Statu resets.

Šeit tiek rīkotas oficiālās aptaujas, kas saistītas ar BoxG community.

Moderator: Moderatori

Vai vēlies, lai visu profilu statistika tiktu atjaunota uz 0?

15
54%
6
21%
Vēlos, lai tā tiek atjaunota daļēji.
7
25%
 
Total votes: 28

User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Statu resets.

Post by bobiksv6k[1337] »

Ar resetu neko dižu nepanāks. Ok, spēlētāju skaits serverī varbūt pieaugs... visi afk un sēž uz īpašumiem. Tīrākā bezjēga. Ja būtu kaut kāds MU, kur statu resetu pieprasītu tīri tā dēļ, lai varētu kkā citādāk uztaisīt savu džeku, tad vēl varbūt atbalstītu, bet citādi... nē.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
ruukjis_boss
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 82
Joined: 21 Jul 2013, 20:20

Re: Statu resets.

Post by ruukjis_boss »

bobiksv6k[1337] wrote:Ar resetu neko dižu nepanāks. Ok, spēlētāju skaits serverī varbūt pieaugs... visi afk un sēž uz īpašumiem. Tīrākā bezjēga. Ja būtu kaut kāds MU, kur statu resetu pieprasītu tīri tā dēļ, lai varētu kkā citādāk uztaisīt savu džeku, tad vēl varbūt atbalstītu, bet citādi... nē.
Atceries to , ja lielāks playeru skaits online jo lielākā iespēja ka vēl kāds atnāks ,kaut vai arī afk, nevis ka 0 sēdēs.
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Statu resets.

Post by [AoD]Aleksis »

Tas ir 1. jūlija atjauninājums?
Image
User avatar
W4I[Vendetta]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 667
Joined: 28 Jan 2011, 18:42
Location: KIFFLOM!

Re: Statu resets.

Post by W4I[Vendetta] »

[AoD]Aleksis wrote:Tas ir 1. jūlija atjauninājums?
Jā, tas kurš "mazliet" iekavējies, vismaz es tā domāt, ka līdz ar jauno gamemode tiks īstenots vai neīstenots tas statu restarts par ko tagad te balsojam.
User avatar
[BB]Hitman
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 40
Joined: 10 Jul 2012, 09:59
Location: In tha HOUSE!

Re: Statu resets.

Post by [BB]Hitman »

OK, es PAR restartu. Itkā tautai kaut kādai vajadzētu rasties, protams, lvl un gamemode vajadzētu jaunus, savādāk viens un div' visi jau būs ar 21lvl pēc vecā apdeita. Man tikai jautājums, a kā ar bāzēm? saglabāsies vecās un vecajās vietās, būs jaunas, būs jaunas un arī jāmaksā pa jaunam?
OK, Gibox-am vēlu veiksmi, centīšos atbalstīt jauno gamemodu ,ja tāds būs, mošk vēl par adminu teikšos :D
Bet itkā arī nevajadzētu aizmirst vecos labos "propus", exportu, turnīrus biežāk veidot, pasākumus arī...
Image
User avatar
Vanaags
Bembists
Bembists
Posts: 652
Joined: 25 Oct 2011, 20:10
Location: 211

Re: Statu resets.

Post by Vanaags »

bāzes paliks,bet propi gan mainīsies,cik es sapratu. :)
[AoD]Chuckie
Servera Foruma Mod
Servera Foruma Mod
Posts: 505
Joined: 25 Feb 2012, 10:57
Location: tepat

Re: Statu resets.

Post by [AoD]Chuckie »

Esmu par.
nauda kuces shnabis
Dreikijs
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 2
Joined: 09 Jul 2013, 06:21

Re: Statu resets.

Post by Dreikijs »

Esmu pret, jo tomēr jau esmu ielicis laiku. Ja ir restarts, tad lai ir tiem kas ir reģistrējušies gadu atpakaļ un senāk, vai arī rrot visus pec 21/36. līmeņa. Jēgas īsti nav no statu resetošanas, jo tad uzradīsies cilvēki serverī, bet jēga no viņiem ja visi sēdēs afk ar sapirktiem propiem? RR neietekmēs īpaši serveri, ok varbūt kāds atkal gribēs spēlēt, jo būs mērķis, bet kur ir problēma izveidot jaunu akkountu vai turpināt krāt to naudu? Īsti neizprotu. Ideja man nepatīk, kā tāda, jo jēga nav spēlēt serverī, ja galugalā viss resetosies. Domāju vajag izdomāt kārtīgi, nevis pēc balsīm. īpašs labums no tā visa beigās nebūs.
EDIT - Es gribētu, lai jūs balsošanas vietā ieliktu opciju, ka tu vari resetot savu līmeni/naudu jo vai kā tamlīdzīgi. Jo tie piemēram, kas spēlēja tagad nevēlas to visu pazaudēt, bet ir atkal arī otra puse, kura tieši atstātu čubarus afk ar propiem, lai serverī ir ''tauta'' un jēgas spēlēt, bet tie kas piemēram spēlē kā es, tie drošvien pamestu šo serveri, jo visu pa jaunu diezgan jauki nav krāt pa jaunu. Ja visi būtu par, tad būtu viss ok, bet ir puse kas ir pret, tāpēc tāda līmeņa reseta opcija būtu visslabākais variants.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Statu resets.

