Beztēma #7

Pārējās lietas, kas neiederās citās kategorijās.

Moderator: Moderatori

User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Kapēc vispār šiem 1. 2. "Dabas brīnumiem" atsaucas, + vel neizdzēš tematu? Šajā gadījumā šos nožēlojamos, nelaimīgos interneta troļļus pabaro un šie atgriežas, tāpat kā omītēm barojot vietējos runčus.
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Kri wrote:
Deliite[1337] wrote:fucking psc! parcela uz 5. decembri tiesu! reali zakjebala! normali iesedinat nevar tie maitas!
Es nesaprotu, kapēc viņam neviens neiedod wārnu, par tik ļoti patīkamu izteikšanos.
Es piemēram nezinu tādu lamuvārdu, tapēc arī nav nekādas wārnas. Tas ir līdzīgi kā lo*s un loks.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

[NWA]Dumper wrote:
Kri wrote:
Deliite[1337] wrote:fucking psc! parcela uz 5. decembri tiesu! reali zakjebala! normali iesedinat nevar tie maitas!
Es nesaprotu, kapēc viņam neviens neiedod wārnu, par tik ļoti patīkamu izteikšanos.
Es piemēram nezinu tādu lamuvārdu, tapēc arī nav nekādas wārnas. Tas ir līdzīgi kā lo*s un loks.
Un vārds mai*as arī nav nekas? Nu, labi pieverat acis uz to.

Edit:

Citādi jūs vēl sāksiet strīdēties, ka tas ir normāls vārds, nemaz neaizvaino cilvēku utt. Tapēc te teksts, kas noderēs.
Vulgārisms. Definīcija: Rupjai runai raksturīgs nepieklājīgs vārds vai izteiciens, kura lietošana ir runas uzvedības normu pārkāpums, piemēram, slampa. Latviešu valodai vairāk raksturīgi vulgārismi, kuri vulgāro nokrāsu iegūst tikai īpašā lietojumā, piemēram, cūka, lops, maita, tēviņš (attiecinājumā uz cilvēku). (Valodniecības pamatterminu skaidrojošā vārdnīca. ? R., 2007)
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

labs stats :DD ja es butu kadu no foruma nosaucis par maitu tad ja,bet es to teicu visparigi, tapec tam nav nekada sakara/iemesla lai liktu warnu!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Vārn liek tāpēc, ka tas ir lamuvārds, piemēram, tāpat kā pis**ets, b*e u.c. Šiem vārdiem nevajag obligāti būt vērstiem pret kādu no boxg lietotājiem.
Image
User avatar
Deliite[1337]
euro
euro
Posts: 3917
Joined: 11 Jun 2008, 11:48
Location: BoņaLanD

Re: Beztēma #7

Post by Deliite[1337] »

ka tu pati teici,maita ir vulgarisms! tas nav lamuvards,bet psc - ir saisinajums vardam kuru tagad siet neteikshu,un zakjebala ir mana gadijuma itka "cenzets" iestarpinot citu burtu varda,izmainot ta izrunu un nozimi!
riebjas man reps yoyoyoonigagagagahustlinmazafukas,kautkada hujova nemaz nelidzinas muzikai,kautkaadi negeri un viss.sakuma likaas ahujena,bet ar laiku sapratu kads mesls.ir dazhi iznemumi,bet par tiem citreiz.neuztveriet personiski,bet izsaku savas domas.peace out,yo.
User avatar
Hustler_Believs
Rebecca Lover!!! ;*
Rebecca Lover!!! ;*
Posts: 2574
Joined: 03 Mar 2011, 12:38

Re: Beztēma #7

Post by Hustler_Believs »

Kaada, starpiiba... Ja visu cenzeetu cilveks nekad nevaretu izpausties pilniiba... tas ir jaapienjem jo visi neesam vienaadi....
Savaldiiities, protams arii jaamaak!! :)
Image
GET REKT
User avatar
Kichyss
Servera admins
Servera admins
Posts: 3059
Joined: 22 Jan 2008, 22:00
Location: Hvanneyri

Re: Beztēma #7

Post by Kichyss »

Tak vārnas lido jums greizi... Labākais piemērs ir PS darbu izstādēs ar šo noteikumu:
1. Posts nedrīkst saturēt šādas lietas:
"labs" "nepatīk" etc, bet konkrēti paskaidrots, kas tev šajā darbā patīk, nepatīk. Izteikt savu viedokli. savādāk tā tiks uzskatīta, kā postu krāšana.
Reti, kāds nopelna vārnu par šī punkta neievērošanu. Un teikšu ka labāk vispār nerakstīt, ja nav viedokļa.
Maize[1337]
Mana-mana
Mana-mana
Posts: 2462
Joined: 01 Jan 1970, 03:00
Location: A kur tu gribi, lai es dzīvoju?

Re: Beztēma #7

Post by Maize[1337] »

Nost ar wārnām un daram to ko paši gribam, tie kuri nepatīk, lai cilvēki balso par banu

Image
Image
[21:02:00] ** Gumybear[777](8): Vispār kā iet? Var uz tu uzranat?
[21:02:15] >> Gumybear[777](8): kas es prezidents vai karalis bļa?
[21:04:17] ** Gumybear[777](8): Ministru prezidens ibio
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Kaut kāda bērnišķīga attieksme. Nu ko var teikt forumā ir vērojama visatļautība. Esmu ievērojusi, ka daži moderātori redz pārkāpumu, bet neliek vārn, jo tas ir viņa draugs vai arī iestājas par to , lai dabūtu unban draugam utt. Kā arī, ja cilvēkam ir nesaskaņas ar kādu citu reālajā dzīvē, tad domā, ka bans visu atrisinās. Tā ir BĒRNIŠĶĪGA attieksme. Tagad jau var rakstīt forumā visādus rupjus vārdus un visiem pie vienas vietas, neviens nesodīs. Nu vismaz man ir nepatīkami lasīt tekstus, kur ir šādas rupjības.

