Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

Nav tā reklāma, es vairāk par tevīm. ;)

Tik pat labi: Es eju spēlēt nG. Mani tagad banos?
Image
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Supreme »

<<< <<< Pasaulē strauji sācis izplatīties jauns vīruss, kurš inficē saziņas aplikāciju "Skype". Vīruss izplatās, aicinot lietotājus atvērt saiti ar it kā lietotāja fotogrāfijām.

Vīruss sācis izplatīties pirms vairākām dienām un šobrīd skāris vismaz simts tūkstošus lietotāju. Atverot lejupielādēto failu, vīruss inficē "Skype" aplikāciju un visiem piesaistītajiem kontaktiem nosūta linku uz savu lejupielādi.

Vīruss tiek izsūtīts ar pavadošo tekstu dažādās valodās, piemēram - "tas ir jūsu jaunā profila bildes?", "это новый аватар вашего профиля?", "lol is this your new profile pic?".

Inficētajos datoros vīruss reģistrē katru lietotāja ievadīto tekstu, tā potenciāli iegūstot personīgo informāciju, ieskaitot paroles.

Lai izvairītos no datora inficēšanas, nedrīkst atvērt pievienotajā linkā lejupielādējamo failu. Ja dators jau ir inficēts, jānomaina "Skype" parole un jāseko šīm norādēm. Daudzas populārākās antivīrusa programmatūras šobrīd nespēj noteikt un neitralizēt jauno vīrusu.Parsuti talak!
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

Skilled[O] wrote:Nav tā reklāma, es vairāk par tevīm. ;)

Tik pat labi: Es eju spēlēt nG. Mani tagad banos?
No manas puses šķiet, ka nG var rakstīt, jo tas nav pilnais komūnas nosaukums! ;)
Bet, to jau nevar zināt, ko admini darīs šādās situācijās!
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

Bet kad pasaku ng, visi tāpat zin, ka tas ir tas serveris, kādēļ tad mani nebano?

Tāpat, ka viņš pateica to rp serveri, tāpat jūs visi zināt, kas tas par serveri.

Edit: viņš jau arī nepateica pilno nosakumu ar .lv vai citu.
Image
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Supreme »

<<< <<< Pasaulē strauji sācis izplatīties jauns vīruss, kurš inficē saziņas aplikāciju "Skype". Vīruss izplatās, aicinot lietotājus atvērt saiti ar it kā lietotāja fotogrāfijām.

Vīruss sācis izplatīties pirms vairākām dienām un šobrīd skāris vismaz simts tūkstošus lietotāju. Atverot lejupielādēto failu, vīruss inficē "Skype" aplikāciju un visiem piesaistītajiem kontaktiem nosūta linku uz savu lejupielādi.

Vīruss tiek izsūtīts ar pavadošo tekstu dažādās valodās, piemēram - "tas ir jūsu jaunā profila bildes?", "это новый аватар вашего профиля?", "lol is this your new profile pic?".

Inficētajos datoros vīruss reģistrē katru lietotāja ievadīto tekstu, tā potenciāli iegūstot personīgo informāciju, ieskaitot paroles.

Lai izvairītos no datora inficēšanas, nedrīkst atvērt pievienotajā linkā lejupielādējamo failu. Ja dators jau ir inficēts, jānomaina "Skype" parole un jāseko šīm norādēm. Daudzas populārākās antivīrusa programmatūras šobrīd nespēj noteikt un neitralizēt jauno vīrusu.Parsuti talak!
User avatar
Skilled[O]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 901
Joined: 12 Jan 2010, 20:20

Re: Beztēma #8

Post by Skilled[O] »

Pietika ar vienu reizi, gasher.
Akli neesam.
Image
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

bobiksv6k[1337] wrote:Nu, puikas un meitenes, kurš šodien uz Spēka Dienu pēc krekliņa?
It īpaši Skilled un tas tur otrs... jums šodien rociņās daudz spēciņa, ja reiz rakstat tik daudz. x)
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

bobik pieveries tak vienreiz trolli. Netēlo lielo veci te, un tam otrajam ir arī vārds ibio. Turpini dzīvot savu nožēlojamo dzīves ciklu un nesmirdi te, ja nav kas sakarīgs, ko pateikt. :)
Skilled[O] wrote:Bet kad pasaku ng, visi tāpat zin, ka tas ir tas serveris, kādēļ tad mani nebano?
Tāpat, ka viņš pateica to rp serveri, tāpat jūs visi zināt, kas tas par serveri.

Edit: viņš jau arī nepateica pilno nosakumu ar .lv vai citu.
saprotu tevi daļēji, bet ko padarīsi - noteikumi paliek noteikumi! ;)
Un, pie noteikuma ''nereklamēt samp serverus'' nav jau nemaz attiecināts vai drīkst/nedrīkst rakstīt nosaukumu tāpat vien, ja saki piemēram to citiem spēlētājiem/draugiem serverī ''ejam spēlēt uz to, un to serveri'', bet tas ir pašsaprotami, ka nosaukums ir tā pati reklāma...
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

archiks[TITNS] wrote:bobik pieveries tak vienreiz trolli. Netēlo lielo veci te, un tam otrajam ir arī vārds ibio. Turpini dzīvot savu nožēlojamo dzīves ciklu un nesmirdi te, ja nav kas sakarīgs, ko pateikt. :)
Atbildi uz dažiem jautājumiem un būsi brīvs!
Kur un kādā veidā tieši es tēloju lielo veci?
Kāpēc mana dzīve ir nožēlojama, ja es nevienam bezjēgā nediršu virsū, ko gan nevarētu teikt par tevi?

