesmu nemaz blackam lidzigs , es sampa neteloju gangsteru dzivi un nesolu nevienam pa purnu dēļ kaut kāda funny shita internetā un nejauci te iekšā dzīvi kā tu to dari.
visi te cenšas pierādit, cik liels swag viņiem netā ir, piedod, jums vairāk swag par 4 sienām un bezgaisa nav.
Skaties ka neaizrijies ar to svaigo gaisu kādreiz. Cik esmu dzirdējis tev pieder dzīve un tu dzīvo ārā zem koka nevis 4 sienās. Un nemaz neuztraucis par to kas te notiek jo tev ir dzive un tu nezini kas ir dators.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

wut[Vendetta] wrote:Sākumā šeit bija Dellīt`a un black`a strīds par kādu kaušanos n`shit, bet tagad šeit katrs nākamais nodirš iepriekšējo, domāju, ka šo varētu klapēt ciet.
++
bet katana66 turpina dir*t virsū :.
Image
User avatar
NIGGASARECOOL211
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1433
Joined: 18 Nov 2008, 12:04
Location: kreisais krasts

Re: Deliite vs. Black

Post by NIGGASARECOOL211 »

katana66 wrote:
Nemaz nerunājot par to, ka man nav 13, varēšu tagad pasēdet un pasmities, jo tu esi tas pats variants, kas black.
Labi tev ir 13 ar pusi , bet es neesmu nemaz blackam lidzigs , es sampa neteloju gangsteru dzivi un nesolu nevienam pa purnu dēļ kaut kāda funny shita internetā un nejauci te iekšā dzīvi kā tu to dari.
visi te cenšas pierādit, cik liels swag viņiem netā ir, piedod, jums vairāk swag par 4 sienām un bezgaisa nav.
Skaties ka neaizrijies ar to svaigo gaisu kādreiz. Cik esmu dzirdējis tev pieder dzīve un tu dzīvo ārā zem koka nevis 4 sienās. Un nemaz neuztraucis par to kas te notiek jo tev ir dzive un tu nezini kas ir dators.
Man viss skaidrs ar tevi.
Tu esi viens no tiem, kas ne pa tēmu kaut ko dirš, un sampu vispār es nespēleju. takā sapisies savos uzbraucienos, jo pēc tā kā raksti var redzēt, ka tev vairāk kā 12 un tu esi tas saucamais i- neta varonis. :DD
iemācies runāt pa tēmu, nevis huiņu dzīt, lai parāditu savus spēkus internetā kā pats minēji.
(cool)
wut[Vendetta] wrote:Sākumā šeit bija Dellīt`a un black`a strīds par kādu kaušanos n`shit, bet tagad šeit katrs nākamais nodirš iepriekšējo, domāju, ka šo varētu klapēt ciet.
Es personīgi runāju par visu BoxG kumūnu, kurš ir pils ar šitadiem - black, katana, marcha, maize un citi retardi, kas bojā serveri.
Image

Image

Image
User avatar
Igors[DC]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 6
Joined: 25 Apr 2013, 18:39
Location: Gardene, Čuhņa

Re: Deliite vs. Black

Post by Igors[DC] »

Čo jūs, blacks apsolija noteikti pa muti iedot sampā,
Image
User avatar
GUN4A_METINAATAAJS
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 113
Joined: 20 Jun 2012, 23:01

Re: Deliite vs. Black

Post by GUN4A_METINAATAAJS »

Man viss skaidrs ar tevi.
Tu esi viens no tiem, kas ne pa tēmu kaut ko dirš, un sampu vispār es nespēleju. takā sapisies savos uzbraucienos, jo pēc tā kā raksti var redzēt, ka tev vairāk kā 12 un tu esi tas saucamais i- neta varonis.
iemācies runāt pa tēmu, nevis huiņu dzīt, lai parāditu savus spēkus internetā kā pats minēji.
1. Man ir 18
2. Es varu jebkuram jebkura laika interneta uzdirst jo tas ir intenets (trololo)
3. Un es jūtos kā varonis un es esmu varonis un te te neko nepadarīsi.
4. Un iemacies atdalīt dzīvi no interneta , jo internets ir vieta kur katrs var darīt ko grib dauni.
5. Viena diena interneta es varu but trollis dolbajobs , otrā misters gudrība , mani tavi uzskati neuztrauc par varonību
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Deliite vs. Black

