Viss, kas ir saistībā ar Velo

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Evol[1337] »

Hustler_Bel4sh wrote:es nesaprotu, tu flejerus griez, un spinflipus, ja nee tad tev pietiek ar to kas tev ir.
Nē.Taču paciets DJ3+Alu stūre ir gandrīz tas pats kas ar Rigid+Alu bar,tikai ar pacieto DJ3 paildzināšu stūrei nedaudz dzīvību.Ja teiksim man būtu pamīksta dakša,tad varam runāt par Alu stūrēm.
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Hustler_Believs »

wtf, ko tu lej. Tev pumpejama ? Izlaid gaisu, ja nee pagrozi tos korkjus lol.
Image
GET REKT
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Evol[1337] »

Hustler_Bel4sh wrote:wtf, ko tu lej. Tev pumpejama ? Izlaid gaisu, ja nee pagrozi tos korkjus lol.
Nav pumpējama,kā arī korķus negrozu.No tā man nekas diži nemainās.tikai viens korķis ir un tas pats adjust-pagrozīju,izmaiņu nekādu.
Image
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by LVcraft »

Jāpērk jauns spriegorājs, atspere nesapisās, bet pie stiprinajuma vietas spriegotajs bišk nolūza un 2. zobratiņš salocijies..
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Hustler_Believs »

iesaku izmest, kapeiku vairak un nopirkt, zobratus kjedi un spriegotaju jaunus... Es ari taka tu izdariju, nomainiju vienu. Rezultata kjeede aptinas ap kaseti, un izlauza 4 spiekjus.
Image
GET REKT
User avatar
LVcraft
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 409
Joined: 13 Jun 2011, 20:41

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by LVcraft »

Tagad visu riteni bezmazvai pa detaļām izjaucu palika dakša neaiztikta centrs un trosītes, rīt būs jaturpina, un tad uz pavasari jaliek kopa + vel janomazga pats ričuks, un arī iespējams janokrāso dažās vietās buus pavasarī.

P.S kkad rudenii biju nolicies ar ričuku un pedalis vai pats centrs salocijās, tadejādi ļoti tuvu pie rāmi pedālis bija, tik jaštuko kā tas centr jaizjauc.

P.S.S Dakšai amīši arī nestrādā, par to arī būs kkas jadomā.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by bobiksv6k[1337] »

Hustler_Bel4sh wrote:ehhh, reku ar problema - ja uz nodilusas kasetes[zobrati aizmugure] uzliek, jaunu kjeedi spriegotajam jaspriego jauna kjeede, kas vinu ari novajina.. parasti maina visu kopa, zobrati, kjeede un spriegotajs[ja ir]. Objektivi skatoties uz sarusejuso kjedi, kas noteikti netika ellota, mes ari secinam ka vaina ir taja.
Ko tu dirs? Es normāli sezonu nobraucu, nomainīju tikai ķēdi, jo iepriekšējā pārlūza. Nekādu problēmu.
Tāda problēma man ir bijusi un ne vienu reizi. Salocīta spriegotāja kājiņa/gailītis. Saslēdz uz mazāku robu un hujakt iekšā spieķos. Kādu laiku arī pabraucu ar to pašu spriegotāju, izvelkot viņu ārā no spieķiem, ar pirkstiem atlocot, bet ne ilgi. Tas bija tad, kad ričuks bija domāts, lai nokļūtu no A līdz B.
Ja kasete nav nodilusi, tad jēgas nav viņu mainīt. Tas pats ar priekšējo zobratu.
Sezonu nobraucu, 32t zobrats priekšā vēl ir labā stāvoklī, kaut gan ričuks izmantots tika ļoti bieži un arī uz to visu mehānismu slodze paliela bij.
Ričuks tev ir tāds, ka viņiem standartā nāk tādas superdakšas, kuras strādā 2 nedēļas un tad apstājas. Kaut gan tavā gadījumā varētu arī būt zemās temperatūras vaina, kad sacietē atsperes un tad praktiski visas eļļinieces nešancē. Ja tā nav temperatūras vaina, tad dakšu var mēģināt izjaukt, iztīrīt un sasmērēt.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Hustler_Believs »

es nedirsu, es saku tikai to ka nemainit visu setu ir debilisms, ja ta ir paredzets. Es personigi ari nemainiju, jo nebija $$ vienu bridi, braukaju viss ok.. tiesa man ir ss velo. Protams , jastaaas, peec kopeja nodiluma kasetei n shit yo.
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by bobiksv6k[1337] »

Martā lkm būs apritējis gads kopš es nopirku Sram ķēdi pa ~15Ls un problēmu nekādu. Un kā pie velna ķēdes nodilums var kko mainīt spriegotāja darbībā?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Evol[1337]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1073
Joined: 07 Aug 2010, 16:30
Location: Itkā ir.

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Evol[1337] »

Tā,jaunas stūres nebūs,aploka nebūs-bet rāmis jauns gan.DMR Transition-februārī iegūšu ar visu BB,Stuti un savilcēju pa 45ls.Lielisks dīls par 24'' ratiem paredzētu rāmi
Nākamnedēļ jau dabūšu Dartmoor Fortress aploces un Schwalbe Table Top riepu.Par pārējo pēc februāra.Bildes par prieku jums-Būs!
Image
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Hustler_Believs »

bobiks[1337] wrote:Martā lkm būs apritējis gads kopš es nopirku Sram ķēdi pa ~15Ls un problēmu nekādu. Un kā pie velna ķēdes nodilums var kko mainīt spriegotāja darbībā?
Ka, ko ? Ja sarusejusi, parspriegota piem kjeede, grauzh zobus spriegotajam n shit yo. Sram, jau ir cits stasts - ta ir labas kvalitates kjeede, un ja tiek regulaari ellota, noteikti nebus problemu. Ja vien nestav, shimano tourney ar parlauztu atsperi xD
Image
GET REKT
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by bobiksv6k[1337] »

Ko dod spriegotāja zobi? Manis pēc viņi var būt tādi paši kā mierinātāja rullītis. Apaļš... bez zobiem... tie zobratiņi spriegotājam tāpat griežas brīvi.
Shimano Tourney man nav, bet ir pajāts Shimano Deore. Es nezinu, kas tur ir sajāts, bet uz mazajiem zobratiem aizmugurē viņš vispār neslēdzas, jo atduras pret rāmi. Ar roku jāslēgā.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Gredzens[777] »

gribeju pajautāt, vai nav kādam aizķēries pakaļējā diska rumba ? ar roku savilcēju, kaut bez zvaigznēm. xrlite.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by bobiksv6k[1337] »

Man ir mājās Commencal rumba aizmugurējā. Bez disku bremžu stiprinājumiem, var uzlikt kaseti ar 9 zobratiem. Uz ekscentru. :)
btw... kāpēc tieši gribi ar roku savilcēju (ekscentru), ja skrūves valda pār pasauli?
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Viss, kas ir saistībā ar Velo

Post by Gredzens[777] »

nez, parocīgāks ar roku, 9 zobrati, nice. uz tagadejas es tik 8 varu uzlikt.
pa skype rakstishu.
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
Post Reply