Beztēma #6

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
[BB]Pakito[TITNS]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 28 Jan 2010, 20:11
Location: Talsi

Re: Beztēma #6

Post by [BB]Pakito[TITNS] »

rk. wrote:Pēc jannkas teiktā Mafia II laikam būs laba, jo pēc noskatītā trailera arī bija laba.
man nepatika mafia | :/
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #6

Post by heisyournewgod »

rk. gaumes ir dažādas, trailer jā smuki, ko cilvēki raksta arī var izklausīties smuki, bet kad sāksi spēlēt, sapratīsi, patīk vai nē.
User avatar
Funeraleee
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 743
Joined: 01 Jan 2009, 15:00
Location: Tavs sencis

Re: Beztēma #6

Post by Funeraleee »

yau 20 lapa , yo! o.o
Image
blinkas
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 544
Joined: 08 Apr 2010, 10:21

Re: Beztēma #6

Post by blinkas »

Tas kurš man uztaisīs avataru dabūs 5kk :O
User avatar
rk.
Censoņa
Censoņa
Posts: 185
Joined: 12 Nov 2010, 20:14
Location: rk. at. house.

Re: Beztēma #6

Post by rk. »

jannka[ODC] wrote:rk. gaumes ir dažādas, trailer jā smuki, ko cilvēki raksta arī var izklausīties smuki, bet kad sāksi spēlēt, sapratīsi, patīk vai nē.
iespējams jo pēc Singularity trailera noskatīšanās spēle likās aizraujoša, bet kad lejuplādēju un paspēlēju sapratu ka viņa nav tik aizraujoša..
_
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #6

Post by Giboxlox »

Cik stundas neesmu nospelejis MW2, kopa sanak ap 40 dienam, un man vel vecaja kompi bija nospelets.

Tagad speleju ARMA2. Kas pie velna ar mani ir?

Un Jannka, JC2 es esmu nospelejis 7h bez apstajas (solitaire - 8h), un es vinam talak par pirmajam 2 obligatajam misijam negrasos pat iet, man pietiek ar sakuma free-roam, visu var ko atklat. Nafig man to story? Tam man domatas filmas, agrak es domaju citadi.
Image
User avatar
Lyricist
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1495
Joined: 03 Feb 2010, 01:26

Re: Beztēma #6

Post by Lyricist »

Neviens jau tevi nespiež spēlēt, Vengeance, man un Jannkam kā Mafia II faniem bija mazliet sarūgtinājums, bet vispārīgā prece bija laba, varēja būt labāka, bet izgāja uz vecajiem Mafia pamatiem - Pārak nesarežģīts, bet vienlaikus arī unikāls stāsts par 50 gadiem un Mafiju tajos laikos. Fakts vien ka GTA IV aizgāja pa vienkāršo ceļu, ah, kas tur grūti sabildēt mūsdienu pilsētu un paņemt pāris mūsdienu auto? A vot tie cilvēki 2K pie sava projekta strādāja daudz ilgāk, jo fakts vien, ka viņi atveidoja 50. gadus, ko viņiem izdevās attēlot visnotaļ veiksmīgi bez liekām niansēm, fakts vien, ka vismaz šajā spēlē tev ik 3 minūtes nezvana Joe un nesaka: Hey, Vito, its Joe, wanna go bowling or to Cathouse?
Image
User avatar
Giboxlox
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 1319
Joined: 21 Dec 2008, 15:56

Re: Beztēma #6

Post by Giboxlox »

Jo saja spele neka cita par Story nav, tu pat udeni iekrist nevari, jo tas nav rakstits scenarija.

You just won't understand you're having the same shit again? And it won't change, ever.

Un vini nestradaja ilgi, vini palaida pardosana puspabeigtu projektu, jo, sazin kas, Take-Two gribejas vel naudinu. To lieko nianshu nav jo tas tika izgrieztas un tas neietilptu vispareja tuksuma fona..

Piedod, bet tur vareja stradat daudz un ilgi, ari pie storija, no vina (ar pieradijumiem) viena misija izgriezta, nav zinams vai vel vairak ir.

Un Jimmy's Vendetta, kuru es speleju uz PS3 (kad man vel bija, to nokachaju par brivu), galvenajam varonim, galigam plikpaurim, bija tikai jauna galva - tas pasas drebes kas Vito.. Un ja nepamanijat, visiem viriesiem @ Mafia 2 ir vieni un tie pasi roku/plaukstu modeli - to atklaju meginot modot..

P.S. IV es nespeleju vairak, bet man tik un ta nezvanija, jo ar Romanu aizpisu kautko darit 9 reizes un tika izieta vina iespejas, protams, tu vareji vinam zvanit pec tam, bet galvenais, pec 9 veiksmigam reizem, vins tev vairs nezvana. Taka, nesaki man te neko par to.

Un tu teici - sabildet musdienu pilsetu - Mafia 2 puse majas ir modernas, vienkarsi teksturas partaisitas lai kiegeli nav nolietoti u.c., un daudzas pat atkartojas. Pati karte - 6x mazaka neka IV Liberty City.
Image
User avatar
Sintex
Jauniņais
Jauniņais
Posts: 136
Joined: 17 Jun 2010, 21:24
Location: Liepāja.

Re: Beztēma #6

Post by Sintex »

Sveicināti šodien visi no manis pie mums [Liepājā] sniegs vēl noturējies un diezgan saulaina diena ir.Uzreiz labs garīgais palika, ka ieraudzīju, ka sniegs noturējies un saulīte pie debesīm! xD
Rīt, taču pirmā advente! |:)
User avatar
rk.
Censoņa
Censoņa
Posts: 185
Joined: 12 Nov 2010, 20:14
Location: rk. at. house.

Re: Beztēma #6

Post by rk. »

Kāds varētu ieteikt normālu game? Gribētos kaut ko labu saspēlēt..
_
Image
User avatar
[BB]Pakito[TITNS]
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 533
Joined: 28 Jan 2010, 20:11
Location: Talsi

Re: Beztēma #6

Post by [BB]Pakito[TITNS] »

Colin McRae DIRT 2
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #6

Post by heisyournewgod »

User avatar
rk.
Censoņa
Censoņa
Posts: 185
Joined: 12 Nov 2010, 20:14
Location: rk. at. house.

Re: Beztēma #6

Post by rk. »

jannka iesaki kādu aizraujo?u spēli!?
_
Image
heisyournewgod
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3605
Joined: 20 Feb 2008, 19:08

Re: Beztēma #6

Post by heisyournewgod »

s, neizskatās biedējoša. Un tas ir labi. Jo man tādas spēles nepatīk. Pēdējā tāda kuru es spēlēju bija Doom 3. Kad jau otrajā līmenī, kur atverot durvis uzreiz kkāds urla ar āmuru rokā izskrēja gandrīz piedirsu bikses.
lol
User avatar
rk.
Censoņa
Censoņa
Posts: 185
Joined: 12 Nov 2010, 20:14
Location: rk. at. house.

Re: Beztēma #6

Post by rk. »

jannka es par šito nevaru beigt smieties vienkārši tik smieklīģi. :D
_
Image
Locked