Post by Deliite[1337] »

NIGGASARECOOL211 wrote: Es personīgi runāju par visu BoxG kumūnu, kurš ir pils ar šitadiem - black, katana, marcha, maize un citi retardi, kas bojā serveri.
Nuuu,marcha ar maizi jau nav parak lieli retardi. par BB muljkiem,tur gan varu piekrist.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

Te jau pilbīgi cits konflikts sanācis...
Image
User avatar
[AoD]Coyote
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1177
Joined: 12 Aug 2009, 13:19
Location: Compton

Re: Deliite vs. Black

Post by [AoD]Coyote »

Unknowns wrote:Te jau pilbīgi cits konflikts sanācis...
Ja sākās, tad sākās, ko tu te pird.
User avatar
Unknowns
Censoņa
Censoņa
Posts: 375
Joined: 03 Jul 2012, 13:40

Re: Deliite vs. Black

Post by Unknowns »

[AoD]Coyote wrote:
Unknowns wrote:Te jau pilbīgi cits konflikts sanācis...
Ja sākās, tad sākās, ko tu te pird.
Es tik saku ,nav jau uzbreiz jāpsiho -.-
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Deliite vs. Black

Post by Maize[1337] »

NIGGASARECOOL211 wrote:
katana66 wrote:
Es vienkarši tev palūkšu aizvērties, cik stulbam ir jabūt, lai vienreiz to neizdarītu un beigtu raudāt.
Es tev palūKšu aizvērties jo te neviens nevienam pa muti nesola loh , un lai vispar dotu pa galvu kadam par to ka neta kaut ko dirsh ir jabut galiigi debiilam..un kur te kāds raud 4igān...nenjem visu tik nopietni tas ir internets tu beizgaisaa seedoshais l0x
Es gribu, lai vienreiz izkaujās, lielie BoxG pizdi rakstitāji, lai pierāda, ka nav varoņi netā.
Ja tu tik bravurigi runa pieradi kads trusis un varonis tu esi dzive gaidu video. Pec manam domam neta var dirst cik gribi un to nav jasalidzina ne ar kadu varoniibu, jo neta jebkursh ir varonis gan es gan tu un tas ir saprotams jo man pienjemsim ir pohuj ko es te rakstu un tev dirshu , jo zinu ka tas ir tikai internets un tev tapat mutere nemuzham nelaus atbraukt lidz manim lai pa uzdirsieniem man iedotu pa galvu...
90 % no BoxG spelētajiem ir jaunāki par 14 gadiem, kāda šeit vispār var būt runa par kaušanos.
Tev pašam ir 13
Nemaz nerunājot par to, ka man nav 13, varēšu tagad pasēdet un pasmities, jo tu esi tas pats variants, kas black.
Vairs neņem draugus līdzi uz mājām, lai viņi priecātos, ka muciņa tev ir atļāvusies nopirkt datoru un smietos par šiem postiem? Interesanti kā es varu būt tas lielais retards, ja šeit ierakstu dažus postus mēnesī.

Pieņemsim, ka man ir 14, jo parasti jau cilvēki autoskolu pabeidz un CSDD teorijas eksāmenā arī bieži pielaiž 14 vecus cilvēkus. Tas, ka tu uzskati, ka internets ir pats nopietnības kalngals nav ne mana, ne marčas, ne boņa problēma. Vari neatbildēt nemaz ar to hrenu, ko te pirstu.

Pie reizes arī varam pieņemt faktu, ka esmu ūber buthurt.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
Locked