Kichyss, es tev piekrītu un ne tikai darbu izstādēs tas ir vērojams, bet arī mūzikas spēlē ? nav skaitliskā vērtējuma vai nav 2 teikumu. Es nesaprotu, Kichyss, kapēc tu neesi moderātors? Vismaz te būtu lielāka kārtība nekā no šiem moderātoriem, kas parasti par akliem izliekas.
Image
Gredzens[777]
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 973
Joined: 04 Dec 2010, 21:11
Location: Astrālajā

Re: Beztēma #7

Post by Gredzens[777] »

[quote="V6K[BoxG]"]Nost ar wārnām un daram to ko paši gribam, tie kuri nepatīk, lai cilvēki balso par banu

***Bilde***

Thats Right
Pilnīgi pareizi. !!!
Image
Dzīvojam tikai veinreiz, tpc izbaudi to ![/size][/color]
ok,ok.
1 3 5
├┼┼┐
2 4 6 R
[17:30:30] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: zēle nav narkotika
[17:30:31] Grundž.ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ: ;)
User avatar
[NWA]Dumper
Bembists
Bembists
Posts: 4322
Joined: 20 Apr 2008, 22:30
Location: Best country in the world

Re: Beztēma #7

Post by [NWA]Dumper »

Kri wrote:Kaut kāda bērnišķīga attieksme. Nu ko var teikt forumā ir vērojama visatļautība. Esmu ievērojusi, ka daži moderātori redz pārkāpumu, bet neliek vārn, jo tas ir viņa draugs vai arī iestājas par to , lai dabūtu unban draugam utt. Kā arī, ja cilvēkam ir nesaskaņas ar kādu citu reālajā dzīvē, tad domā, ka bans visu atrisinās. Tā ir BĒRNIŠĶĪGA attieksme. Tagad jau var rakstīt forumā visādus rupjus vārdus un visiem pie vienas vietas, neviens nesodīs. Nu vismaz man ir nepatīkami lasīt tekstus, kur ir šādas rupjības.

Kichyss, es tev piekrītu un ne tikai darbu izstādēs tas ir vērojams, bet arī mūzikas spēlē ? nav skaitliskā vērtējuma vai nav 2 teikumu. Es nesaprotu, Kichyss, kapēc tu neesi moderātors? Vismaz te būtu lielāka kārtība nekā no šiem moderātoriem, kas parasti par akliem izliekas.
Jā čista, ja tu vispār zinātu kādas iespējas ir moderātoriem, tad tā nerunātu. Moderātori nevar nevienu atbanot. Un te nekad nav uzlikts bans lietotājam, kuram ir nesaskaņas ar kādu moderātoru reālajā dzīvē. Es personīgi esmu neuzlicis vārnu 2x cilvēkam, kurš ir mans draugs, bet tas cilvēks biji tu: Krī! Tā, ka labāk paklusē!
Image
User avatar
[AoD]Zocs
Posts: 3590
Joined: 19 May 2008, 22:24
Location: Drift paradise.

Re: Beztēma #7

Post by [AoD]Zocs »

Kri wrote:Kaut kāda bērnišķīga attieksme. Nu ko var teikt forumā ir vērojama visatļautība. Esmu ievērojusi, ka daži moderātori redz pārkāpumu, bet neliek vārn, jo tas ir viņa draugs vai arī iestājas par to , lai dabūtu unban draugam utt. Kā arī, ja cilvēkam ir nesaskaņas ar kādu citu reālajā dzīvē, tad domā, ka bans visu atrisinās. Tā ir BĒRNIŠĶĪGA attieksme. Tagad jau var rakstīt forumā visādus rupjus vārdus un visiem pie vienas vietas, neviens nesodīs. Nu vismaz man ir nepatīkami lasīt tekstus, kur ir šādas rupjības.

Kichyss, es tev piekrītu un ne tikai darbu izstādēs tas ir vērojams, bet arī mūzikas spēlē ? nav skaitliskā vērtējuma vai nav 2 teikumu. Es nesaprotu, Kichyss, kapēc tu neesi moderātors? Vismaz te būtu lielāka kārtība nekā no šiem moderātoriem, kas parasti par akliem izliekas.


Piedot, Krii, ja mēs tevi apgrūtinām un ka tevi tas tik ļoti rausta un, ka tu bāzies visur ar saviem viedokļiem.
Kāds te nopietns forums var sanākt, ka te pilns sīkaļu. Un droši vari meklēt kādu nopietnāku forumu.
Me Gusta.
User avatar
Kri
Nelabojams spameris
Nelabojams spameris
Posts: 899
Joined: 22 Jun 2010, 22:55
Location: Latvija

Re: Beztēma #7

Post by Kri »

Dump, es zinu to! Es jau arī esmu darījusi lietas, kuras nedarītu, bet tikai tāpēc, ka jūs abi ar Zocu esat mani draugi daru, piemēram, pagājušā 5diena.
Zocs, es neko nemeklēju. Gribu, lai arī kāds kaut ko sīkaļām iemācītu, vismaz nerādītu tādu piemēru kā lamāšanos.
Image
Locked