Paldies, mana dzīve nav nožēlojama, jo es netērēju liekas stundas internetā, lai strīdētos par multiplayer spēli. Pie tam serverī, kur viss iet uz galu. Vismaz šodien izdarīju ko jēdzīgu - izkustējos no mājas un piedalījos visnotaļ interesantā vislatvijas pasākumā.
Ja gribi strīdēties par to, cik man ir nožēlojama dzīve, sper ārā visus faktus, ko tu zini par mani! Nebrīnīšos par svētu klusuma brīdi, ja nezināsi, ko es esmu dzīvē sasniedzis, kādas ir manas dzīves vērtības utt.. Apšaubāmas lietas neuzskatu par faktiem! \o/
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Imis »

uuuuj, kā Bibiks bomzi nolika pie vietas. (finger)
archiks[TITNS] wrote:Tak skilled padomā pats, reklāma skaitās arī tad, ka uzraksta tikai nosaukumu, jo cilvēki nav tik stulbi, lai pieliktu klāt samp. vai .lv klāt, vai vienkārši google ierakstīt, ''samp nosaukums''.
Tu esi cirvis, pasērfo pa internetu un uzzināsi, ka nosaukumu var likt - engeims,nyd, utt. Nosaukums nav pilna adrese, jobtvaj, nosaukums nav arī reklāma.
Image
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Beztēma #8

Post by Triple[A] »

Dirsā imīt, kā iet ?
User avatar
[LTD]archiks
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 646
Joined: 17 Jan 2012, 18:13

Re: Beztēma #8

Post by [LTD]archiks »

bobiksv6k[1337] wrote:
archiks[TITNS] wrote:bobik pieveries tak vienreiz trolli. Netēlo lielo veci te, un tam otrajam ir arī vārds ibio. Turpini dzīvot savu nožēlojamo dzīves ciklu un nesmirdi te, ja nav kas sakarīgs, ko pateikt. :)
Atbildi uz dažiem jautājumiem un būsi brīvs!
Kur un kādā veidā tieši es tēloju lielo veci?
Kāpēc mana dzīve ir nožēlojama, ja es nevienam bezjēgā nediršu virsū, ko gan nevarētu teikt par tevi?

Paldies, mana dzīve nav nožēlojama, jo es netērēju liekas stundas internetā, lai strīdētos par multiplayer spēli. Pie tam serverī, kur viss iet uz galu. Vismaz šodien izdarīju ko jēdzīgu - izkustējos no mājas un piedalījos visnotaļ interesantā vislatvijas pasākumā.
Ja gribi strīdēties par to, cik man ir nožēlojama dzīve, sper ārā visus faktus, ko tu zini par mani! Nebrīnīšos par svētu klusuma brīdi, ja nezināsi, ko es esmu dzīvē sasniedzis, kādas ir manas dzīves vērtības utt.. Apšaubāmas lietas neuzskatu par faktiem! \o/
Un ar ko tu pats izcēlies, lekdamies man un skilledam augumā? Pilnīgi neko, kapēc tad ir vajadzīgas bezjēdzīgas sieviešu sarunas šeit? Bezjēgā es nekad nelecos nevienam augumā, parasti sanāk, ka ir troļļi, kas nokaitina.
Un, runājot par dzīvi, man šorīt bija haltūra un sāp kājas, tad kapēc es nevarētu atpūsties pie pc? Kašķēties kā bābām arī nav jēga, tāpat neviens, ne otrs neko nepanāks. Atdzīsti, ka tev patīk visnotaļ izcelties reizēs ar gudriem tekstiem, ne?! Es tev saku otru reizi, ja nav ko gudru pateikt, tad nesaki, tas ir lieki piedirst savas atmozgas te!
Hustler_Imis wrote:uuuuj, kā Bibiks bomzi nolika pie vietas. (finger)
archiks[TITNS] wrote:Tak skilled padomā pats, reklāma skaitās arī tad, ka uzraksta tikai nosaukumu, jo cilvēki nav tik stulbi, lai pieliktu klāt samp. vai .lv klāt, vai vienkārši google ierakstīt, ''samp nosaukums''.
Tu esi cirvis, pasērfo pa internetu un uzzināsi, ka nosaukumu var likt - engeims,nyd, utt. Nosaukums nav pilna adrese, jobtvaj, nosaukums nav arī reklāma.
Cirvis esi tu, kurš tēlo wannabe hustla niggu, kuram nemaz tas nesanāk, so sad. :/
Čali padomā loģiski vienreiz ar smadzenēm, es pasaku nosaukumu, pieņemsim ''boxg'' citā serverī, un citi samperi, kuri to vēl nezināja, nav tik stulbi lai ierakstītu googlē ''samp boxg vai boxg.lv''.

Un, tas ir tipiski, ka citi meklēs arī citus serverus, nevis uzturēsies vienā un tajā pašā, kamēr sapūs. (doh)
User avatar
eminemZ[DC]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 469
Joined: 07 Dec 2010, 22:09

Re: Beztēma #8

Post by eminemZ[DC] »

Paskaties savu avataru un tad saki kurš ir trollis! xD (finger)

Un taisnība tev ir, ar4ik!
Last edited by eminemZ[DC] on 06 Oct 2012, 17:29, edited 1 time in total.
User avatar
[AoD]Supreme
Censoņa
Censoņa
Posts: 202
Joined: 06 Aug 2012, 11:08
Location: Āfrika

Re: Beztēma #8

Post by [AoD]Supreme »

kāds ir dabūjis skypa vīrusu? :D
User avatar
Triple[A]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 169
Joined: 09 Aug 2012, 18:18

Re: Beztēma #8

Post by Triple[A] »

Es jau gandrīz atvēru vaļā to sūdu :D
Post Reply