Beztēma #8

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Gumybear[Vendetta]
Servera admins
Servera admins
Posts: 440
Joined: 06 Feb 2012, 19:53
Location: Ogre

Re: Beztēma #8

Post by Gumybear[Vendetta] »

No vienas puses piekrītu jums,no otras atkal viņam.
Saprotu kad var iemest spēlē priekšs kādas lietas naudu.Kādus 20 ls vairāk bet ja to dara ar mēru.
Zinu Guines a.k.a Niko ilgāk,vairāk runa šeit iet par ng projektu kur viņs iemeta tiešām lielu summu.
Un arī nāk smiekli par to kā viņs melo,kad viņu sauc Kalvis un viņam ir 17.

Lai jau dara kā grib,man jau sliktāk no tā nepaliek.
Image
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #8

Post by Hemis[ADT] »

Nu pofig, vismaz Gibox būs paēdis.
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

Hemis[ADT] wrote:Nu pofig, vismaz Gibox būs paēdis.
un saljaru passata ielejis!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Makrils vienkārši ir pārāk kruts šim forumam, samierinieties džeki, tikai viņš savā vecumā var blatot ar alu un ar to ka neko nedara. (cool)


Tā ir tāda izteikta latviešu īpašība - skaudība, cilvēkiem labāk patīk lūret citu makos nekā savējā.
Image
GET REKT
User avatar
makrils[uDN]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 70
Joined: 05 Jan 2013, 22:32

Re: Beztēma #8

Post by makrils[uDN] »

[quote="hustler_RickRoss"]Makrils vienkārši ir pārāk kruts šim forumam, samierinieties džeki, tikai viņš savā vecumā var blatot ar alu un ar to ka neko nedara. (cool)

Es vairāk neko netaisos teikt. Katram ir savādākas domas, taču es pāri 300ls nebūtu tērējis smirdīgā SAMPā it īpaši laika posmā starp 2012 un 2013 gadu, es saprastu, ja tas tiktu darīts ap 2008-2010 gadu, kad serveris uzplauka ;) Peace out.
Image
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Makrils wrote:
hustler_RickRoss wrote:Makrils vienkārši ir pārāk kruts šim forumam, samierinieties džeki, tikai viņš savā vecumā var blatot ar alu un ar to ka neko nedara. (cool)
Es vairāk neko netaisos teikt. Katram ir savādākas domas, taču es pāri 300ls nebūtu tērējis smirdīgā SAMPā it īpaši laika posmā starp 2012 un 2013 gadu, es saprastu, ja tas tiktu darīts ap 2008-2010 gadu, kad serveris uzplauka ;) Peace out.
Tev avatārā tā ir tava draudzene? Nenopirki viņu par 300Ls? Kāda tev nozīme, viņa vecāku nauda, viņa vecāku darīšana, bet parcik tu pats esi pabeidzis tikai 6. klasi, tad tur laikam vēl nav tik tālu attīstijies viss.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Tak vecums te ņipričom! Ir 12 gadnieki kas ir sakarīgāki par dažu labu pilngadīgu kadru.

Makril, ja te viss tik ļoti sux, un tu esi tik liels muthafuckin yo g, ko tu te vel dari un mēģini kādam uzlekt augumā ? Tev nesanāk, domāju ka ar to arī var noslēgt šo ''diskusiju''.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #8

Post by bobiksv6k[1337] »

Viņš ir Shifta komandā. Reizi pa pusgadu ienāk un pasaka, ka serveris smird.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
[OFF]katelmaisis
Censoņa
Censoņa
Posts: 255
Joined: 20 May 2009, 15:00

Re: Beztēma #8

Post by [OFF]katelmaisis »

PAG - 12 gadīgs džeks, praktiski, atdod randomā naudu un jūs pasakat, ka viņš nav idiots? hahahha

Klau, es taisu jaunu serveri, man vajag ziedotājus, kas palīdzēs uzturēt serveri, arī man gribās ēst un čatot ar sīkajiem, rakstiet privāti, iedošu kontu numurus, meilu peipalam... viss būs čotka. Mazāk par 50ls nepieņemu hahahah
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #8

