Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Beztēma #7

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Bet par tādām lietām taka pienākās arī sods, ja nezināji.
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Beztēma #7

Post by Amish »

Nu tad ņem un izdzēs. TU to vari izdarīt ? Nē nevari, tad gudri nedirs man virsū. Man šis viss arī apnika un postus man jau vairs ir slinkums dzēst ārā.
User avatar
Z_K[Vendetta]
Censoņa
Censoņa
Posts: 190
Joined: 09 Sep 2010, 20:27

Re: Beztēma #7

Post by Z_K[Vendetta] »

Image

te es atpūtos mežā
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Beztēma #7

Post by Quarry. »

Amish[BoxG] wrote:Nu tad ņem un izdzēs. TU to vari izdarīt ? Nē nevari, tad gudri nedirs man virsū. Man šis viss arī apnika un postus man jau vairs ir slinkums dzēst ārā.
Slinkums dzēst postus, bet nav slinkums tik pat gudri dirst pretī?

Tūlīt arī mani izbanos uz veselu gadu..
Last edited by Quarry. on 26 Jul 2011, 01:36, edited 1 time in total.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Beztēma #7

Post by Amish »

Jā, slinkums. Tāpat jēga no tā nav. Te viss ir tik ļoti nolaists, No moderatoriem nekāda 'jēga vispār nav, ja kāds dara savu darbu, kā pienākas, gala rezultāts ir redzams šeit, ka lahi trīs lapas piespamoja ar hujņu galīgāko. Tapēc man apnika, un lietas labā es vairs neko nedarīšu.
User avatar
bobiksv6k[1337]
euro
euro
Posts: 4724
Joined: 11 Jan 2009, 13:12
Location: Vēl ir...

Re: Beztēma #7

Post by bobiksv6k[1337] »

Te iepriekš kkas kko minēja par to, ka BoxG noies pa burbuli, ja šitā visus brīdinās un banos. Da nu... Ja noies, tad to panāks šitie gudrie dirsēji.
Image
Image Image Image
Mācītājs teiks nainanā, lai tev labs ir Ērenpreiss! /Ufo/
I am only interested in TWO things....see if you can guess what they are. /Frank Zappa/
/b/oxG
User avatar
Briesmoniz[TITNS]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 716
Joined: 21 Dec 2008, 00:18

Re: Beztēma #7

Post by Briesmoniz[TITNS] »

Nekas nenojies beigās visi retardi būs dabujuši banus un paliks tikai normālie. (cool)
User avatar
Quarry.
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 567
Joined: 25 May 2009, 22:42
Location: Vēl ir. ^^

Re: Beztēma #7

Post by Quarry. »

bobiks[1337] wrote:Te iepriekš kkas kko minēja par to, ka BoxG noies pa burbuli, ja šitā visus brīdinās un banos. Da nu... Ja noies, tad to panāks šitie gudrie dirsēji.
Ja viss nozudīs, tad pāriesim uz 4chan. ;D
Image
User avatar
Hustler_Imis
Rakstnieks
Rakstnieks
Posts: 592
Joined: 07 Jun 2009, 20:51
Location: Rīga

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Imis »

Tiešī tas pats notiek ar nG, visi gudri dirš, tad moderiem ( arī man ) vnk apnīk dirsties bezjēgā un pamet posteni, jeb arī gudrik main admini visu gremdē tik uz leju ( neattiecas uz WG, ir arī 2. kadrs. )
Image
User avatar
Top
Censoņa
Censoņa
Posts: 264
Joined: 16 Sep 2010, 19:28

Re: Beztēma #7

Post by Top »

Nu pag pag nG nav nekādas huiņas vnk neviens nu labi daži spēlē bet tolks ir vasara PC is tha shit pagaidām nu ne dažiem nolaiferiem kas tup dien dienām pie pc joptvai.
Image
User avatar
Hustler_WinChester
CMF
CMF
Posts: 881
Joined: 31 Aug 2010, 13:46
Location: Pazhobele = Psihas rīmes

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_WinChester »

Disaster... Demit! Man liekas ka uz vienas rokas pirkstiem var nedēļas saskaitīt ko pavadiji forumā kopš pēdējā bana... UN atkal :D Unikāla personība...
Image
Gribu ģimenes dzīvi, nevis mauku, ko izpist,
Jo kam man vajag čiksu, ja ir plauksta un viģiks.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Bišķiņ jau iet pa burbuli, šitāda čerņa sen šajā forumā nav bijusi. Posti labi, bildītes arī labas(paldies par rīta stieni). Btw Amish, tas kurš pieflūdoja Adminu pieteikšanās un sūdzību sadaļu nebija Abrams. Cik atceros Jogurts nomainija niku [NWA]Abroms vai kaut kas tamlīdzīgs un piedirsa to sadaļu. Vēlāk pievienojās TheStyle un visi šitie pacani ar fake nikiem. Takā bezjēdzīgi izbanoji Abramu...
User avatar
[AoD]Aleksis
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 3891
Joined: 25 May 2008, 14:05
Location: Tepat.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Aleksis »

Ar brīdinājumiem viss būtu normāli, ja tiktu pieņemti īstie moderatori, kuri uzturas forumā, kad te notiek tā visa spamošanas aktivitāte, nevis tiek pasaukti uzkopt cūku kūti pēc tās. Bet mani jau neņēma vērā.

Ja gribat man ļečīt virsū, kāpēc es neko nedaru - es neesmu moderators, man ir uzticēta klanu reģistrācija.
Image
Amish
Servera admins
Servera admins
Posts: 1655
Joined: 27 May 2008, 13:06
Location: Tavas mātes guļamistaba.

Re: Beztēma #7

Post by Amish »

Hemi, tur bija Jogurts ar niku Abroms, TheStyle ar Abrims vēl fagi ar citiem nikiem. un Īstais Abrams arī. Jo vēl skatījos toreiz, viņam vēl tā servera admina nozīmīte augšā bija atsevišķi no avatara, avatars bija tas pats un niks tas pats. Apskatot profilu, varēja redzēt, ka ir admins serverī. Tādas lietas nofeikot nevar. Un flūdoja viņš tik pat daudz, kā tie Feiki.
User avatar
Hemis[ADT]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 752
Joined: 05 Jun 2008, 02:59

Re: Beztēma #7

Post by Hemis[ADT] »

Hmm, es tieši neredzēju, ka Abrams pats flūdotu. Redzēju tikai 1 postu no viņa caur tiem visiem topikiem. Ununun Aleksi, ja tas bija tēmēts uz mani, tad es neuzkopju cūku kūti pat pēc tās. Neesmu nekāds aktīvais wārnotājs, kad ienāku forumā visi jau ir nowārnoti un nobanoti.
Locked