Post by bobiksv6k[1337] »

Īpašumus vajag ar iespēju pārpirkt pēc, teiksim, stundas spēlēšanas. Atkristu problēma ar afkeriem, kuri īpašumus pievāc. vai arī pēc kkāda laika ir jāaizet atrādīties pie īpašuma, lai pagarinātu laiku. Katrā ziņā kko izdomāt, lai maksimāli likvidētu afk.
Varētu status neresetot, bet tā vietā salikt viskautko par maksu. Bez maz vai par visu, ko dari, jāmaksā. Paņem mašīnu no ielas (ne no bāzes), maksā. Teleports, maksā... a to no tās naudas nekāda jēga, ja max level.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Statu resets.

Post by Deliite[1337] »

vajag ari adminu resetu. jo nav jega no 20 adminiem. pietiktu ar 3 adminiem,a parejos lai vnk var nopirkt ar ierobezhotu iespeju daudzumu. 1. levels perkams admins kuram ir kick un mute/jail 2. levels kur ir tie kas to ir ieguvusi paradot to ka nav dauni(erase) un nevis vienkarsh admina pieteikums,un nu 3 levels tadiem ka bija 04d vai W4I.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Statu resets.

Post by Hustler_Believs »

tu zini cik daudz 11 gadigu individu cepures ar 50cent uzrakstiem viņu sapirksies un kikos / jailos visus pec kartas kas viņiem nepatīk ?
Image
GET REKT
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Statu resets.

Post by Deliite[1337] »

nu ka kads ta izdaris,ta acc nost,bez iespejas to velreiz nopirkt. un vajag ta lai visi wannabe 50 cent nevaretu to tik viegli nopirkt,lai tas butu salidzinosi dargs.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Statu resets.

Post by bobiksv6k[1337] »

Man liekas, ka ir pierādīts, ka visādas dārgas un stulbas huiņas pērk tieši wannabe 50centi.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Statu resets.

Post by Deliite[1337] »

bobiksv6k[1337] wrote:Man liekas, ka ir pierādīts, ka visādas dārgas un stulbas huiņas pērk tieši wannabe 50centi.
Nu bet vai tad mums to ari nevajag? lai butu nauda BoxG kase? vot nopirks pikachu acc pa 5ls uz 2 nedeljam,un jau 3 diena dabus acc nost. nakamreiz ja gribes velreiz pirkt tad vairs nebus 5ls,bet 8ls. un ta kamer sapratis ko nevajag darit lai vinjam nonem acc. tas ir tik vienkarsi un nauda plust kase.

vajag VIPus,kuriem tur kkads % lielaks par exportu un ipashumiem nak,un piemeram ka teleportejas par brivu. Teleporti vajadzigi tikai 3 - LS/SF/LV,kuri maksa kkadu noteiktu "lietu" uz kuras balstas speles ekonomika. exp/rp/bp utt,kas ir iegustami vai noperkami par realu naudu. protams neiztikt ari no parastas SA naudas,bet tas ir ka otrshkirigs maksashanas lidzeklis.
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Extended[DC]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 23
Joined: 13 Jun 2013, 15:34

Re: Statu resets.

Post by Extended[DC] »

Nu tas jau uzreiz zināms ,ka serveri vajag kaut ko jaunu ,piekrītu Dellite idejas labas ,bet teleportus gan nevajag tik maz, varbūt arī ne tik daudz kā tagad ,propus arī gribētus citus un to varētu risināt tā ,ka vienu dienu piem nosēdi kadu nedēļu atpūties, Par statu resetu runājot uzskatu ,ka tur pašiem jaunākajiem spēlētājiem kas tur tikai iepazīst serveri statu resetu nevajadzētu un to komandu ,ka var resetot status ,vai uzrakstot adminstrātoram.
Image
__________________________________________
Locked