Post by Deliite[1337] »

[OFF]katelmaisis wrote:PAG - 12 gadīgs džeks, praktiski, atdod randomā naudu un jūs pasakat, ka viņš nav idiots? hahahha

Klau, es taisu jaunu serveri, man vajag ziedotājus, kas palīdzēs uzturēt serveri, arī man gribās ēst un čatot ar sīkajiem, rakstiet privāti, iedošu kontu numurus, meilu peipalam... viss būs čotka. Mazāk par 50ls nepieņemu hahahah
vinjam nav 12,un kad man bija 14-15,es dariju tapat! es speleju kkadu Mu,laikam mu.egames.lv vai mu.bless.lv un tur es tereju ap 200ls,un nevienam nebija problemu uz to,un nevienam neskauda ka es tereju tik daudz,so gtfo heiteri :DD ja pasham nav santimu cigam un semkam tad sezhat klusi un nopelnat,vai vismaz nozogat pashi kaut santimu! ;)
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

ak dives boxg jau tikai ir retardi heiteri kas runa par to cik kursh kam naudu tere ... vai nav pohuj? es domaju labak ir naudu iztriekt jebkur citur tikai ne izmiiizt aiz stuura vai izpuust gaisaa un vel nojuugites un pectam ar pamatenes izglitibu slaucit ielas. Ja mes dziivotu cita rezhimaa/valsti kur musu senchiem algas butu 2000 un visu vareetu nopirkt tad mes ari naudu mestu un triektu uz nebedu ka tas ir arzemes kur izmest naudu huinjas ir nothing special , bet latvija "wow tu iztereji neta priduraks zadrots pcmaans no-lifers " "ok es eju nodzert naudu pizdu janoperk kads legalnjiks un jaiaziet sviesta"
citam hobijs ir datorspeles naudu iztere datorspeles , citam zveja naudu iztere zveja. UN BEIDZAT VIENREIZ DZIIVOT PEC KAUT KADIEM SRANIEM STEREOTIPIEM UN BEIDZIET SKRIET LĪDZ MUĻKIEM, VIENS PASAKA KAUT KO PILNIGI DEBILU UN PAREJIE RIITARDI KA PAPGAILJI SKRIEN LIIDZ UN SAKO TO PASHU.
+ ES VARU SADERET KA TIE KAS TE IR NOZIEDOJUSHI TIKS DZIVE TALAAK NEKA PAREEJIE KAPEIKU PISEEEJI. VISMAZ IEMACAS NAUDU KAUT KAM NORMALAM IZTEREET.
PATS ARI BAIGI SEN BAAZI NOPIRKU UN AIZMETU GIBIM NAUDU UZ BANKU KAS IR VINJAM IZDEVIIGAK , VARAT DIRST MAN POHUJ CITU DOMAS GALIIGI NEINTERESE
arī man gribās ēst un čatot ar sīkajiem,
tu tak pats esi sīkais
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #8

Post by Hustler_Believs »

Tev vel nrg ir ?
Image
GET REKT
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #8

Post by Maize[1337] »

