Savādāki radošie darbi

Dažādi tavi darbi, kas nav saistīti ar GTA.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Raivito
Censoņa
Censoņa
Posts: 310
Joined: 24 Jan 2008, 10:37

Savādāki radošie darbi

Post by Raivito »

Jou! Šodien atcerējos par tādu lietu kā šī, forums, respektīvi. Neesmu ne te, ne serverī bijis ļoti ilgu laiku. Varbūt kādreiz būs jāieiet. Varbūt. Bet nejau tāpēc esmu šo te ierakstījis. Redz, ieraudzīju šo sadaļu un izdomāju arī padalīties ar saviem radošajiem darbiem. Tiesa gan, tie neatbilst sadaļas noteikumam nr. 4 - "Lūgums darbus likt png. kvalitātē." BET! Šīs sadaļas aprakstā ir teksts "Dažādi tavi darbi, kas nav saistīti ar GTA." Mani darbi ir mp3 kvalitātē. Ielieku, lai saņemtu kādu devu konstruktīvas un/vai destruktīvas kritikas, un, protams, dabūtu vairāk klausījumu, lejupielāžu un varbūt pat sekotāju :DD

Okei, te būs saites uz manām dziesmām Soundcloud vietnē! (visas, kuras ir pabeigtas tur var lejuplādēt pa brīvu) Dziesmas hronoloģiskā secībā.

https://soundcloud.com/helixbeatz/arctic - Pirmā dziesma, ko uztaisīju. Ok, nav pirmā, bet pirmā, kuru likās vērts publicēt.

https://soundcloud.com/helixbeatz/twoth ... apes-remix - remikss (lol)

https://soundcloud.com/helixbeatz/twoth ... scapes-vip - VIP (variation in production) iepriekšējam remiksam. Šo te patiesībā uztaisīju pirms oriģinālā remiksa, bet pazuda daļa projekta un sanāca tā, kā sanāca. Tāpēc arī šim kvalitāte varētu nelikties tik laba.

https://soundcloud.com/helixbeatz/leaving-helix-remix - Šī ir mans prieks un lepnums. Pilnīgi YouTube "promotion" profils publicējis, haha (saite uz video beigās)

https://soundcloud.com/helixbeatz/titan - Vienkārši ākstoties ar skaņām sanāca viena diezgan uber, kā rezultātā arī radās šis gabals. Smagākais, kas man (pagaidām) ir.

https://soundcloud.com/helixbeatz/metri ... -remix-wip - Pats jaunākais veikums. Tiesa gan, vēl tikai izstrādes stadijā, un jau progress pēc šī "preview" ielikšanas ir manāmi uzlabojies.

Tas arī viss pagaidām! Paldies, ja izlasijāt! :) Varat paskatīties apkārt pa manu Soundcloud profilu. Varat arī neskatīties

Ā! Šad tad kādu mix arī uztaisu. Pagaidām ir jau vairāki, bet augšuplādējis esmu tikai vienu. Pārējos gan jau citreiz.
http://www.mixcloud.com/HelixBeatz/electro-house-mix-1/

User avatar
Priceee
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 61
Joined: 28 Jul 2013, 18:02

Re: Savādāki radošie darbi

Post by Priceee »

Tagad zinam ka nākotnē būsi ''Afrojack". Veiksmi !
Image
Post Reply