Drillbit

Iegriezies šeit, ja tiki NEPATIESI nobanots.

Moderator: Moderatori

Drillbit
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 1
Joined: 01 Jul 2008, 19:45
Location: ogres raj. "Silumi"

Drillbit

Post by Drillbit »

1. Niks, ar kuru tevi nobanoja; Drillbit
2. Tava IP adrese (ja nezini, izmanto šo httpwhatismyip.com);
3. Admina niks, kurš tevi nobanoja; neatceros!!!
4. Iemesls kāpēc tevi nobanoja. moneyhack!!! - man dumper iedeva 2002000$ paprasat vinjam!!!!


rocco var to apliecinaat, ka dumper man iedeva naudu!!! vinjsh bija klaat!!! xP
User avatar
_WTF_genius
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 31
Joined: 25 Jun 2008, 09:28
Location: kkur

Re: Drillbit

Post by _WTF_genius »

stulbums kaut kaads tie admini nobano gandriiz ne par ko O_o O_o O_o O_o O_o O_o :? :? :? :? :?
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Drillbit

Post by heisyournewgod »

LOL kā viņš var apliecināt ja neredzēja kā iedeva naudu :? :D Tas jau parādas tikai tev vai tev iedeva vai nē. Būtu screen saglabājis.
User avatar
[AoD]Kaspars
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1625
Joined: 07 Feb 2008, 16:20

Re: Drillbit

Post by [AoD]Kaspars »

GENIUS mes nebanojam PAR NEKO !
rocco
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 27 Jun 2008, 19:51
Location: riiga

Re: Drillbit

Post by rocco »

jannka wrote:LOL kā viņš var apliecināt ja neredzēja kā iedeva naudu :? :D Tas jau parādas tikai tev vai tev iedeva vai nē. Būtu screen saglabājis.
Drillbit wrote:rocco var to apliecinaat, ka dumper man iedeva naudu!!! vinjsh bija klaat!!! xP

jannka es biju klaat!!! es biju ciemos pie vinja!!! (doh) :D) muuusu mammas ir labaakaaas draudzenes un vinjai braucu liidzi pie vinja (finger) :D) (headbang) :. tur bija rakstiits vinsh bija klaaat! klaat vinja maajaaas nevis speelee!!! battery tas bans bija bezjeedziiigs!!! taa kaa juus banojat bezjeedziigi nevainiiigus cilveekus.... jaaiesaista ariii dumper shajaaa diskusijaaa!!! lai vinjsh apliecina, ka iedeva naudu!!!
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Drillbit

Post by heisyournewgod »

Un kā tu to domā pierādīt ? Un tici man mums ir vienalga cik jūsu mammas ir labas draudzenes. Interesē tikai fakti.
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Drillbit

Post by Hustler_Kuzis »

Da jega lietot tos MH. Nauda ir bezvertigs mesls
rocco
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 27 Jun 2008, 19:51
Location: riiga

Re: Drillbit

Post by rocco »

kuzi tas nav MH!!! dumper iedeva naudu...! jannka buutu jauki ja juus vinju atbanotu!
User avatar
Hustler_Kuzis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 598
Joined: 24 May 2008, 21:34
Location: Tavs skapis

Re: Drillbit

Post by Hustler_Kuzis »

A screen ir? Ka vins var to pieradit?
rocco
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 7
Joined: 27 Jun 2008, 19:51
Location: riiga

Re: Drillbit

Post by rocco »

kaapeec skriinu vajag, ja vinjsh nezinaaaja, ka ja tew iedod naudu tewi nobano! ja man kaads iedos 500$ man buus jaataisa skriiins lai mani nenobanotu?! (headbang) ! tas notika taa bija sacensiiibas (/drift3) un uzvareetaajam tika 20000000$ kopaaa 4 posmi! drillbit uzvareeja pirmajaa posmaaa un vinsh paprasiiija naudu! (vinjsh aizmirsa, ka ir 4 posmi) un dumper vinjam ariii iedeva! (galvenie tajaa race bija crazy un dumper....)! baaac... ja piedaloties saciiikstees un dabuunot naudu tewi nobano... tad es nekad nepiedaliishos.... ja admini buuss taaadi.... vinjsi taksh var apskatiiities lietotaaaja history un tur buus *dumper... iedod 20000000$ un tie paareejie 20000$ ir no taa ka vinjsh veelaaak iedeva jo drilllbit vinjam paprasiiija veel naudu! (headbang) adminus shajaa serveriii es veerteeju zemu!
User avatar
knaabis
Censoņa
Censoņa
Posts: 208
Joined: 26 Jun 2008, 22:16

Re: Drillbit

Post by knaabis »

Vispār kāda jēga cilvēkam būtu nohakot 2000000 :D :D :D Ja es hakotu es sev uzliktu vismaz kādus 10 mil... Nu un ja vijam no nekaa paraadiijaas 2 mil un vinju nobanoja tad par to ka man viens atsutija 50 mil un man neko nesaka.
Es par Unban ;) ;) ;)
User avatar
SaW
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1533
Joined: 27 May 2008, 18:23

Re: Drillbit

Post by SaW »

Tas dumper, kā admins arī drusku pārkāpj noteikumus...

Image

and...

Image


Dumpers nezināja ka esmu saw jo spēlēju ar citu niku :D) Šitā viegli uzķert kādu pārkāpjam noteikumus :P
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Drillbit

Post by heisyournewgod »

Muaxaxaa :D
User avatar
[fate.lv]RXTS
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1895
Joined: 01 Mar 2008, 11:42
Location: Ādusā!

Re: Drillbit

Post by [fate.lv]RXTS »

dumpers arī nepilda savus admina pienākumus, vienmēr , kad esmu serverī viņu redzu un čatā notiek briesmu lietas !!! jāliek taču mute O_o
  • Image
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Drillbit

Post by [NWA]Dumper »

Pildu gan :P Parasti kad kads vel ir admins serveri un kadam vajag mute parasti es paskatos id un kad gribu uzlikt mute rakstu /mute id kads cits admins jau paspej uzlikt pirms manim!

Un par to kur es mainiju weather man to prasija :P
Image
Locked