Marcha[T] wrote:ak dives boxg jau tikai ir retardi heiteri kas runa par to cik kursh kam naudu tere ... vai nav pohuj? es domaju labak ir naudu iztriekt jebkur citur tikai ne izmiiizt aiz stuura vai izpuust gaisaa un vel nojuugites un pectam ar pamatenes izglitibu slaucit ielas. Ja mes dziivotu cita rezhimaa/valsti kur musu senchiem algas butu 2000 un visu vareetu nopirkt tad mes ari naudu mestu un triektu uz nebedu ka tas ir arzemes kur izmest naudu huinjas ir nothing special , bet latvija "wow tu iztereji neta priduraks zadrots pcmaans no-lifers " "ok es eju nodzert naudu pizdu janoperk kads legalnjiks un jaiaziet sviesta"
citam hobijs ir datorspeles naudu iztere datorspeles , citam zveja naudu iztere zveja. UN BEIDZAT VIENREIZ DZIIVOT PEC KAUT KADIEM SRANIEM STEREOTIPIEM UN BEIDZIET SKRIET LĪDZ MUĻKIEM, VIENS PASAKA KAUT KO PILNIGI DEBILU UN PAREJIE RIITARDI KA PAPGAILJI SKRIEN LIIDZ UN SAKO TO PASHU.
+ ES VARU SADERET KA TIE KAS TE IR NOZIEDOJUSHI TIKS DZIVE TALAAK NEKA PAREEJIE KAPEIKU PISEEEJI. VISMAZ IEMACAS NAUDU KAUT KAM NORMALAM IZTEREET.
PATS ARI BAIGI SEN BAAZI NOPIRKU UN AIZMETU GIBIM NAUDU UZ BANKU KAS IR VINJAM IZDEVIIGAK , VARAT DIRST MAN POHUJ CITU DOMAS GALIIGI NEINTERESE
arī man gribās ēst un čatot ar sīkajiem,
tu tak pats esi sīkais
Jo internetā krutāk skaitās pateikt: " Yo es tikko nopīpēju vienu kāsi iedodiet man +346346364 reputāciju, mothafuckin G yo!". Taspats ir ar alkoholu, un tas ir tas, ko es nesaprotu, kapēc tam tērēt naudu un tur točna maz neaiziet, un kam tas vispār ir vajadzīgs, visi lielie stoneri.
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Dave.[ADT]
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 154
Joined: 31 Jan 2008, 19:17

Re: Beztēma #8

Post by Dave.[ADT] »

Maize[1337] wrote:
Marcha[T] wrote:ak dives boxg jau tikai ir retardi heiteri kas runa par to cik kursh kam naudu tere ... vai nav pohuj? es domaju labak ir naudu iztriekt jebkur citur tikai ne izmiiizt aiz stuura vai izpuust gaisaa un vel nojuugites un pectam ar pamatenes izglitibu slaucit ielas. Ja mes dziivotu cita rezhimaa/valsti kur musu senchiem algas butu 2000 un visu vareetu nopirkt tad mes ari naudu mestu un triektu uz nebedu ka tas ir arzemes kur izmest naudu huinjas ir nothing special , bet latvija "wow tu iztereji neta priduraks zadrots pcmaans no-lifers " "ok es eju nodzert naudu pizdu janoperk kads legalnjiks un jaiaziet sviesta"
citam hobijs ir datorspeles naudu iztere datorspeles , citam zveja naudu iztere zveja. UN BEIDZAT VIENREIZ DZIIVOT PEC KAUT KADIEM SRANIEM STEREOTIPIEM UN BEIDZIET SKRIET LĪDZ MUĻKIEM, VIENS PASAKA KAUT KO PILNIGI DEBILU UN PAREJIE RIITARDI KA PAPGAILJI SKRIEN LIIDZ UN SAKO TO PASHU.
+ ES VARU SADERET KA TIE KAS TE IR NOZIEDOJUSHI TIKS DZIVE TALAAK NEKA PAREEJIE KAPEIKU PISEEEJI. VISMAZ IEMACAS NAUDU KAUT KAM NORMALAM IZTEREET.
PATS ARI BAIGI SEN BAAZI NOPIRKU UN AIZMETU GIBIM NAUDU UZ BANKU KAS IR VINJAM IZDEVIIGAK , VARAT DIRST MAN POHUJ CITU DOMAS GALIIGI NEINTERESE
arī man gribās ēst un čatot ar sīkajiem,
tu tak pats esi sīkais
Jo internetā krutāk skaitās pateikt: " Yo es tikko nopīpēju vienu kāsi iedodiet man +346346364 reputāciju, mothafuckin G yo!". Taspats ir ar alkoholu, un tas ir tas, ko es nesaprotu, kapēc tam tērēt naudu un tur točna maz neaiziet, un kam tas vispār ir vajadzīgs, visi lielie stoneri.
*Saka čalis ar wannabe dzērāja bildi skype*
Image
User avatar
Marcha[T]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 971
Joined: 24 Aug 2009, 21:06

Re: Beztēma #8

Post by Marcha[T] »

hustler_RickRoss wrote:Tev vel nrg ir ?
Ja ir
Post Reply